1. 81.
    Bak ilerde bir eşim olacak ise böyle olsun işte diyeceğim türden bir sanatçı...

Olayın fiziksel olarak çok ilgisi yok, çoğunluk ses ile alakalı. O nasıl bir ses abi? Ya eşin böyle olacak her akşam bi ufak içersin abi...
    1 -5 ... uzan yavrum geliyorum
  2. 82.
    Güzel kadın Allah için, seside güzel..

Farklı yahu, Bahtı açık olsun ne diyelim..
    1 -1 ... 1garipkuzeyli
  3. 83.
    Hic dinlemedim kim oldugunu da bilmiyorum. Bana hitap etmiyor demek.
    3 -1 ... zero two
  4. 84.
    Çok güzel sesli, çok güzel de bir kadın.
    2 -1 ... cicekli siirler bayim
  5. 85.
    Çok içsem de kimseye vermedim!

Bu arada kendisi hemşehrimmiş. Kayseriden 40 yılda 1 de olsa böyle insanların çıkması güzel.
    ... bu da mi
  6. 86.
    Sesine hayran olunabilecek birisi.

Uzun süredir dinliyordum ve ne zaman bir şarkısını dinlesem haftalarca dilimden düşmez. Şuan niye yazıyorum bilmiyorum ama işinde kaliteli olan sanatçıları, müzisyenleri ve şarkıcıları toplum her zaman ön planda tutmalı. Tutmalı ki insanlar arasındaki ayrımlar ortadan kalksın, kutuplaşma yaşanmasın.

Çok zaman olmuş, olumlu bir entry girmemiştim. Umarım bundan sonra güzel konularda eskisi gibi yazarım.
    1 ... nickimyokbenimm
  7. 87.
    Kadife sesiyle insanı büyüleyen hanımefendi.
    2 ... manganapolii
  8. 88.
    türk kızlarına amlarını götlerini açmalarını telkin eden bir umumhane kadını.

https://twitter.com/ice_e.../1137710916357808131?s=19

ülke bitmiş, gençlik bitmiş. biri mini eteğine bakmayan adamı aşağılar, diğeri götünüzü açın der. her zaman söylerim, bu ülke mutlak monarşi ile yönetilmelidir. bu millet kırbaçtan anlar sadece. bu hafifmeşrep kadının kitlelere hitabında ciddi bir sıkıntı var ve hiçbir denetim mekanizması yok. bu kadını idol belleyen küçük çocukları kim koruyacak. bu kadının sözlerine uyarak amını götünü açtıktan sonra 15 yaşında hamile kalıp tuvallette çocuğunu doğurup çöpe atan kızları kim durduracak? bunlar olmayan şeyler mi?

asıl beka meselesi budur. devlet bu gibilerini bulup yok etmelidir. bu kadar açık ve net.
    9 -5 ... immortal technique
  9. 89.
    salak salak triplere giren bir feminik daha. aq çokta sikimizde senin çarpık bacakların. 14. yüzyıl ingiliz kralları gibi tipin var başka türlü ilgi çekemeyeceğini düşünmek seni de haklı yapıyor gerçi.
    7 ... ozzy osbourne
  10. 90.
    Nedense bana itici gelen hatun.
    2 ... gezgincik