bugün

masterchef 2020 elemanı.

görsel
lens reyiz. bu lens reyiz ve aycüce'ye sinsi deniliyor da bunlar sinsiliği bile beceremediler. ilk haftadan kavga mı edilir lan? karşılıklı kinlerinizi biraz daha büyütseydiniz de zamanı gelince küsüşseydiniz.
Evlendiği erkek tarafından dolandırıldığını söylemişti hikayesini anlatırken. Hala bu travmanın izlerini taşıyor sanki. Belki Bu yüzden kırılganlığı.
Gözler lens, çene törpülü, dudaklar silikon, yanaklar dolgu, elmacık kemikleri belirginleştirilmiş, burun kaldırılmış, kaşlar kalıcı makyaj bu karı yaratığa dönmüştür kesin kamerada masum gibi göründüğüne kanmayın gece vakti çişe kalkınca loş ışığın altında falan karşınıza çıksa altınıza sıçarsınız allah korusun.
Sosyal medyada gördüm bayaa komik

Yılanla duygu ve aycuceyi aynı odaya koymuşlar yılan beni kurtarın diye bağırmış...
bu nasıl karı lan. düşman götüne.
sesi bile beni geriyor.
Git gide sinir oluyorum bu yarışmacıya. Herkese boş konuşuyorsun diyor. Furkan a da bunu dedi yenilince lak diye kaldı ortada. Egosunu yavaş yavaş ön plana çıkartmaya başladı. itici.
Niye bu kadar iticisin tatlım diyerek tokatlamak istiyorum.
Güzel kadın, gitsin de Eray'ın göbeğini izleyelim aferin size.
Bi hinlik var kizda, ama zekasi yetmiyor gibi yeterince hin olmaya da. Yalniz eli inanilmaz hizli, ve lezzetli de yemek yapiyor sanki.
inşallah bu gece önlüğünü çıkarıp gidersin, amin.
Ne gerek vardı bunları anlatmaya.
Secaat arz ederken merdi kipti sirkatin söylermiş.
kendisini boynuzlayan adamla evlenmiş.

görsel
görsel

midesiz.
kör bile aynı kuyuya iki kez düşmez.
güncel Önemli Başlıklar