1. 1.
  insan hakları ve mazlumlar için dayanışma derneğidir..isminin hakkını verecek bir irade ve kararlılığa mensupturlar..kürt sorununun üstüne gidebilecek cesareti de vardır..siyasi hiçbir yanı yoktur..yardım derneğidir..*
  1 -10 ... baudelaire
 2. 2.
  son günlerde genel başkanı ayhan bilgenile gündeme gelen kuruluş. şöyleki önceki dönemlerde faaliyetleri öne çıkan ve takdir edilen bir kuruluş iken ayhan bilgendöneminde kişisel yanı ile öne çıkıyor. söylemini özgür gündemde yazarak sözüm ona özgürlüğe dayandıran bilgen şimdi de islami kesimin sevilen yazarlarına gerek köşe yazılarında gerekse de radikal e verdiği ropörtajda saldırır uslupta sunuyor.
  oysa biz mazlum deri mazlumların sesi olan bi kuruluş olarak görürdük ve hala öyle görmek istiyoruz. istifa eder gider med tv de program sunar orda anlatırsın derdini ve dağdaki şerefsizler izler seni.
  3 -1 ... vezir tonyukuk
 3. 3.
  http://www.mazlumder.org/
  ... vernon sullivan
 4. 4.
  islamcı çizgiyle, hümanizmi birleştirmiş örgüt.
  1 -2 ... leserpentnoir
 5. 5.
  genel başkanı olacak zatın, ceviz kabuğu progaramında ''eğer halkın çoğunluğu isterse halifelik bile gelebilir'' diye bir aforizma savurduğu dernek. biraz ezilen halklar söylemini alıp bir tutam şark kurnazlığına katarak bolca popülist söylemle birleştirdiğinizde bu ülkede ''adem'' muamelesi görüyorsunuz maalesef...
  3 -2 ... shalamar
 6. 6.
  bölücü dincilik tanımını doldurmaya başlayan sözüm ona mazlumların yanında olan dernek.

  andımız okutulmasın diye kampanya açmaktan tutun da atatürk deccaldir iddialarının yer aldığı bilimum mecmuaları dağıtmaya kadar ne kadar entresan ve mazlumlukla alakası olmayan iş varsa bunlardan çıkar. bir nevi insan hakları örgütü gibi işine gelene hak işine gelene rezalet anlayışındadırlar. nedense cezaevinde ölen ve sonunda suçu bile ispatlanamayan kuddusi okkır'ın mazlumluğu bu dernek üye ve yöneticilerini pek ırgalamaz.
  ... xargn
 7. 7.
  başkanlığını bir dönem akp diyarbakır milletvekili ihsan arslanyapmıştır.

  ihsan arslan'ın ne mal olduğunu öğrenmek için; (bkz: ihsan arslan)
  ... paleface
 8. 8.
  terörist olduğunu bugün öğrendiğim ve yıkıldığım dernek. kurucuları arasında hangi bürokratların olduğunu merak ediyorum doğrusu.
  ... cileklietliekmek
 9. 9.
  Asıl niyetinin yardımlaşmak değil, bölücülük olduğunu ispat etmiş derneğimsi.
  1 ... celsus
 10. 10.
  islamcı olmanın faşist olmayı gerektirmediğini gösteren dernek.
  -2 ... edward downing