bugün

Gaziantepspor un yeni teknik direktörü.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40302482?p=1
dün akşam istanbul'da yaşanan terör saldırısından sonra Türkiye'ye gelmekten vazgeçmiş teknik direktör.

http://www.hurriyet.com.t...0303444&utm_term=post
Kayserispor ile anlaşmış.

http://sampiy10.gazetevat...91-futbol-sampiy10-haber/
Çok başarılı bir teknik direktör. ilerde adını çok duyacağız gibime geliyor. Fenerbahçe şampiyon olamazsa onun başına bile geçebilir bence.

Kayserispor başında çıktığı 28 maçta 2.00 puan ortalaması tutturmuş. Bir anadolu takımına göre harika bir şey.

Edit: hatta anadolu takımını geçin hethangi bir takım için bile 2.00 ortalama muazzam.

Şu ana kadar tek eksiği teknik direktör karizmasından yoksun olması gibi duruyor.

Teknik direktör karizması mesela fatih terimde vardır. Şenol güneşte, aykut kocamanda, rıza Çalımbayda, hikmet karamanda, guardiolada, ancelottide, mourinhoda falan vardır.

Tamam hepsi yeri geldiğinde tuhaf sevinçler yapabiliyorlar ama her maçta şekilden şekle girmiyorlar be kardeşim!

Benim için bir sakıncası yok aslında fakat büyük kulüpler böyle şeylere dikkat ederler. Angel di maria nın çirkin olmasından dolayı real madridden satıldığını bilmeyen yoktur. Futbol dünyası biraz da böyle maalesef.
Tam bir şovmen. itici tip amk. Evet.
görsel

şeref yoksunları sizi.

şu hareketi galatasaray maçında yapsa şike şike diye inlerdiniz.
ahlaksızlar sizi.
Kayserispor’dan gönderilen şovmen. Evet.
bu yıl dokuzuncu oldu diye kendini bir bok sanan kayserispor'un gönderdiği teknik adam. adam şovmen ama iyi teknik direktör.
Bir dönem Süper Ligimiz takımlarından Kayserispor'da teknik direktörlük yapan Romen teknik adam.
fenerbahçe'ye karşı çıktığı üç maçta takımı 13 gol yemiş.
görsel
görsel
görsel
gazişehir Gaziantep fk'nin Rumen teknik direktörü.
Avrupa'nın sayılı futbol taktisyenlerinden biridir.
Antep baklavası yedirecek fb' ye.
görsel
genç teknik direktör sergen'den 1 yaş büyümüş.
derin gs üyesi cimboma üç puan ver git beşiktaşı feneri alanyayı yen. kınıyoruz kendisini.
Tam bir şovmen. Kulüp Başkanı a spor’da itin götüne sokuyor kendisini. Gönderirler yakında. Evet.
yakaladığı başarıyla götü kalkan teknik direktör, tabii bunda halkımızın iki başarı gösterene ilah gibi davranmasının da payı büyük.

sözleşmemi yenilemiyorlar, Arabistan'dan çok para teklif ettiler diyip duruyor, siktir edilmeli bence.
Sumudica: "Eşimi arayacağım da bana biraz para göndersin."

Muhabir: "Hocanın cebinde parası yok mu?"

Tercüman: "Abi bu nasıl bir soru ya?Ne bilim parası var mı yok mu.... Parası vardır herhalde, niye parası olmasın adamın?"

Muhabir: "Eşimden isteyeceğim diyor..."

Sumudica: "Kulübe yardım etmek için eşimden para isteyeceğim."
şovunu yaptı ve restini çekti. yakında gidici.

(bkz: yallah arabistana)
Aklıma barış özbek kazmasını getiren herif.

Zamanında türk milli takımına baskı yapmaya çalışıyordu "beni alman milli takımı istiyor, bir an önce bana teklif yapın, beni Türk milli takımına davet edin yoksa almanya'yı seçerim!" diye.. Sonunda tahmin edebileceğiniz gibi iki taraftan da teklif gelmedi.
gaziantep fk'da sumudica ile yollar ayrıldı.

kulüpten yapılan açıklama:

"Gaziantep Futbol Kulübümüz de yaklaşık 1.5 sezondur teknik direktörlük görevini üstlenen Marius Sumudica ile yollarımız karşılıklı olarak anlaşılarak ayrılmıştır."
Sivassporumuz bi koydu, dağıldılar. Şampiyonluğun en büyük favorisi olduğunu söyleyen hayalperestler vardı sözlükte. Antep kim amk? Yallah şovmen şumudika.
görsel
Olmasi gereken oldu. Sözleşmesine altı ay kala form yakalayan futbolcular gibi iki maç kazandi diye kendini mourinho sanıyor heralde. Gaziantepspor çıkışını o olmadan da sürdürecektir .