bugün

Fenerbahçe düşmanı, atatürk düşmanı, cumhuriyet düşmanı, otomatik olarak Türk düşmanı bir dinci akçomar.
entryleriyle bana sataşması hiç hoşuma gitmeyen bir yazardır.
Hiç bulaşmayın buna. Cahil özgüveni var herifte. Bir bu, bir reis, bir de stalin yüzünden gürcülere ön yargım oluştu lan.
sabaha kadar siksen yine çomar yine çomar.
(bkz: hüda par/#46822278)
Kanka HDP ile HÜDA-PAR birdir.

Benim görüşüm budur.

Aksini iddia eden terör sempatizanıdır.

Nokta...
aynı memlekettenmişiz ama nasıl tekirdağlı olduğunu anlamıyorum. yine de farklı siyasi görüşten olmamıza rağmen aynı memleketten olmamız bence güzel bir şey. her çeşit insan var. aleyna tilki de konyalı mesela.
Ordu'lu gürcü devşirmesidir; siz islamcılar trakyalılara izmirlilere hakaret edenler değil misiniz? Peki ya bir batı kıyı şehrine yerleşmiş olunca neden kendinizi oralı diye tanıtıveriyorsunuz?
karabüklü olduğunu herkes biliyor...
karabük'ü hayatımda 1 kez, rize'yi ise sadece iki kez gördüm.

aslen orduluyum.

--spoiler--
siz islamcılar trakyalılara izmirlilere hakaret edenler değil misiniz? peki ya bir batı kıyı şehrine yerleşmiş olunca neden kendinizi oralı diye tanıtıveriyorsunuz?
--spoiler--

buna gelince. pardon da doğduğum ve 18 yaşına kadar hiç ayrılmadığım, 23 yaşıma kadar da ikametimin devam ettiği bir şehirliyim demenin nesi garip? ben ordu'yu hayatımda ilk defa 20 yaşında gördüm. son 10 senedir ordu'da yaşıyorum.
Tekirdağ ın suyu yaramamış buna bence.

Normalde akıllanır insan bu odun kalmış.
--spoiler--

ahahahh klasik solciş samimiyeti. adama övgüler yağdırıyorlardı, rakip olunca lince başlamışlar.

bu halk size güvenip de iktidar vermez merak etmeyin.

--spoiler--

ahmet davutoğlu,
ali babacan,
idris naim şahin,

bu adamları öve öve bitiremedi ya akp zaten rakip oldukları zaman.

yemin ediyorum bu çocuk konuşurken bir gram düşünmüyor.
reis çankaya'daki vekil adayınız kimdi? hayır yani ben düşünmediğim için bulamadım sen aydın, çağdaş adamsın deyiversene kimdi?
evladım ben "birileri doğrucu davut" dedim mi? demedim. tabi ki sağı solu yok bu işin. mesele senin her entryinde akp övme ve savunmaya geçme çaban ve bunu yaparken takındığın siyasi ahlaka sığmayan tutarsız ve partizan çelişkilerin. konuyu değiştirmek için alakasız şeyler yapınca da bu gerçek değişmiyor.

çankaya daki vekil adayı diye de bir şey olmaz zira çankaya ilçe, milletvekilleri illeri temsil eder. bir de memur olacaksın.

sana ne yazdım bir üstte, "düşünmeden konuşma, birazcık düşün."
malın önde gidenidir.
sözlük içinse en öndeki.
Çok ciddiye alıp da önemli hissettirmeyin.
--spoiler--

diğer eleman sana bir soru sordu ama kıvırdığın için cevaplamadın, sen önce sadullah ergin'i bir öv sonra dedem yukarıdakileri över bir ara.

--spoiler--

hala kendi çalıyor kendi oynuyor.

kıvırmak sizin düstur aslanım. çankaya daki vekil adayı demişsin yazmışız orda açık açık. bu heralde herkesi kendi gibi partizan sanıyor, bekliyor ki sadullah ergin güzelleyecez. ama avucunu yalar tabi. bazı insanlar yanlışa yanlış diyebilir sizden ala, hani misal kapısında köle olduğunuz hocanıza zamanda "fetö" dediğimiz gibi. anladın?

sen bi solesene once hani sol güruh dün övdüğünü bugün gömermiş sizinkiler bu konuda çok istikrarlıymış yukarıdakilere ne diyorsun mesela?

bu arada sizinkilerin geçen dönem ağrı belediye başkanı kimdi sahi? onu bir desene çok istikralı olarak?
--spoiler--
bu heralde herkesi kendi gibi partizan sanıyor
--spoiler--

tarafsızlıktan kuduruyor maşallah.

--spoiler--
bu arada sizinkilerin geçen dönem ağrı belediye başkanı kimdi sahi?
--spoiler--

savcı sayan. sıradaki soru?
aslanım ben "g.te g.t" derim. kendinle karıştırma. sırf parti, menfaat uğruna dün itin mabadına soktuğum adamı bugün "güzellemem".

yok o savcı sayan eski cehapeli ya, o dönem gömüyordunuz geçen dönem de öve öve bitiremiyordunuz ona mansuben. hani solcular rakip olunca kendilerinden bile olsa gömüyormuş ya.

sıradaki soru aynı. dün övüp bugün gömmeyen ahlak timsali bir zihniyetin kölesi olarak? bir de terbiyesizlik yapıp bize kıvırıyor diyor. sabahtan beri 80 satır yazdı bir tek aşağıdaki soruya cevap veremedi.

