bugün

kimi mallara göre zenginlik göstergesi olan meyve.
gömlekleri, çantaları, hırkaları çok güzeldir. diğer ürünleri beş para etmez.
Girdiğimde 10 dakika içinde çıkıp tüm tabuları yiktigim mağaza.
Sanki birilerinin eskilerini satıyormuş hissi veren mağaza.
Kotları ve çantaları perfect ama değerinden pahalı.

Avrupa'dan alış - veriş yapamayan kadınlar kendilerini burada şahane ve çok önemli bir şahsiyetmiş gibi hissederler.

Sonuç itibariyle kadınların psikolojilerini gazlayan mağazadır; Cepleri yakar ayrı...
hayatımda giydiğim en kalitesiz gömleği bana satandır. hayatımda daha evvel hiç mango'dan bir şey almamıştım. 4 ay önce bir girelim dedik, çok beğendiğim bir jean ve gömlek aldım. gömlek 100 lira, jean da 120 lira falandı. jean şu an iplikleri çıkmış bir halde duruyor. giyilebilir gene de ancak gömlek tam anlamıyla SiKi tuttu. siki büyük harflerle yazdım ama siz göremezsiniz. kolu yırtıldı, koltuk altı yırtıldı. sökülmedi bak bildiğin yırtıldı. rezillik hıamına. ve sadece 5-6 defa giymeme rağmen oldu bu. kaçıncı seferde yırtıldı bilmiyorum ama. ben dün farkettim.
Aldığınız bir kazağın 4-5 defa giydikten sonra hemen tülenen bozulan marka. Tip olarak kötü mü? Hayır orjinal kıyafetler bulunduruyor. Ama bu kalitesiz olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Dükkan sayısı arttıkça kalite sayısı düştü vesselam.
güzelliktir.
%50 indirimi duyan kadın arkdaşım kalp krizi geçirdi.

değinmeden edemicem mango mağazalarının önünden geçtiğinizde dikkat edin erkekler sabırla orada volta atarlar.
Elbiselerinin kesimlerini beğenmedigim markamsı.

Kalite çok da kötü değil ama elbiseler de hoş değil. Ayrıca "mango" baskılı t-shirtler görünce kendimi gülmekten alıkoyamadım.
Gerçekten var mi üzerinde "mango" yazan vasat bir t-shirtle gezmek isteyen?

Varsa asın onları.
Bunun erkek olan subesinden ( hebymango ) internet uzerinden bi kac defa alisveris yapmisligim vardir. Istedigim yerde anasinin aminda kucucuk bir ilce. Ne siparis ettiysem 2 gun icinde zamaninda gelmistir. Urunleri biraz tuzludur ama hak ettigini dusunuyorum. Zevk meselesi tabi o ayri.

Aslinda bu entry i yazmak isteme sebebim baska. Cok yakinlarda yine internet adresleri uzerinden bir siparis vermistim ve urun elime ulastiginda sitelerinde gosterdikleri kadar canli renklere sahip olmadigindan iade ettim. Cayma hakki diye bi sey var amk. Neyse, ilk kez bi urun iadesi yapiyorum ve net ortaminda bir suru parasini alamayip ugrasan insanlar oldugunu bilip aklina gelince insanin cani sikiliyor haliyle.

Neyseki bu adamlar saglam cikti. Musteri hizmetlerini aradim, iade icin tam olarak yapmam gerekeni sordum. Ne bir neden soran var, ne bir bekleten var karsinda gayet kibar bir kadin faturada yer alan bilmem kac haneli kodu yurtici kargo yetkilerine bildirin ve adresimize gonderin diye cevapliyor. Oyle yaptik bizde.

Sonuc olarak gayet alakadar, musteriye onem veren kisinin zevkine ve maddi durumuna gore yaptigi isin hakkini sonuna kadar veren bir marka.
Şu sıralarda f/w 2014 barcelona defilesi olan moda markası.
kuzenlerle kapısının önünde az beklemedik.en küçük kuzen olan kız mızmızlanınca dışarı postalanıyordu.bahçeli mangonun dili olsada konuşsa.
delirium isimli efsane parfümünde markasıdır aynı zamanda.
yeni sezon desenli ürünleri göz dolduran markadır.
keşke ülkedeki pazar alışveriş zihniyetini yıksalar.
ispanya orijinli hazır giyim devi.

resmi web adresi: http://www.mango.es
resmi satış kanalı: http://shop.mango.com
mango koleksiyonları: http://www.modaturkiye.com/mango
online aldığınız ürünleri genelde defolu gelen giyim markası.
Pantolonları çok dar kesimdir.
Sanki dersin burası italya, fransa ince bacaklı bi milletiz sanki.
kokusu, tadı en güzel meyvelerden biridir. yerken şu şarkıyla iyi gider;

http://www.youtube.com/watch?v=ozhpuS4pjV0
vodka ile karıştırılınca harike ötesi olan bir meyve.
Android uygulamasında sorun olan marka.

Ya da bana karşı özel bir kastı var çözemedim.
Barcelona moda haftası kapsamında ilkbahar-yaz 15 defilesi başlamak üzere olan marka.

saldırın kızlar ilk gören siz.
Tansiyonumu düşüren marka. Daha sezonda almam bir şey ya. Sezon sonunda fiyatları görünce içim yanıyor,yüreğim kanıyor.
Geçenlerde düz şifon beyaz bir gömleğe ihtiyaç duymuşum tarzını beğenmediğim ve normalde hic girmedigim mağaza olmasina ragmen mangoya da baktım.
Ya düz beyaz bir gömlege 94.50 tl para vereceksem o gömleğin adroid sürümüne falan gecmis olmasi gerekir.
napiyorsunuz siz arkadasim diyemedim ya la.
Desenleri tek duze olan zevksiz bir marka. bu giysilerin tasarimini kimin yaptigini merak etmekteyim.
Bu insanlar ' meengo'ya gidiyorum ' deyip deyip ne buluyorlar anlamadığım mağaza. Her seferinde şans veriyorum her seferinde elim boş çıkıyorum. Sıkıcısınız.