bugün

ankara'da yaşayanların uzun zamandır, başka şehirlerde yaşayanların da bir süredir aşina olduğu gülümsemedir.
bilboardlarda sık sık görülür.
içinize serin bir esinti verir. *
yeni dönemde de görmeye devam edeceğimiz, görmemek içi başımızı nereye çevirsek orada da göreceğimiz sırıtıştır.
herkes arkamdan konuşuyor, herkes icraatlarımı beğenmiyor ve herkes beni acımasızca eleştiriyor ve sonra da belediye başkanı yapıyor sırıtışıdır.
bıyıklarının altından görünen küçük dişleri ankara'daki çarpık kentleşmeyi temsil eder. ''bana birşey olmaz, siz istediğiniz kadar konuşun'' sırıtışıdır.
bütün er kişilerin aynada çalışıp, taklit etmesi gereken sırıtıştır. eğer bu sırıtışı aynen yapabilirsek karşımızdaki kadına ne yaparsak yapalım bizden vazgeçemeyecektir.
(bkz: polisten ayar yemis sinan aygun bakisi)
(bkz: pringles)
(bkz: super mario)
(bkz: monaliza melih)
hayatimiz boyunca bol bol gormeye devam edecegimiz siritistir. adamin yuzde 40 oyu garanti, ne kadar kacakcilik yaparsa yapsin, halki ne kadar somururse somursun en az yuzde 40 oy alacaktir bu adam.
5 yıl daha ankarayı sömüreceği için yaptığı sırıtıştır.
sıfatını, hamurunu belli eden sırıtıştır.
nereye çekersen, nerene doğru alırsan artık sevgili uuser.
benim bile burdan doğru midemi bulandıran , ancak ankaralının yine görmek istediği sırıtış. anlamak da kabullenmek de mümkün değil.
(bkz: vurulduk ey halkım unutma bizi)
(bkz: pişmiş kelle)
insanı yaşamdan soğutur. midesini bulandırır.
bir beş yıl daha iteleneceğinin ifadesidir. anamızı ağlatacak onun için güler. "vay efendim beni tahtımdan indirmeye çalışır, bana komplo kurarsınız ha! alın ulan ibneler" diyerek çok kelle alacaktır. artık ankara için kelle koltukta günleri başlamıştır.
murat karayalçın'a verdiği bilmem kaçıncı ayarın yüze yansıması.
(bkz: pismis kelle gibi siritmak)
(bkz: mustehzi)
şunun gibi bişey sanırım :

http://www.kosovahaber.ne...r_imaj/melih_gokcek77.jpg
30 mart 2009 sabahı, hala beyniyle düşünen insanların, acayip bir baş ağrısıyla uyanmalarına sebep olan sırıtıştır.
canı kelle çektirir.
ankaralıların solmasına izin vermediği sırıtış. *
hani perşembe sanıyorsundur da aslında cumadır ya gidin öyle güldürün yüzleri
şimdi motherını fucklıcam bakışıdır.
benjamin linus tebessümü gibi, dünyaca ünlü gülümseyişler arasındadır.
lugano sırıtışıyla eş değerdir.