ahmet davutoğlu,
ali babacan,
idris naim şahin,

bu adamlar hakkında ne düşünüyorsun?
laf anlatmanın deveye hendekler atlatmaktan zor olduğu yazardır. hendek değil bak hendekler. deveye arka arkaya 10 hendek atlatırsın ama masklavi kardeşime taptığı adamın yanlış icraatlerini anlatamazsın.

yerli ve milli geçinip hatta zaman zaman milliyetçi geçinip hüdaparı savunan bir insana neyi anlatacaksın ki amk. adam ( hüdaparın başındaki azman ) "meclis kürsüsüne" çıkıyor özerklik diyor federasyon diyor kürtçe ana dil olmalı diyor. seçimden önce "hayır yeaeaea öyle bir şey demiyollar" diyordu ama adam daha geçen hafta meclis kürsüsünde söyledi kendi ağzı ile. yani dem/hdp/pkk ne diyorsa aynısını söylüyor ama masklavi hala sabahtan akşama cehape hedape dem mem diye geziyor vatan kurtarıyor milliyetçilik dersi veriyor. hüdapar diye sorunca kaçıyor sonra bir bakıyorsun başka başlıkta hala dem cehape diye sayıklıyor.

bu arkadaşa şimdi zamanında ahmet davutoğlunu, bekir bozdağı hatta fetöyü övüyordun burada şimdi küfür ediyorsun dediğinde elbette ki anlatamayacaksın, kabul ettiremeyeceksin. kabul ederse şaşırman lazım etmediğinde değil. hani köpek adamı ısırırsa haber değeri yoktur adam köpeği ısırırsa vardır mevzusu var ya o işte.
Tsnımam bilmem. Ama Solcular saldırıyorsa iyi çocuktur. Bunu bilirim.
--spoiler--

Tsnımam bilmem. Ama Solcular saldırıyorsa iyi çocuktur. Bunu bilirim.

--spoiler--

dede sen boşver şimdi iyi çocuğu saksodaki kızın beline (#46841843) odaklan sen bunlar boş işler *
--spoiler--

tsnımam bilmem. ama solcular saldırıyorsa iyi çocuktur. bunu bilirim.

--spoiler--

dayıcım bırak şimdi solcuyu sağcıyı da şuna a bir cevap ver be sana zahmet.

(bkz: #46841868)
ben entry geçmişinden, giriş saatlerinden şöyle bir tablo çıkarttım:
görsel

buna dayanarak bir kaç soru soracaktım:

* devlet memuru musun?
* mesai saatleriniz 8:00-15:30 mu? (bazı günler 8:00-17:00)
* 27 aralık çarşamba izin kullandın herhalde?
* haftasonu tatilleriniz cumartesi-pazar mı?
* benim entry saatlerinden senin mesai saatlerini çıkarmam tuhaf değil mi?
* entry'lerinin kaçta kaçını mesai saatlerin içinde giriyorsun?
* masana ilk oturduğunda yaptığın şey buraya entry girmek mi?
* masandan son kalkarken yaptığın şey buraya entry girmek mi?
* mesai saatlerin içinde buraya entry girmekten başka bir şey yapıyor musun?
* buraya entry girmek vazgeçilmezinse neden mesai saatleri dışında, haftasonu tatillerinde yanından bile geçmiyorsun?
* bulunduğun memuriyet mevkiye akp torpili ile mi geldin?
* sana ödenen maaşın helal olduğunu düşünüyor musun?
sorulara toplu cevap vereyim. aşağı yukarı herkes biliyor zaten insan kaynaklarında memur olduğumu. 8 saatin 8ini de çalışarak geçirmiyoruz robot değiliz, işimi aksatacak şekilde sözlüğe girmiyorum, aksi olsaydı belediye gibi siyasi bir yerde 9.5 sene aynı birimde kalamazdım, işin yoğun olduğu dönem aybaşı ki zaten ayın ilk haftasında zaten çok giremiyorum genelde.

vatandaşın gelip gittiği bir birim değil burası, müdürler sadece işin bitip bitmemesine bakıyor, gerisine karışmıyorlar.

gelelim son iftirana. sanılanın aksine akp'ye oy bile vermedim genel seçimlerde. sizin partizan kafalarınız bunu anlamaz. ikinci husus, doğup büyüdüğüm bir yerde değil, bambaşka bir yerde çalışıyorum istesem de torpil yaptıramam tanıdığım kimse yok burada (geldiğim sene için söylüyorum). 88 kpss puanı ile belediyeye atandığım evrakı daha önce de senin gibi iftiracılara kapak olsun diye attım git ara bul.

telefonumda sözlük uygulaması yok, haftasonu bilgisayarı da açmadığım için sözlüğe çok nadir girerim.
--spoiler--

8 saatin 8ini de çalışarak geçirmiyoruz robot değiliz, işimi aksatacak şekilde sözlüğe girmiyorum, aksi olsaydı belediye gibi siyasi bir yerde 9.5 sene aynı birimde kalamazdım

--spoiler--

ee zamanında bana defalarca tüm gün buradasın işini aksatıyorsun diyordun ya.. ki ben özel sektörüm bizde işini aksatırsan sizden 10 kat daha hızlı işten atarlar.

--spoiler--

sanılanın aksine akp'ye oy bile vermedim genel seçimlerde.

--spoiler--

hüdapara niyetlenip attım ama cumhura gitti diyorsun yani. gittiği yer önemli kardeşim sen "cumhur ittifakı" bileşenlerinden birisine oy verdin mi neticede onu söyle. hani biz genel seçimde iyi partiye oy attığımız halde cehapeli oluyoruz ya size gelince neden değişiyor bu kural ??