bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ece erken in bugün atv de başlayan öğleden sonra şekeri programı.
    3 ... imhotep
  2. 2.
    ekrana kusmama neden olacak derecede iğrençleşmiş bir kadın programı. hani yemin ederim gördüm ama bu kadar iğrencini görmedim. ece erken'in de bu sayede bol bol küfür yediğine eminim.
    3 ... 60 yasindaki kelebek
  3. 3.
    (bkz: lsd)
    2 ... conspirator
  4. 4.
    Programın başında da belirtildiği üzere konseptin tamamen uydurma haber ve yorumlar üzerine kurulu olduğu gündüz evde kalanları eğlendirme programı.
    1 ... sanandreas
  5. 5.
    bugün canlı yayında tartıştıkları konu ile ülkenin bütün sorunlarını çözmüş süper sosyal programdır.*

evet tartışılan konuyu açıklıyorum:

doktorlar dizisinde rol alan merve sevi acaba canlı yayında bayılan birisine müdahle edebilir mi?

evet lan ciddi ciddi saatlerce tartıştıkları, konuştukları konu buydu vallahi.
    22 -2 ... i belong to che
  6. 6.
    emilmesi durumunda dili maviye boyayacağını tahmin ettiğim şeker.
    2 ... ben sizofren degiliz
  7. 7.
    an itibariyle denk gelen program tellağın biri kıllı mıllı bi adamı köpük eşliğinde keseliyor kesinlikle iğrenç bir görüntü beyinsiz sunucuda ben sizin yerinize inlerim beyefendi demekte mal bu kadın ya.
    29 Ekim de ise şehitlerimiz iyi ki var demişti harbi mal.
    2 ... evraka
  8. 8.
    atv' nin ekonomik krizden etkilendiğinin göstergesi olan programdır. bu kadar kalitesiz program ancak çaresizlikten yayınlanır efendim.
    1 -1 ... konforlu tabut
  9. 9.
    an itibariyle saçma sorulara bir yenisini ekleyen programdır. yeni yetme popçu bi adama ( konuk bu adam ) sordukları soruya bakın :

metroseksüellik mi yoksa heteroseksüellik mi ?

ikisi hakkında da bir bilgisi olmayan kro popçu metroseksüellik cevabını veriyor. heteroseksüellik ne demek bilmiyor. ibne kibin puşt kibin bir şey sanıyor sanırım. yani heteroseksüel değilim metroseksüelim diyor. o zaman bu adam ibne ya da cinsiyetsiz. bir insan heteroseksüel değilse ya homoseksüeldir ya da aseksüeldir.

ulan akıl fikir dilenin ne kadar boş adamlarsınız be.
    4 ... djarumturk
  10. 10.
    ece erken'e ilginç ol farklı ol dedikleri için olsa gerek, kadıncağızın saatlerce saçmalamak zorunda kaldığı ve konuklarına fena halde acıdığım program.
    1 ... mystory mystery