bugün

entry'ler (176)

sözlük yazarlarının favori filmleri

esaretin bedeli, mother and child, akıl oyunları, fatal attraction , the way back.

pkklı ların öldür öldür bitmemesi

yaklaşık 20 sene önce bugünleri düşünüp hayli fazlasıyla çoğalmış bulunan kürtler doğu ve güney doğu ya atom bombası atsan dahi ölmicek kadar fazlalar. insanca yaşayana kürt türk ayrımı yapmayız ama bölücü olanlar hepiniz kısır olun inşallah.

anlamadığı halde yabancı müzik dinleyen insan

tavus kuşuna benzetiyorum bu tipleri. yabancı müzik dinlemekle marjinal olucaklar ya ondan.

disko kralı

okan bayülgen e dalga geçmek için çağırılmış sibel meriç görüntü kirliliğine sebep oluyor.

disko kralı

vücuduyla, duruşu ve tavurlarıyla tamamen yapay olduğunu düşündüğümüz sibel meriç telefonla bağlanan konuklara telefonda mahalle kadını ağzıyla konuşuyor.

sibel memeriç

cinsel bi objeyim diye bağırıyor sanki playback bile yapamıyo mikrofonu ağzına değil memelerine tutuyo ben sustum onlar konuşuyo diyor zaten. sesde felaket görüntü kirliliği.

çankırı karatekin üniversitesi

üniversitenin yurdu taa cehennemin dibindedir. öğrenciler için ulaşım çok zor olmalı.

kızların güzelleşmek adına yaptıkları iğrençlikler

taytın üstüne kısa tişörtler giymeleri.

pirinç pilavını güzel yapan kız

tereyağlı yapıyorsa yemede yanında yat.

özlemeye alışmak

alışılyor bir zaman sonra ama bu durum neden benim başımda neden sevdiklerimden ayrıyım diyip isyanlara sebep olabilir.

yazarın en sinirlendiği durum

entry yazarken sigara külünün klavyenin arasına kaçması üfleyincede iyice dağıldı.

ekener

kıbrıs'da gazimagusada bulunun üniversite öğrencilerinin kalması için tek ve çift kişilik daireleri bulunan apartmanların ismi. ekener 1, ekener 2... diye devam eder 6 tanedir. kıbrıslı bir türkün soyismidir. soyismini apartmanlarına vermiştir.

en gereksiz diziler

unutulmaz, yer gök aşk, deniz yıldızı vs fox dizileri..

tolga çevik

şimdilerde erotik film çkmeye hazırlanıyormuş tolga çevik.

erkeğin aşık olduğunda yaptıkları

sevdiceğinin gözlerinin içine derin derin bakar. başım ağrıyo yalanına hemen inanır.

saba tümer

iyi ki güzel gülüyosun dedik komik olsada olmasada gülüyo b..nu çıkardı.

twitter

over capacity niye oluyorkı burda. madem kaldıramıyosun herkese account verme twitt neişşş?

mecliste cinnet geçiren asosyal moronlar

ilkokul mezunlarnın dahi milletvekili olabildiği ülkemizde, teröristlerin elini kolunu sallaya sallaya dolaştığı mecliste bu gibi asosyal idiotlarla karşılaşmamız gayet doğal.

ben bu yazıyı kemal kılıçdaroğluna yazdım

sevgili kemal bey öncelikle mahalle ağızıyla konuşmalarınız yüzünden vaadettiğiniz hiçbişey inandırıcı gelmiyor. koltuk sevdası için bol keseden sallıyorsunuz. avam muhabbeti yapıyorsunuz. uyruğunuza, inandığınız peygambere söyleyecek bir sözüm yok ama bu ırktan olupda başbakan olmanın hayallerini kurmanız komik. siz ankara belediye seçimlerindede gayet umutluydunuz ama hüsrana uğradınız. aynı hüsranı yaşamamanız için gelin yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. hiçbişekilde kazanamıcaksnız. bu ülke sizin gibi poşet içi boş ama şıkırdayan politikacılara doydu. ayrıca sayın baykal a yaptığınız video kamera şakasının altında sizin olduğunuzu biliyorum. genel başkan olmak için oynadığınız kötü bir oyundu. neyse kısacası siz bu tiple, bu uyrukla, bu boş boğazlıkla başbakan olmıcaksnız olamıcaksnız. üzgün değil mutluyum...

ben bu yazıyı kendime yazdım

yarın 8.30 da group psychotherapy sınavın var hürremi izlemeyi bırak, sözlüğü kapat ve masanın başına otur articleları oku, dersine çalış. ayrıca sinekleri bi vuruşla öldürmen mükemmel.biraz da kilo aldın sanki vermelisin yazın kimin düğünü var benimmii alla allaaa.