bugün

bu sigaraya 9,5 lira verileceğine ya camel alacaksın ya da 2 tl daha az verip winston alacaksın. ee tabi ki benim için en iyi sigara winston olduğuna göre winston alacağım, alıyorum. muratti da iyidir. fiyatı güzel olan sigaranın tadı da güzel diye bir şey yok.

saygılar.
hayatımın birkaç senesini yemiş olan sigara markasıdır. artık damardan alıyorum hem kokusu yok hem öksürtmüyor.
çoğu kişinin "malbora" diye hitap etiği sigaradır.
haylife, kal of dati gibi oyunlarla aynı kaderi paylaşan sigara markası, malbora.
nedense genellikle son harfi o değil de a'ymış gibi okunan sigara markası.
başlığı görünce sigaraya zam geldi korkusu yaşatan tütün markası.

(bkz: kovboy)
Zamanında çıkardığı (bkz: marlboro intense) paketiyle özlenendir. Kıpkırmızı, ufacık bir kutu, sigaralar kısacık ama sıkı sarım.

(bkz: liseliler bilmez)
Favorim bir sigara çeşitidir içimi çok keyifli elede yemeklerden sonra mükemmel dir hep onu içerim.
gevşek sigara. köyde parliament reserve bulunmuyor bakkalın ifadesine göre alan yokmuş getirtmiyormuş. dedik madem marlboro ver abartısız sekiz fırtta bitiyor sigara bu ne layn!
tadından ziyade havalı kapak tasarımlarından kazanan klasik sigara. eğer sarı filtreli içecek olsaydım onun yerine camel içerdim.
prestigeden daha kötü ve gereksiz pahalı sigaradır. polat alemdar sigarasıdır.
O benim bebeğim. Sigara sevmem MARLBORO severim.
Bir parliament veya bir muratti rosso etmeyen, çoğu kişinin sırf hava olsun diye gömlek cebinde taşıdığı, sadece karı kız ortamında çıkarıp ortaya koyduğu, saman tadı veren gereğinden fazla şişirilmiş pahalı sigaradır kendileri.
Bir sigara markasıdır.
#pahalı .
ciğerlerimi ödüllendirmek için yılda bir paketini aldığım sigara markası.
yıllarca bora'dan dolayı türk malı zannedip kullandığım saçma sigara. şu günlerde harıl harıl süt liseli kasmaktadır.
Verdigim parayı hak etmeyen sigara, camel çok daha iyi lan bundan özellikle soft. Parliament de sevmem mesela ama parliamente kötü sigara diyemem ama marlboro o parayı siksen hak etmez. Davidoff a ver o parayı parliament sevmiyosan memnun kalirsin.

Edit: dumen yoksa l&m iç, o hepsinden güzel.
Uzunu kamyoncu, kısayı taksici, touch'u yin yang içer.
9,5 lira olup tokadı atmış sigara. yad ellerde, 10 lu paketini 20 dolara satıyorlar, misal ürdün'de, afrika ülkelerinde, avrupa'nın birçok yerinde daha ucuza geliyor, gelgelelim güzel yurdumda, ''verglboro'' olarak ismini değiştirmesi lazım.
çoğu kişinin sevmediği sigara, yemekten sonra marlboro tatlıdan sonra parliament içilesidir.
Kaliteli ama sevmediğim sigara markasıdır. Benim gözümde hiçbir sigara bi Winston değildir.

(bkz: fanboy)
dünyada en çok satılan sigara markası.
Karizması olan sigara.
Kısa ve ayrıca special i güzel olan sigara markası.
Lan sigarayı bıraktım diyorum acmayın böyle başlıklar.*
güncel Önemli Başlıklar