bugün

entry'ler (113)

sexting

entry giriyorum şuanda.

el siki görmeyen kendininkini balta sanırmış

ekle sili görmeyen olarak okudum, ulan bu sınav donemi kafamı sikti iyice.

herkes güzel kız istiyor çirkinler ne olacak

ben arada sevisiyorum uzulmesinler diye.

günün sözü

zirve bazen asagıdadır.

yengeç burcu erkeği

benimle aynı burcu tasıdıgı icin sanslı hissetmesi gereken bir erkektir.

fenerbahçe otobüsünde su verilmemesi

haber yalandır öncelikle. ek olarak fenerbahçe spor kulübü büyük bir kulüptür ve bu tarz davranışlar yanlıştır. bir takım bir sezondan , bir maçtan ibaret değildir. yapıcı kararlar alınmalı, basit hınçlarla iş yürümez.

zevk alınan ufak sapıklıklar

sapıklık değil, bir takıntı olarak herkes solumda yürür.

kendimi inanılmaz ifşa ettim şuan hahah

ismail kitapçı

Pamukkale Üniversitesi Maliye Bölümü akademisyenlerinden biridir.

Dersine girdiğinizde yapay zeka, endüstri 4.0 gibi yüksek donanım ve literatür takibi getiren konulardan bahsedildiğini görebilirsiniz. Vergi psikolojisi, modern politik iktisat gibi Türkiye'de çok az kişinin bilgi sahibi olduğu konularda kitapları, makaleleri bulunmaktadır.

Ülkenin bu tarz akademisyenlere oldukça ihtiyacı var.

bağımsız kürdistan

pek bağımsız olmayacak gibi görünüyor.

sevgiliyle uyumak

(bkz: kaşık pozisyonu)

real madrid e 70 saniyede 2 gol atan tek takım

hala tuttuğu takımla övünebilecek dalyarakların olduğunu gösterebildiği için önemli bir olaydır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=S8qvtNr8hmM

massiveappeal

gizli gizli beni stalklayan hatunum. *

hangi yazardan özel mesaj almak istersin

güzel bir soru * ben de judas'dan almak isterdim. çünkü telefon numarasını istediğinizde önce yaptıklarından dolayı özür diliyor, ısrar edince yalvarıp engelliyor.

uludağsözlükte ensest savunucularının yer alması

Moderasyon, sözlük yazarları.

bu troll adı altında yapılan iğrençleşmeye ne zaman dur diyeceksiniz?

evet, ben burda bu yapılan ahlaksızlıklara artık formatı belki de ihlal ederek, hakaret ederek karşılık veriyorum.

bir tokat atana öbür yanağımı çevirmeyeceğim.

dur demenin zamanı geldi

uludağsözlükte ensest savunucularının yer alması

ahir ömrümde bunu da görmeme sebep olmuştur.

nickinde ensest ibaresinin bulunmasından dolayı laf attığım yazarın, bunun bir tabu olmak zorunda olmadığını. istediği nicki seçip istediği görüşü savunabileceğini ve kıstası olmak zorunda olmadığını belirtmesi olayıdır.

https://prnt.sc/gn17le

"seks görsen bir şey demezdin, ama ensest görünce diyorsun" şeklinde de bir ibare yer alıyor.

Tabiki seks olsa hiçbir şey demezdim. uygar ve medeni bir toplumda yaşıyoruz. modern bir insan seks konusuna öcü gözüyle bakılmaması gerektiğini bilir.

ama ensest olayı bir tabu mudur? Evet! tabu olmalı mıdır? evet!

bu sözlüğü çocuklar da okuyor. iğrenç, yozlaşmış, ahlaksız beyinlerinizi alınız ve gidiniz.

son zamanlarda evet troller çoğaldı fakat. "ensest olayı benim için benim bir kıstasım değil" demek bu kadar kolay olmamalıydı diye düşünüyorum.

yazık, gerçekten yazık..

son zamanlarda magazinde yer alan ensest haberlerinden dolayı prim yapmaya çalışıyor veya etkilenmiş olabilecek yazarların olması beni üzüyor.

the black crow

nickinde ensest bulunan kişiler tarafından ahlak dersi verilmeye çalışan bir kişidir aynı zamanda. sizin bireysel ahlak ilkelerinizi karşıma alır, diz çöktürür tövbe istetirim.

flörtün çok güzel ya da yakışıklı olması

karşı cinste ana kıstası güzellik/yakışıklılık olan bireyleri göstermiştir. büyüyüp, olgunlaşınca hayat daha çekilmez bir hal alıyor. keşke her şey o kadar basit olsaydı.

oku çalış evlen çocuk yetiştir emekli ol öl

bu döngünün en sıkıcı kısımlarını insanoğlu kendisi türetmiştir.

hayvanlar ne güzel yaşa, üre, öl olarak süreci bitiriyorlar.

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

herkes her zaman olduğu gibi duygusal yorumlar yapmış.

ben her zaman konunun aslını öğrenmek isteyen kişiler için bir bilgi vermeye çalışıyorum.

siyaset abi ya, eğitim sorunumuz var ya gibi basit şekilde düşünmek yerine sorunu derinden incelemek istiyorsanız
"tüfek, mikrop, çelik" kitabını okumalısınız. eğer kitap okumayı çok sevmeyen biriyseniz 3 serilik belgeselini interentte bulmanız mümkün.