bugün

marlboro'nun mentollü light sigarası, hem light hem mentollü olunca çok kişi tarafından tercih edilmemektedir, içeni ve içmeyeni vardır. bir de sanki nefes açma özelliği varmış gibi paketin rengi yeşildir. birayla birlikte içildiğinde kusma etkisi yaratabilir. * *
kısa marlboro'dan sonra içildiğinde, hooooffff diye çok temiz bir hava çektiğinizi düşündürten sigaradır. lan ben bunu daha önce neden içmemişim diye menthol'ü hayatınızın sigarası ilan edersiniz. lakinnnnn nefesi daha çok açıp ciğerlerinizi daha çok kapladığı için iki paket sonra kısa marlboro'ya dönüş yaparsınız.****
sardırınca fena alışkanlık yaptıran sigara**.
tırışkadan sigara. her ne kadar, bu fikirler kişisel kullanım sonucunda oluşmuşsa da, ''içeri temiz hava veriyorum' modunda takıldığınız bu sigara yarım saat sonra, adamın boğazını bir cins eder, 'bu mu lan sigara?' dersiniz.

o nedenle, marlboro içilecekse, en makbulu anormal olmayanıdır. gidiniz, mahalle bakkalını, çakınız selamınızı ''bir adet marlboro verecen mi emmi!'' deyiniz ve de ciğerlerinizi b.k edecekseniz bari o şekilde b.k ediniz...
solunum yolu enfeksiyonu durumunda diger sigaralar gibi bogazı yakmayan tiryakilere birebir sigaradır.
yeşil marlboro.
sigarayı arada sırada efkar olsun diye içenlerin sigarası.
turp gibi saglamken icildiginde, hööeeyykkkk puhhh efektleriyle tiksinilen sigara. gribal enfeksiyon ve cigerlerin dolup öksürük krizlerine yol actigi durumlarda, hala macasi yiyip sigara icmek isteyen bünyelere imdat cekici görevli sigara. normal sigara icildiginde dumanin cigere ilk temasiyla nefes kilitlenmekte, gözlerden yaslar gelip bogaz yirtilana kadar öksürülmektedir. bu menthol lü sigarada ise bu etki minimum seviyededir. öyle nefesi acar, cigerlere egzersiz yaptirir, yok 40 adimda mis gibi koku felan degildir olayi. sadece tiryaki bünye hastalandiginda dahi sigarasini icsin, öksürmesin ama o parayi essek gibi pakete versin diyedir. ayrica kutunun rengi super güzeldir lan. origami usulu ucak yapimi icin harikadir.
ilginctir diger sigaralara kiyasla cok daha az agiz kokutan sigara.*
hastayken ıcılebılecek en ıyı sıgara. hafıften acsa da cıgerlerınızı aslında yıne de zehırlıyor bızı ıcersınde kı nıkotın ve bılumum benzerı maddelerle...
camel'ın mentollüsü çok daha güzeldir. bulabiliyorsanız tabii.
geçirdiğim ağır grip vakasında, içimi kolay olacağı düşüncesiyle başladığım, beş aydır favorim olan sigara. yalnız içilen adeti gittikçe artan bir grafik sergiler. bu da ekstra yan etkisi olsa gerek.

yasal olmayan uyarı: normal malbora light'ın bile ağır gelmesi ve nihayetinde başka sigara içilemez hale getirişi, muhtemel tiryakinin dikkate alması gereken hususlardır.
soğuk algınlığında içilebilecek en iyi sigaralardan.bir diğeri için, (bkz: salem)
sigara keyfini eziyete dönüştüren sigara.
asıl adı konusunda bir karışıklık var heralde. ben bilmem abi paketin üstündeki ifade: ''marlboro menthol''dür.

onun dışında eski sevgili sigarasıdır abi. bir insanın bütün eski sevgilileri mi marlboro menthol içer. bilmiyorum belki insan değilim. ama öyle hacı abi. hatta bak bütün eski sevgililerim soni erikson marka telefon kullanıyordu. o da kötü bir istatistik. o yüzdendir ki marlboro mentol içip soni erikson telefon kullanan kızlardan uzak durmaya çalışıyorum. *
son zamanlarda tacını kent switch e kaptırmış sigaradır.
haziran ayindan beri marketlerde goremedigim sigara, bulsam kartonla alicam .
marlboro blue ıce daha iyidir. Net.