bugün

bütün canım gözenekler tıkanıp tıkanıp sivilce yapar renginiz de solar sonra neden çirkinim diye ağlarsınız kızlar aman diyim.
Bakımsız, pis kızların yaptığıdır. Gidin yüzünüzü sikin yıkayın öyle yatın.
görsel
Bazen keyfi değil de takatsizlikten istemsiz yapılan eylem. Ağlamaktan harap olup uyuyakalarak gerçekleşmesi en acı hali.
Az sonra yapacağımdır.
Temizleme suları çok para. Temizleme pedim de bitti.. Şimdi ben uyuyayım sabahınan yastık suratımı silmiş olur zaten.
Gud nayt.
Sabah korku filmi setinden kaçmış gibi görünürsünüz.
Makyaj yapmadığım için hiç makyajla uyumadım.
Essy hanım boya badana işlerini çok iyi bildiği için makyajla uyuyup buruşacak.
Gerekmedikce uyumam ama uyudugum oldu ertesi gunleri 2 3 sivilceyle uyandim.
HiZMETÇiNiZ VAR HERALDE, YASTIK KILIFINI SAATLERCE ÇiTiLEMEK GEREKiR MANTIK DIŞI BiR EYLEM.
çarşamba rimel sürmüştüm bugün arkadaşım çok güzel sürmüşsün dedi.
Duş almak diye bir tabir var. Biz temiz insanlar her gün almaya dikkat ederiz. Dene istersen. Makyaj filan kalmıyor yüzünde diye biliyorum.
Tamamen kezo işidir.kadın gibi kadın olun her güne mis gibi başlayın ve mis gibi bitirin.leş gibi olmayın.önce kendinize saygınız oldun lan.
Hayattaki en iğrenç şeylerden biridir. Sabah kalkıp temizlemesi daha zordur.

Ayrıca sivilceyi garantilemek istemiyorsanız yıkayın arkadaş. Entry girerken üşenmiyor ama yüzünü yıkamaya üşeniyor.

ilginç.
Gece kremi de mi sürmezsiniz?
Cilt için sakıncalı olan durum.
Çok mutlu ya da çok mutsuz olmanın belirtisidir iki durumda da ne cildin ne nevresim umrunda olmaz .
üniversitedeyken bir mekana gittik, neyse birisi kesip duruyor falan farkındayım... kapıya çıktım sigara içmeye, küt bu da geldi ateş isteme bahanesi falan, sohbet muhabbet derken masaya davet ettim....

Beraber içtik, dans ettik, eğlendik derken gece 3 oldu. Bende " hadi bana geçelim kahve içeriz " dedim. Kabul etti, bindik taksiye, doğru bizim eve. Üzerimde nakit yok dedim bir de taksi parasını buna ödettim....

Eve girdik ama kimse mutfağa bile girmedi, direk odaya ve yatağa...

Çatara patara derken öyle uyuduk kaldık. Sabah bi uyandım yastığın anası sikilmiş... kaç defa yıkadım o rimel lekesi çıkmadı amk yastıktan...

Demem o ki yapmayın, leş gibi yattığınız yeri de boyamayın....
çok risklidir aman diyeyim kızlar. yapmayın etmeyin. sonra vay efendim erkek arkadaşım seksten soğudu. soğur tabi amk!?
(bkz: mutsuz yastıklar)
sabah kalktığınızda evdekiler gece satanist ayinine katıldığınızı düşünebilir. eğer kaleminiz ve rimeliniz dandikse tabii.
kendime saygım yok, yaşamaktan keyif almıyorum, cildimin canına okumaya yeminliyim eylemi.