bugün

entry'ler (30)

eski sevgiliyle yeniden çıkmaya başlamak

gayet de olabilitesi yüksektir herkes bizim gibi psikopata bağlayıp hayvanlar gibi küfürleşerek ayrılmıyor birbirine ihanetin nirvanası yaşatmıyor neticede.

başak erkeği nasıl tavlanır

Türkiye gibi bir ülkede kadının bir erkeği tavlamayı tasarlaması enteresan azcık ilgi ( bir gıdım ) yeter de artar zaten.

ben bu yazıyı sana yazdım

doğum günümü bilmiyorsun ve her doğum günüm olduğunu zannettiğin tarihte beni hatırlıyorsun ben buna biraz sinirleniyorum.

sözlük kızlarının şu an yaptığı şeyler

sigara içmeye çıkacağım eşlik etmek isteyen?

tayyip in hiç mağaraya gitmemesi

hapis cezası esnasında aslındamağaraya gitmiş olabileceğini ama peygamberliğini ilan etmeden evvel güvenlik sebebiyle saklandığını düşündürtmektedir.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatta 2 amacım var ilki dinlenerek uyanmak ikincisi güzel rüyalar görmek hayatımın bu kadar anlamsız 2 şeyin etrafında döndüğünü ve yaşattığı stresi görse kimse inanmaz, bu yüzden amaçlarımı kimse bilmiyor.

gözümde şu çöpçüden daha değersizsin diyen sevgili

" aranızda ne var çabuk söyle!" şeklinde trollenmeyi hakedecek kişidir er kişi ise daha hoş olur.

çarşaf giyen kadının dramı

yaz günü çarşaf giyerek güneşin zararlı etkilerinden korunabilirler.

solcuların zeka seviyesi

toplu zeka testi uygulaması ile belli olacaktır yoksa okumadan ve merak etmeden araştırmadan doğruluğunu teyit etmeden dedikodusal bilgiye dayalı bir toplumda elbette sağ ile sol ve hatta anarşizm de anladığımız şekilde benimsenmeyecektir. öğrenme tembeli bir ülkeyiz bu sebeple zeka eleştirisinde dikkatli olmak gerek.

hiçbir kızı umursamayan erkek

erkekleri umursuyordur.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

henüz kendisiyle müşerref olmadığımdır.

rüya görürken rüyada olduğunu anlamak

lucid rüyadır ilk hedeflediğim gece deneyimledim sonrasını garantilemek için kyanit taşı mı almadım ayak kokulu kediotu çayı mı içmedim neler denedimse olmadı.Resmen tek hedefim oldu diyebilirim çünkü inanılmaz bir deneyim.

bir kitaba inanıp ona göre yaşayan tip

kitabı okuyarak inanması saygı hak eder de asıl korkunç olanı okumadığı kitaba inanarak yaşayan insandır.

üç kelime ile kendini nasıl anlatırsın

ne
söylese
yalan.

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

grolsch daha iyi.

iki bacaklı dağ hayvanları

ilgi çekecek konu bulmakta zorlanan trollerin can simidilerdir.

1995 doğumlu efsane nesil

doğumları lise yıllarıma denk gelen nesildir ciddiye almam imkansız.

sözlük yazarlarının tavsiyeleri

bira göbek yapar içme.

kürt sevgilisinden ayrılınca intihar eden kız

kürt sevgiliden ayrılanları bekleyen acı gerçek.

yazarların toplam ayakkabı sayıları

sayısı değil işlevi önemli olanların önemsenmesi gereken konudur.