bugün

(bkz: ideal kadın) *
buhran(!) fanatiği genç(!) kız.
helvaaaa yapan,asaaaabi olabilen tipik ev kızı modelidir.
o kadının soyadının sütçüoğlu olmaması geekiyor çünkü tahsin sütçüoğlu onun amcası değil dayısı.
(bkz: kolon yağı alır mısınız)* *
er kişi görünce aklına göğüsleri gelen eve park etmiş hatun kişi.
burhan altıntop'u görünce göğüslerini roket misali çenesine fırlatmaya çalışan hatun.
hasibe erenin avrupa yakasında canlandırdığı karakter...
enteresan bir tike sahip karakter. sakarlıkta ustune yoktur.
hayallerdeki kadın tipidir...hem seksi hem becerikli...*
avrupa yakası'nın son bölümünde burhan altıntop'un hayalinde oluşan kadını görünce oha bu ne lan bu makbule olamaz dedirten avrupa yakası karakteri.
(bkz: çirkin kadın yoktur az vodka vardır)
bence avrupa yakasına yakışmayan tek karakter. çok abartılı ve bayat.
sacit kral'ın kızkardeşceğizi.
(bkz: ally makbiyılee)
ses dublajını hummalı bir turntable çalışması ile yapıldığını düşündüğüm gıdıdan damlayan balları toplayan, genç, güzel, becerikli avrupa yakası karakteri.
muhteşem bir oyunculuk eseri.
şahika karakteri ve oyuncusuyla birlikte diziyi malesef hattına her geçen gün yaklaştıran karakter. binnur kaya ile yatamayacakları yorganın altına girmemeleri gerekiyordu kanımca. aslında beklentilerinde ederi yoktu, açıkçası bu iki oyuncunun malum karakterlerine gülecek birşey bulamıyorum, bulanada hayretle bakıyorum. oyunculuk olarak denilecek birşey yok ama her şey orada karakteri oynamakla bitmese gerek.
başarısız bir karakter. başarısız bir oyuncu demiyorum yanlış anlaşılmasın.
aptalca bağırmalarla kelime vurguları, saçma salak dansları, gıcık tepkileri ile sinirlerimi zıplatıyor. samimi bir karakter değil, çizgi romandan fırlamış hâli ile kendisini sıcak bulmuyoruz, gubidik espri/hâllerine de gülmüyoruz. ben şahsen gülmüyorum yani.
memeleriyle bir sorunu olan karakter.

cem onaran a cem oran aslı ile kanada ya taşınmak istediği zaman söylediği replik:
''orası biraz sapa değil mi cem enişte.''
http://www.youtube.com/watch?v=WX1sRHouXtk&feature=related
+ makbule abla, siz barışmadınız değil mi?
- barıştıık, buhran bey burda oturuucak dubidipdubudukdit.

böyle bir kadındır kendisi.
(bkz: sacit kral)'ın ablasıdır.
her kadının ibret alması gereken kadın rol modelidir.

bi kere becerikli, namuslu, güzel oryantal oynar, erkeğine işveli cilveli, oturması kalkmasını bilir. daha ne olsun?

o burrrrhaann bey deyişi yok mu? bal mı varmış, kaymak mı varmış?