bugün

anadolu yirmion uluslararası izci kampı'nın kapanış konserinde güzel bir performans sergileyen grup.
rap yapmadığı sürece dinlenilebilir gurup.
gençlerin tapmadan önce araştırması gereken grup (bkz: linkin park)
eurovisionda türkiyeyi rock ve ingilizce bir sarkıyla temsil edip basarılı olmus hatta ikinci olmus grup .
http://vimeo.com/15351687
kotası sınırsız olmayanlara tavsiye edilmez. *
10 ekim 2010 ankara ROCK'N STARS ROCK FESTiVALi'nde mükemmel bir performans ortaya koymuştur.
toplanmış 3-5 çakal ne olsun ki.
denizli'de cumhuriyet bayramı gecesinde konser veren grup. hava soğuk millet bere, gocuk ne varsa giymiş, manga ise askılı bir kıyafet ile sahnede... bunu gören annem :

- yazık çocuklar ekmek parası için ne giymişler... *
linkin park'ın fena halde çakmasıdır. eurovision yarışmasında da birinci gelemeyerek kalitesizliğini ispatlamıştır.
26 kasım'da yine izmirime hoş gelecek gruptur.

http://www.facebook.com/e...t.php?eid=121278524600070
bu abiler cover yapsın. çünkü iyi yapıyorlar.

(bkz: raptiye rap rap)
En son yayımlanan ingilizce şarkıları (bkz: A bird s eye) dır.
hepsi bir nefes şarkısını dinlerken aceba bunlar madde bağımlısı mıdır dediğim gruptur
en traş gruplardan biridir. şöyle ki bundan 2-3 sene önce ülker'in bir dondurma reklamında oynamışlardı. adı da roko manidar zaten. reklam şöyle gidiyor. ferman dayı "şimdi" diyor genlik de roko'nun tepesini ısırıyor.

bu reklam başlı başına faul. ben anlamıyorum bu yeni nesildeki "hem anarşist hem zengin olma" rüyasını. yani hem kapitalizmin bir dişlisi olup hem de kapitalizme karşı duruyoruz diyebilmek... ben o seviyeye gelmedim henüz belki.

konudan kopmayalım. bir kaç hafta sonra reklam yine dönüyor ama bu sefer "şimdi" komutunu ferman dayı değil bütün grup veriyor. gençliği roko tepesi ısırtıp bilinçlendiren bir grup işte.

ayrıca limp bizkit bu tarz müziği 1998-2002 yılları arasında zirvedeyken bıraktı. kötü bir kopya olmanın da anlamı yok.
tapılası bir gruptur.şarkıları dinlenirken insanın kendisinden geçmemesi imkansızdır.
al bu dünya al senin olsun
benim hiç gözüm yok hepsi senin olsun
ama son bir dileğim var senden
su gaybana dünyada varını yogunu al
hepsini al da !

beni benimle bırak
beni benimle bu cehennemde
ruhumdan senden cok uzak
yabancıyım senin cennetine

al bu dünya al senin olsun
ne olur benden artık uzak dur
bir günahın varsa işledigim
o benim borcumdur
sen varını yogunu al
hepsini al da!

beni benimle bırak
ruhumdan senden cok uzak

beni benimle bırak
ruhumdan senden cok uzak
sözleriyle gönlümü fetheden grup
cinsellik içeren ve seksi karakterler barındırdığı için sosyal düzeni bozmaya yönelik olduğu gerekçesiyle sansür getirilmesi planlanan japon çizgi romanları. önerge kabul edilirse yayıncılar fotoğraf, abartılı ve açık seks sahneleri barındıran çizgi romanları 18 yaşından küçüklere satamayacak.
türkiyenin cikardigi belki de en buyuk rock grubu. basarilari mtv sayesinde de percinlenmistir.
yarınki dev konser öncesi mor ve ötesi ile birlikte yapılmış bir röportajları yayımlanmıştır:
http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/16563494.asp

of çok sabırsızım kavuşmak için!
inanılmaz eğlenceli bir sahneleri bulunan gruptur.
bostancı gösteri merkezi'nde 19 aralık akşamı yarattıkları harika atmosfer unutulmazlar arasına girdi. izlediğim en güzel konser diyebilirdim, akabinde morlarım sahneye çıkmasaydı... *
efe yılmaz'ın sahnedeki yaramaz çocuk tavırlarına bayılmamak elde değil. gençliğimde kendisine aşık olduğum zamanlar aklıma geldi!
deli bir sahneleri var. biraz önce; bayıldım, bittim hatta öldüm diyebilirim. hele o solistleri - ferman -; o ne sempatikliktir yahu, nasıl olmuşta bu zamana kadar fark etmemişim ben o sevimliliği, ilginç! teenage dönemlerimde olsam kendisine aşık olabilirdim... *
grup gerçekten çok iyi... canlı canlı daha da iyi... ne gözlerinizi ayrılabiliyorsunuz, ne dinlemekten sıkılıyorsunuz...
her zaman bir adım önde kalmayı başaracaklar...
son zamanlarda sağlam işlere imza atmış olan süperötesi grup.
özenti özenti özenti.ayrıca rammsteinın du hast şarkısını zu hast diye iğrenç söyleyen tek iğrenç grup. (bkz: linkin park)
Çok sevdiğim bir gruptur.Her zaman her yerde dinlenilebilen bir müzik türü yaparlar.Aynı zamanda çizgi karakterlerinin adı "spa" dır.Nereden buldulursa artık.
bilinmeyen bir melodi olması şartıyla linkin park ve manga'nın müzik altyapıları söz olmadan dinletilme şansı olsa eminim ki burda bok atanlar hiçbirşey anlamayacaklar ya da herkesin mükemmel teknik bilgisi ve kulağı var. ayrıca, linkin park dinleyen bu güruh kalbur üstü bir ingilizce seviyesine sahip olmalı ki gruptaki esmer abimizin hiçde azımsanmayacak hızda söylediği sözleri idrak edip mantık süzgecinden geçirebilsin. manga'nın tek suçu yerli olmasıdır ve karşısında da bir sürü! doğuştan ingilizce bilen ve müzik duayeni insanlar olmasıdır.ntamam belki akımı başlatmamış olabilir, belki bu türün mucidi olmayabilir manga ama bizde mucidi olmadığımız bir sitede yazıyoruz unutmayın ! saçmalamayın ! youtube da adamların yabancılardan aldığı "respect" sayısı o kadar çok ki, bizim yarım akıllı insanımız hala kalkmıs "tırt bir gruptur" diyebiliyor. varsayalım ki sözler hatta ve hatta manga grubu yabancı olsun; tapacak ve övecek kişi sayısı ne kadar artardı yanlış mıyım? sizde mi gariplik bende mi?

neyse lan banane.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar