bugün

real madrid in brezilya nın fluminense kulübünden transfer ettiği sol kenar oyuncusu. fm 2007 yeri her zaman vardır.
brezilya'nın fluminense takımında oynayan roberto carlos'un veliahtı olarak gösterilen real madrid'in yeni transfer ettiği futbolcu.
fm 2006 adlı oyunda, trabzonspor' a transfer ettiğim, süper yetenek. gerçek hayatta fos çıkcağını düşünüyorum o ayrı.
roberto carlos'un varisi olarak görülen 1988 doğumlu atak yönü de olan real madrid'li sol bek.
bizim carrusca"nın da ön adlarından biri olur.
fm 2007nin tartısmasız en iyi sol beki.. tam bir genc yetenek.. pazarlık sonucu 4m dolara almıstım , asist kralı oldu.
(bkz: marcelo)
29 kasım 2009 fc barcelona real madrid maçında sabri misali kendi takımının ataklarını kesebilmeyi başarmış, adeta atak öğütücüsü görevi yapmış oyuncudur. real madrid yönetiminin yerine juan manuel vargası transfer etmesi gündeme gelmiştir...
real madrid'de 12 numaralı formayı giymektedir. real madrid formasını hak etmektedir o ayrı.
29 kasım 2009 fc barcelona real madrid maçından hemen önce papermoon'da juan laporta ile karşılıklı çorba içerken görülen şahıs. not: hesabı puyol ödemiş.
bakmadan pas atma stiline yeni bir hale sokmuş olan futbolcu.

(bkz: pas attıktan sonra 360 derece dönmek)
29 kasım 2009 fc barcelona real madrid maçında hangi takında oynadığını karıştıran futbolcu.
kendini ne kadar geliştirdiğini 10 nisan 2010 real madrid barcelona maçında göstermiş sol bek. dünya kupasının hatırlanacak oyuncularından biri olmasını dileriz ailecek.
görsel
mourinho'nun amca oğlundan aldığım sağlam duyuma göre; real madrid'den ayrılıp beşiktaş'a imza atacak önümüzdeki sezon. beklemedeyiz.
sabri'nin ispanyol versiyonu.

edit: ne eksi veriyon mk. galatasaray'ı madrid olarak düşün aynısı işte.

edit2: 10 aralık 2011 real madrid fc barcelona maçının ardından düşüncelerimi daha da sağlamlaştıran arada sabri gibi çılgın atan oyuncumsu.
ibrahim üzülmez i kesemeyecek sol beklerden biri.
real madrid' in sol beki olup son zamanlarda çılgın atmaktadır sol çizgide.
dün oynanan karşılaşmada messi'nin isteğiyle sarı kart görmüş oyuncudur. saçlarıyla dikkat çekmektedir.
ilk başlarda bekleneni pek veremese de, zamanla kendini baya geliştirmiş ve favori futbolcularımın arasında yerini almış brezilyalı sol bek, sol açık da oynar.

beklenmedik anda beklenmedik hareketleriyle bambaşkadır, sıfırdan hiç umulmadık bir anda yolladığı isabetli şutlarla kalecileri rezil edebilir, tıpkı ronaldo'nun kral kupası finalinde attıı gol öncesi verdiği ara pası gibi şaşırtan hamlelerine sıkça rastlanır.

defansın solunda oynamasına rağmen real madrid hücumuna önemli katkılar sağlar.son el clasicoyu izlemedim ama ondan önceki real gollerinde mutlak payı vardı.

yahu bir kerede bir türk takımı keşfetsin şöyle bir adamı, çok mu şey istiyorum!
messiyi tekmelemek suretiyle yere yıkan futbolcu. ama başarısız olmuştur. messi yine ayaklanmıştır.
hedefim Roberto Carlos gibi olmak diyerek 35inde fenerbahçeye gelebileceğinin sinyalini vermiştir.*
bildiğin kasap. Öyle böyle değil ama. Bizim eski Alpaydan özel ders almış galiba.
fabregas'a hoş geldin hediyesi vermiştir.
fabregasa yaptığından sonra seni tanrı bile affetmeyecek .