bugün

entry'ler (699)

aşk mümkün müdür hala

çağrı gözümün içine baka baka o kızla çıknaya başladıktan sonra aşk bende mümkünlüğünü yitirdi.
(bkz: platonik)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Ahmet Parlak - Devlerin Aşkı.

sözlük yazarlarının şu an yedikleri yemek

cornetto cheescake.

evlenilecek erkek

uzun boylu,efendi,orta maço olan,bebeğim canım demek yerine hatun veya kızım diyen ve beyni bacak arasında değil de kafatasının içinde olan erkektir,evlenilecek erkek.

franz kafka

(bkz: milenaya mektuplar) okumalara doymadım,doyamıyorum. kesinlikle harikulade bir yazar,çok usta bir kalem.

grup vitamin

Al aşkını sok gözüne şarkısıyla beni kendine bağlayan gruptur. Başıboş Saatler programındaki illa ki bir parçası çalınır. SEvilesi gruplardan biridir.

yazarların babalarından gelen son sms

dershane velisi olarak babamı yazdırdığım için,dershaneden gelen mesajı bana atmış.

sözlük yazarlarını şu an sinir eden şeyler

x kişisinin sebepsiz yere benimle kavga etmek istemesi çok sinir bozucu,bu hemcinsimden nefret ediyorum.

şuan

moralim çok bozuk,dertleşecek birini arıyorum ..

uzak mesafe ilişkisi

Yaşadığm durum.

sözlük yazarlarının favori meyveleri

Nektari. Olsa da yesek.

sevilen şiirin en vurucu cümlesi

Boyayabilir misin siyahla neşeli günlerimizi?

sıkılmak

An itibariyle yaşadığm durum.

kıskanmak

ya tamam kıskanılmak çok hoş ve güzel bir duygu fakat bir süre sonra gerçekten boğuyor. vallahi bayılacağım artık kıskanılmaktan.

sözlük yazarlarının isimlerinin baş harfi

e'dir efendim.

sözlük yazarlarının isimlerinin baş harfi

(bkz: e)

mesut yar

Batuhan Yar adlı kişinin babası,burada laf çok adlı programda sunucu.

cüneyt büyükyaka

Kesinlikle sesiyle büyüleyen,aşkı mavide bulan,2 tane kızı(köpeği)olan,yakışıklı,tatlı ve çok hoş bir insan. Sevilesidir kendisi lakin abi olarak.

gecenin şarkısı

gökhan türkmen çatı katı.

güzel sözler

beni yak , kendini yak , herşeyi yak . Bir kıvılcım yeter ben hazırım bak . Ister öp oksa istersen öldür . Aşk için ölmeli aşk o zaman aşk ..