1. 1.
  + ilk filmde jim carrey ile cameron diaz ın oynayıp beğenilen serinin sonraki filmlerinde hayal kırıklığı yaratmış olan film serisi.

  + ikinci nesil çaylak. *
  1 ... hipernova
 2. 2.
  kendisi mütevazi ve bilgili bir yazardır.tek amacı bilinçlendirmektir.kendisine başarılar diliyoruz
  1 -1 ... ben hakimim masum bey0
 3. 3.
  nicki bir yerden * tanidik gelen yazar * bu arada sozlukte tematik yazan yazarlardan olmaya aday
  1 -2 ... scurtel
 4. 4.
  Dini ve biraz da politik konular dışında pek bir entry girmeyen yazar. Normal bir hayatı var mı? manastırda mı yaşıyor anlamış değilim.

  bir zamanlar sürekli futbol politika ve polemik yaratabilecek entryler girenler çaylaklaşıyordu, inşallah bu kardeşimizin de başına gelmeden yazacak farklı konular bulabilir.
  1 -2 ... baybars
 5. 5.
  yakinda "toplanin musluman kardeslerim" diye bir baslik acmasi olasi yazar.
  (bkz: haydi cihata)
  -1 ... dramtatatam
 6. 6.
  (bkz: dini içerikli entry girmek)
  (bkz: dini sorunlarınıza çözümler)

  (bkz: dini hafife alan başlık açmak)
  1 -1 ... vernon sullivan
 7. 7.
  Hayatın sadece bu dünya hayatından ibaret olmadığını bilen, ama bildiği ve inandığı gibi yaşamakta zorlanan bi yazarcık.
  2 -1 ... mask
 8. 8.
  cihattan rahatsız olanların yazardanda rahatsız ola bileceği durumdur bi yerlerden tanıdık gele bilir çünkü heryerdedir o fikrin temsilcileri.
  (bkz: dünyaya hayvan gibi sadece yiyip içip eylenmeye gelmek)
  1 -2 ... ben hakimim masum bey0
 9. 9.
  hakikat ilmi bilir.herşeyden önce ''abimsin'' dediğim yazar.bu adamda yalan olmaz.efendim adamdır kendisi ki birçok kez adamlığını görmüşüzdür yazılarında..sözlük içeriğinde ne kadar geyik yapmasada süper eğlencelidir.onun amacı bilgilendirmektir.*
  2 -2 ... toplum dü$manı
 10. 10.
  beni bir entrysiyle yanıltan,artı ot verdiren,hatta helal olsun dedirten entrylere entrysini eklediğim,ama diğer entrylerini okuyunca şoka girdiğim,atatürkle ve atatürkçülükle ilgili entrylerine söyleyecek söz bulamadığım allahından bulsun yazarı.biz ve bizim gibilere çamur atacağına kendi işine bak dediğim yazar.atatürk adını ağzına alırken dikkat et boğazına takılmasın.kendisi takiyye kelimesinin tanımı olarak verilebilir.**
  edit:ha birde bir nick bir adama bu kadar yakışır.*
  4 -1 ... africa