1. 139.
  Başkasının şarkılarını tekrar söyleyip meşhur olan şarkıcı. Bu ve bunun gibi tiplere sanatçı diyenler var. Güldürmeyin. Koray Avcı bir bu iki al başkasının şarkısını oh mis. Evet.
  2 ... oytunkaran
 2. 138.
  bu kızı severdim müziği falan iyiydi
  fakat şu malum konserdeki olayla gözumden düştü iyice..

  sözde kendini laik,atatürkçü,cumhuriyet kadını göstermeye çalışıyor fakat yanlış..

  ne yani her modern insan orasini burasını mi açar,yoksa seyirciye orta parmak mi kaldırır..

  yazık..
  2 ... leonking34
 3. 137.
  Güzel söylüyor ben dinlememe bakarim ne yapmis ne demis ilgilenmem.
  -2 ... karton toplayan cocuk
 4. 136.
  bunlar proje tipler.

  gençliği belli bir tipe sokmaya kodlanmış zararlı yazılım bu ve benzerleri.

  çözüm: atatürkçü, türkçü eğitim ve bilinç kazandırma.
  4 -2 ... sapnu puas
 5. 135.
  "Babayı alırsınız" lafını öyle güzel söylemiştir ki, hayatımıza karışan herkese karşı söyleme isteği uyandırmıştır. Ama ne yazık ki melek, bunu söylersem beni mahvederler.
  2 -1 ... kendinidogrulayankehanet
 6. 134.
  Yakın bir arkadaşın tanıdığı. Şahsen tanışma şansım olmadı daha.
  Nasip diyorum.
  2 ... mechul yazar
 7. 133.
  Farkında mısınız? Son dönemde ünlü olan herkesin aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyor olması bir bana garip geliyor. Hep aynı çeşit insanlar ve hep aynı sloganlar dillerinde. Hiç özgün olan bir insan yok. Herkes farklı düşündüğü için, farklı olmak sıradan oldu artık.
  Bana cahil deyin, köylü deyin, barbar deyin ama umrumda değil.

  Bir kadın istediği gibi giyinebilir bunda hem fikiriz. Ama biz Müslüman olduğunu iddia eden insanlar çocuklarına bunu demeyiz. Ancak bu çocuk belli yasa gelince istediği gibi giyinir. Ama sen kalkıp çoluk çocuk yaşta olan dinleyicinin önünde böyle bir şey söylemen ne anlama geliyor? Kim kime baskı yapıyor anlamıyorum. Açmak istiyorsan aç ama kapamak istiyorsan kapama. Eğer kalıyorsan baskı vardır. Açıyorsan özgürsün. Açabildiğin kadar aç. Ama kapan diyene kızıp, aç diyorsan ondan ne farkın var? Çıplak olmak mı özgürlüğün temeli? Biz ahlaklı arıyoruz. Onu sizde arıyorsunuz ama anca kötü bir olay olduğu zaman. O aradığınız ahlak var ya, işte o aç sözüyle azalıyor. ister kız, ister cahilde, ama müslüman olduğunu iddia eden kimse seni onaylamaz ve ciddiye almaz.
  4 -4 ... ylajali
 8. 132.
  buraya yazmam ne kadar doğru bilmiyorum ama bardağı da melek mosso taşırdı. severdim sesini. bundan sonra da dinlerim belki bazı şarkılarını.

  ama bizim bu sanatçılarımız niye bu kadar cahil? ciddi soruyorum niye bu kadar cahil? bunların hepsi aynı fabrikada mı üretiliyor?

  içi boş bir özgüven. içi boş bir siyasal bakış. sürekli popüler fikirlerin etkisine girme. yahu dünün ahmet kaya taşlayanları bugün evrenselci anti milliyetçi falan oldu.

  abuk subuk filmleri, bir saniyesine katlanamayacağım dizileri çekip çekip birbirlerine övgüler eşliğinde ödüller veriyorlar.

  bu ülkeyi sanatla ileri taşıdıklarını falan düşünüyorlar. öyle sanatçılar var ki adamın hayatı boyunca oynadığı bir tane düzgün film yok ama konuşurken dinlesen sanatla dünyayı değiştiren dahi yönetmen sanırsın.

  hatta bazılarında hafif düzeyde zeka geriliği olduğunu düşünüyorum. entellerin cahil olarak tanımladığı kısmen halka dönük popülist sanatçılar bile bence melek mosso kafasındakileriden daha bilgili. en azından hayat bilgileri yüksek.

  türkiye'de ortalama bir sanatçıyı alın, aynı masada sohbet ederken gerilirsiniz veya sıkılırsınız. çünkü cahilce yorumlar yapmakla kalmaz sizi de küçümser. hele bir de tiyatrocuysa ortamı domine eder. konuşmanıza bile izin vermez.

  bir bakmışsınız aşırı özgürlükçü olmuş, bir bakmışsınız aşırı ahlakçı olmuş. ne diyeceğinizi, kibarlık olsun diye nasıl huyuna gideceğinizi şaşırırsınız. sonunda da sanatınızı çok seviyorum, falan gibi şeyler saçmalayıp kaçarsınız.

  feminizm süper ama genel evler kapanmasıncılık, çevrecilik ama elektrik hiç bitmesincilik sanayi üretimi çok önemlicilik, lgbt, anti-osmanlıcılık, kürtçülük, anti-arapçılık, ulusalcılık ama iskandinavsa bizim ulustan iyidircilik, atatürkçülük ama anti-devletçilik hatta anti-milliyetçilik, özgürlük ama üsttekileri savunanlara özgürlükçülük, laiklik ama hadi hristiyansa neyse de islam yok olsunculuk, alevicilik ama ateist alevicilik (beyniniz yandı mı), sosyalizmcilik ama fakirler ölsüncülük, hayvanseverlik ama sadece sokak hayvanı severlik...

  bu böyle gider. hepsini toplayın, karşınıza türkiye sanat camiası çıkar.
  17 -3 ... moneydise
 9. 131.
  Ne dediyse doğru demiş ki dediği yurdum Çomarlarının zoruna gitmiş olan yorumcu.

  Yok soyadı davarmış davarcıymış, asıl hayatta davar olup güdülmeyin güdükler.
  1 -2 ... ex oriente lux
 10. 130.
  yazara katılıyorum. melek mosso kim ya. karışmayın istediğini giysin lan. ben bu internete para veriyorum, sizin gibi cahil ayılar yüzünden önemsiz ve vasıfsız şahısların saçma sapan haberlerini görmek zorunda mıyım.

  gerçi öyle topluma böyle sanatçı. öyle saça böyle tarak. sanatçı( sanatçı olduğundan değil de maksat örnek yerini bulsun) toplumun aynasıdır diye boşa dememişler.
  -2 ... melikbaybars