bugün

Bunu izleyene *ike sürülecek akıl yoktur. Gerçekten. Maskenin altında kim varmış. 3 yaşındaki yeğenimin oynayacağı oyunlar.
Yayından kaldırılması yakın. 3xl fazla bu topraklara.
bu programda maskelerini çıkaran kostümler:

gözcü - ümit karan
gladyatör - hazer amani
ağaç - derya baykal
iskelet - keremcem
şövalye - ender saraç
ayna - biran damla yılmaz
ejderha - cemal hünal
dinozor - müge boz
geyik - burcu özberk
ördek - aslı bekiroğlu
kuzgun - kubilay aka
unicorn - berna laçin
tavuskuşu - emre altuğ
aslan - özge borak (şampiyon)
Son zamanlarda beğenerek takip ettiğim eğlence programı. Şövalye ve iskeletin elenmesine üzüldüm.
Bugün 10-15 dakika izledim. Kültürümüze ibo Show'dan daha yakın, normal bir program. ilginç ülke olduk.
melis sezenin yüzü ve memeleri hatırına arada izlenebilir.
bu arada.. o sikko sunucuyu yengeçler parçalarken görsem yardım etmem. nasıl itici bir herif o be.
Ne boş işlerle uğraşılıyor şu memlekette amk. Gerçekten Ucube bir program. Diğer ülkelerin faydalı şeylerini örnek almak dururken, ne amaca hizmet ettiği belli olmayan saçma sapan bir proğramı ne diye milletin gözüne sokarlar anlamıyorum. Hayır, bunu izleyen kendine ne katıyor onu da merak ediyorum.
zülf-ü yare dokunmamak için kılıktan kılığa giren program.
Saçmalığın daniskası. Kaldırılsın; ama tv8 ve acur hıyarıyla birlikte...
rtük'ün uyarı mesajı, yarışmanın rating'lerini arttırmıştır.
Disney channel'daki çoğu yayın çocuklara daha zararlı. Rtük kanalı kapatsa yeridir. Bu program ise tamamen saçmalık. Metin özülkü gibi kaliteli bir abinin orada ne işi var, anlamıyorum.
eyyyy maske, sen kimsin yaaa!
Gerçekten çok itici bir program. daha normal maskeler yapamazlar mıydı acaba? o hayvan kafası şeklindeki maskeler çok çirkin olmuş.
çocuklar öyle aptalca şeylere maruz kalıyor ki bu programa çocuklar korkuyor demek salaklık olur.
ben de beğenmedim tuhaf bir program ama sonuçta özgürlük varsa isteyen izler isteyen izlemez ben beğenmiyorum diye yayından kaldırılacak değil. olmamalı böyle şeyler.
Bok gibi program gerçekten maskenin altından Mustafa Kemal Atatürk çıkmadıkça şaşırmam hayır bilince ne oluyor ayrıca he bilemedin atıyorum obama çıktı ee ne oldu şimdi. Bunu yayına alanların aklı var mı acaba.
illimunati, is that you bro? Swh.

Saçma skindirik bir porgram. Beş para etmez.
çocukları gerçekten kötü etkileyebileceğini ve kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. eğitimli bir toplum olsaydık daha geç bir saate alınmasını ve çocuklara izlettirilmemesini önerirdim. ayrıca tırt bir ismi olduğu doğrudur.
eğlence amaçlı hazırlanan bir program. tek suçu fox ta yayınlanması. beğenmeyen izlemesin.
Zaten bu ak partili zihniyetinin karşı geldiği ne varsa kalitelidir.

Programı izlemedim.

Cocuklar ak partili zihniyetinden çok daha kotu etkilenmektedir.
Giydikleri kıyafetler gercekten cocuklar için korkutucu. Geç bir saatte olabilir. Ama aksam uygun degil.
yobaz kudurtan bir programdır. devam etmelidir.
Rtük ün inceleme kararından sonra yayın günü haftada 1 den 2 ye çıkartılan program.
Baphomet ekranlarda.
Şimdi de reptilian çıkıyor.