bugün

kolundaki dövmeleri her daim kıl zannettiğim, tuhaf bir şekilde sempati toplamayı başaran, koşuşu, şut çekişi, başarısız çalım denemeleri ve her hareketiyle orjinal olmayı başaran sırp futbolcu.
fb eger kendisinden daha iyisini bulamayacaksa sattigi takdirde büyük hata yapmis olur.
eski takımı olan chelsea ile oynanacak maçlarda en az 2 golü olacak futbolcudur. *

edit1: maçlarda dedim, daha 2. maç var, demekki 2 gol atacak. *
edit2: atamadı, şimdi ben böyle bir söz veremem, kimse veremez çünkü futbol bu, adama bikinide giydirir başka şeylerde, benimkisi bir latifeydi. **
chelsea'nın eski tüfeği. hırs yapar gol atar polemiğine girmek istemiyorum çünkü aynı şey onlardan birisi için de geçerli.
(bkz: nicolas anelka)

edit: bi skim yapamadı mal.
kendsine kezban diyerek espri yaptığını sanan çok büyük bir nüfüsün bulunduğu Türkiye'nin güzide klüplerinden Fenerbahçe'nin 9 numaralı forvetidir.*
bu hafta ligde konyaspor karşısında 2 gol daha çakarak ligde gol sayısını 9 yapmış futbolcudur. temennimiz aynı golleri chelsea'ye de atmasıdır. hele ki ilk golde topu kontrolü, rakibinden sıyrılması köşeye sert ve etkili vuruşu görülmeye değerdi.
yeni imajıyla kenan doğulu'ya benzemiş olan yakışıklı sırp oyuncu.
http://www.milliyet.com.t...galeriid=3222#galeriStart
haim revivodan sonra gelmiş geçmiş en yakışıklı fenerbahçe oyuncusu.
kejman yahut kecman diye değil keşman şeklinde okunur, zira balkan dillerinde s^ harfi j, z^ harfi ise ş olarak okunur.
mateja kezman! bir şampiyonluğa mal olacak olsa da s.ktir git şu takımdan.
sezon sonunda fenerbahçe'den ayrılacağını kendi de biliyor. ayrıca şunu da biliyor ki avrupa'nın iyi liglerinin orta kademe kulüplerine gidebilmesi için ismi yetecektir. gittiği orta düzey kulüpte alacağı para miktarı elinde "ben fenerbahçe'de şu kadar gol attım heheeeyt" şeklinde bir kozu olursa artacak. bence alanyaspor ve ankaraspor maçlarındaki kezman'ın özeti budur. güle güle mateja, sevdik seni, yolun açık olsun.
denizli maçında attığı gol sonrası volkan demirel bile kaleden çıkıp kucaklamıştır. dostluk, dayanışma, kötü günde yanında olmak budur. artık şampiyon olamasanız da, geçen hafta kaçırdığın penaltı kimin umrumda.
fb'nin daha iyisini bulmadigi veya bulamadigi sürece sattigi takdirde büyük hata yapacagi futbolcu.
fenerbahçe'nin en sevdiğim oyuncusu. istediği kadar kötü oynasın, seviyorum kezman'ı. talihsizlikler oluyor tabi bazen her futbolcuya olduğu gibi ama son maçta kendini affettirmeyi bildi, bu da mücadeleci olduğunun kanıtıdır.
chelsea maçlarında kredisini kullanıp miadını doldurmuş futbolcudur. (#3137505)
kezman için çelik'ten geliyooor:
http://www.youtube.com/watch?v=Y_N6V-VTtxQ
(bkz: çöp adam)
futbol gol atmak ise kezman burkina faso cumhurbaşkanıdır.
derbi sonrası samandıra'da fenerbahçeli taraftarlarla tartışan sırp futbolcu. böylece gelecek sezon sarı lacivertli kulüpten ayrılması garantilenmiştir.
taraftarlarla arabasındayken tartışmıştır. ikinci rüştü vakası olabilirdi.
bu aksam fb'de görevini yapmak icin canla basla mücadele eden tek adamdi kendisi.
fifa 2008 oyununda isminin kejmın diye telaffuz edilmesine bayıldığım futbolcu.
sirbistan'in en milliyetci oyuncusu olmakla beraber, vucudundaki dovmelerden de anlasilacagi gibi cok da dindardir.
27 nisan 2008 galatasaray fenerbahçe maçı sonrası Samandıra Tesisleri'nde cefakar, fenevbahçe taraftarının saldırısına ve küfürlerine, Sırpça ve ingilizce küfürler ederek karşılık vermiş futbolcudur.

edit: sezon boyunca desteklediği takımı, derbi kaybedince yerin dibine sokan, futbolcularına küfürler yağdırıp, şişeler atan, takımı yenerken "harika, hep seninleyiz" diyerek, yenilince yapmadığı çirkefliği bırakmayan fenevbahçe taraftarlarına(sadece bunu yapanlara) yazık diyorum gerçekten.

oyuncular kötü oynadı ancak o oyuncuları oraya getiren birileri var değil mi?
paramız var, paramız var diye sürekli hava atıyorsunuz? alın, aldırın o zaman kardeşim iyi futbolcular. buna gücünüz yok, sesiniz yönetime çıkmıyorsa o futbolcuların ne suçu var?
haksız saldırılara maruz kalmış futbolcu. herhangi bir futbolcunun saldırıya uğramasını kesinlikle tasvip etmeyiz ama hadi diyelim vandalsın, illa birilerine saldıracaksın. bula bula maçta en çok çaba sarfeden adamı mı buldun be dingil?