bugün

entry'ler (141)

six days

colonel baghsot'tan dinlediginde uyku getiren ama remix versiyonu tam gaz , israil katliamından bahseden sarkı..

iddialasirken kullanilan sozler

delikanlıysan..
yiyosa..
adamsan..
sıkıyosa..

hüseyin şevki topuz

bir türlü palantis e yeniden başlamaya yanaşmayan , kktc beni tanimayani ben hic tanimam zirvesi'nin mimarlarından olan arkadasımız..

tüzel kişilik

3 adet tüzel kişilik vardır. Bunlar Dernek , Şirket ve vakıflardır. Bu 3ünden dernek ve vakıflarda ticari amaç güdülmez iken , şirketlerde ticari amaç güdülmektedir. Dernek ve şirketler , gerçek kişilerin bir araya gelmesi ile oluşurken vakıflar belli bir amaç için bir araya gelen mal topluluklarıdır.

kktc beni tanimayani ben hic tanimam zirvesi

uyuyarak eglendiğim zirve.. ayrıca bir sonraki zirvede herkesi evimde görmek istediğim zirveden bir önceki zirve..

okean elzy

ukraynalı bi rock grubudur.. ukraynadaki diğer gruplara zıt olarak şarkılarını ukraynaca okumaktadırlar..

barajı geçemeyen top

barajı aşıp gol olan top tarafından sürekli ezilmeye mahkum top cinsi..

sinav kagitlarinda yazan uyarilar

-kanun kullanmak yasaktır..

-cep telefonu kullanmak yasaktır.

zobalarında guru meşe yanıyor

buldanda bi amcadan dinlemişliğimiz vardır.. aynen su sekilde sölemiştir amcam ;

sobularında guru da meşe yanıveyo
yanıyo ya memed efem de üşünüş de donuyo
boncuknu gelin ortu yerde dönüyo dönümüyo
asnanım da efeler vay vay

gar mı yağıyo yarengümenin dağına efem
hade çıkavereyn şu dağnarın başını
memed efem de oturudavemiş efelerin savını
asnanım da efeler vay vay ..

hepsi

show tw de pazar günleri yayınlanan hepsi bir dizisinin başrol karakterleri olup onlar da bu piyasanın gündemde kalıp dizilerde oynama şartını yerine getirmişlerdir.. yakında kadın programlarında görebilecegimiz grup halini alıyolar günler geçtikçe.. halbuki onlardan sadece şarkı söleyip dans etmeleri istenmişti..

hisimlik

bir de evlat edinme ile dogan hısımlık vardır.. kan hısımlığındaki hükümler bunun icin de aynen gecerlidir.

gaiplik karari

gaiplik kararının alınması sonucu boşanan ciftten digerinin yaptıgı yeni evlilik sonrasında , gaiplik kararı cıkarılan eş geri dönse dahi eski evlilik gecerli sayılmaz..

beşinci mevsim

yaşanan 2.bahardır..

whiskey in the jar

klibinde metallica'nın bateristi saga sola tekme atar ama kendi devrilir diger esyalar yerli yerindedir..

feeling good

huzur veren bi muse sarkısı...

uludağ sözlük hakkında ne dediler

-iki kişinin girdigi entry degildir..
polat alemdar

-ben de yazmak istiyovum..
beyazıt öztürk

garga

gazimagusalıların lakabıdır..

tat

közlenmiş patlıcanı süper yapan marka..

kktc beni tanimayani ben hic tanimam zirvesi

eglenilmesi kacınılmaz zirve..

abdüllatif şener

hatay'da tıpkısını taksi şoförü olarak görebilecegimiz siyasetci..