bugün

https://m.uludagsozluk.com/e/44208800/

Güldürdü.
zorla pasif yapılmış, yeni terleyen bıyığına süzüntüler bırakılmış erkeksi.
kardeş yeter... insanların amını, sikini bi rahat bırak.
çok çok doğru tespitleri olan yazar. rahatsız olanlar bunların açığa çıkmasından muzdarip olan kaşar tayfasıdır.
Gün içinde ikinci füzesini attı hadi hayırlısı.
Adam içinde çok biriktirmiş.
valla pek sağlam yazar çoook uzun süredir görmüyorum buralarda. açıkçası bence iyi bir yazar.

kernel amadeus gibi bir yazar vardı çoook uzun süre önce. mesela o, çok çok iyi bir trolldü. bazı yazıları onu andırıyor. o olmadığını biliyorum, onu andırıyor diyorum. velhasılı arada güzel entrylerini görüyorum. tebriks babako.
Bir insan herkesten intikam alabilir bu mesele değil. Peki Ya hiç kendinle yüzleşemediysen ne olacak? üstelik hep bundan kaçıyorsan saklanıyorsan. Tamam belki Kahraman olabilirsin. Mükemmel de olabilirsin. Hatta kral bile olabilirsin. Ama hayat boyu vicdan azabıyla pişmanlıkla kendine karşı eziklik duygusuyla da yaşanmaz ki. Gerçek cesaret, insanın kendiyle hesaplaşmasıdır. Ölçü ne mi? Ölçüyü koyan kimse o. içindeki sesi konuşturan kimse o.
yine bugün döktürüyor.
yazdığı hikayelerle sözlük kızlarını sulandırmış bir troll.
devam diyorlarsa devam, kalemine kuvvet aslanım.
iq seviyesi tavan yapmış bir troll.

Sabah sabah baya güldürdü. Kalemine kuvvet.
ayan beyan ruh hastası yazardır.
her erkeği abazan zanneden kırıcı tavrından ötürü donuza eklediğim yazar. mutlu ama uzak olsun.
kııı yaaaa maaaam.

alındın mı sen?

görsel

bak burda ne demişsin.

minik pipili prensip sahibi sincap seniiii.

ahahahah mala bak.
gizli gizli beni stalklayan hatunum. *
kafayı konyalılara takmış bir troldür.
içerden yeni çıkmış yazar. 1 aydır salak bir moderatörün 2016 da çaylak yapıp, çaylaklık bitiş tarihimi 2013 falan ayarlaması yüzünden sözlüğü kullanamayan yazardır. hayır çaylak olunca bir derdim var da diyemiyorsunuz. millete zar zor ulaştık da kurtardık hesabı.

massiveappeal ı böyle susturamazsınız ağalar, sizin çapınız yetmez...
Lgbt yürüyüşüne destek veren en önde yürüyecek yazar.
Trollük yapmaya çalışıp beceremeyen annesinin kapısında polis bekleyen bir yerde çalıştığını ifşa ettiğim için bana kızgın olan yazar.
(#32519239) son cümleyi sevdim.
bana 'bordo klavyeli' demiş olan güzide yazardır. hadi ben klavye delikanlısıydım sinirlendim mesajdan yardırdım sana. keşke sende benim kadar delikanlı olsaydın da saçı çekilen ilk okul çocuğu gibi öğretmenine şikayet etmek yerine sende bir şeyler yazabilseydin. herneyse genco akçaabat'a gelmeye gelirsinde çıkman güç olur. dildomla döverim seni.
sevişme sürelerini kısa bulan kıza, arkadaşı herhangi bir yaptırım uyguladı mı merak ettiğim yazar.
iyi bir teşekkürü hak eden iyi bir yazar. *
buyursun gelsin karadenize beklerim. her zaman burda bir damı var. anasının damı.
Bu gece kisa bir mesajlasilan yazardir.*