bugün

entry'ler (1547)

bir kız reddettiği erkek için pişman olur mu

olur. onsuz olamayacağını anlayıp geri kazanmaya çalışırken onunla artık asla olamayacağını öğrenirse öyle bir pişman olurki. of be.

cihangir solcularını bitirmenin yolları

cihangir solculuğuna küçük yaşta başladım. kurtulmak için kendi kendimi imha etmeye bile çalıştım. kendimden tiksiniyorum allah cihangir solculuğunun belasını versin bu bataklıktan kurtulamadım. gençleri bilinçlendirmek lazım öncelikle. liselerde konferanslar verilmeli, kamu spotları çekilmeli. herkese cihangir solculuğunun ne kadar pis bir şey olduğu anlatılmalı. yav kardeşim cihangir solcuları size ne etti.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

adamlar - utanmazsan unutmam.

gezi direnişinin 3 kelimeyle özeti

Devrim diriliş özgürlük.

kadina siddettw izimirin birinci olmasi

(bkz: şiddete karşı sessiz kalınmaması) (bkz: millet ne der diye gizlenmemesi) (bkz: en ufak olayın hemen polise bildirilmesi)

bakkalinkedisi

Nickname değiştirdiğinden beri bu tarihi ana tanıklık eden yazar dışında kimsenin hakkında entry yazmadığı yazar. Ortaokulda hocanın sınıfta bulunduğunu karne verirken fark ettiği çocuk. Adeta bir zavallı.

ben bu yazıyı hayata yazdım

Nabıyon la denişik.

yobazların namusu

Namus kelimesini yanlış anlamış insanların namuslu olabileceğini düşünmemekteyim. Namus dediginiz şey insanın şerefiyle yaşaması, kimseyi dolandırmaması, yalan söylememesi, insanlara iftira atmaması vs. etkenlerden oluşur. Yani burada izmirli, ankaralı kızın namusunu tartışmanız için önce onu tanımanız lazım. Eğer tanımadığınız insanlara namussuz diyorsanız bu sizin namussuz olduğunuz anlamına gelir.

türbanlı kızını türbansız yakalayan baba

(bkz: kapalıların aile içinde çarşafla gezdiğini sanmak)

izmirli kızların namusu

(bkz: namus kavramını yanlış anlayan dinci)

allah ömrümü benden alsın cumhurbaşkanıma versin

(bkz: allahın işine karışmak) (bkz: şirk) (bkz: ahlak)

laiklik adam gibi adam olmaktır

(bkz: adam gibi adam olmak) (bkz: cinsiyetçilik)

yan gelip yatan adamın asgari ücrete zam beklemesi

Asgari ücretle çalışan insan yan gelip yatma lüksüne sahip değil zaten. Üç kişi fotokopi çeken memurlarla karıştırmayın.

popüler kitap okuyan insanı ciddiye almak

boşuna nefes tüketmektir.

allah için az yavaş başlık sıçın

arkadaşlar dakikada üç yüz seksen başlık sıçıyorsunuz. gördüğüm başığı iki dakika sonra bulamıyorum. lütfen biraz yavaş başlık sıçalım.

teog taktikleri

(bkz: teog ne)

en yakındaki kitabın yazarı

murat uyurkulak.

halay çeken kızın asıl amacı

halay çekmektir.

domino s pizza

arayınca sizi birin bağlamaları yirmi dakika süren bağladıkları kişiyle de bir türlü iletişim kurulamayan pizzacıdır.

iyi okul diye zor sorma olayının bokunu çıkartmak

lise yıllarım aklıma geldi ve bu başlığı açmak zorunda hissettim kendimi. ulan tamam taban puanınız falan yüksek eğitiminiz iyide daha lisedeki çocuklara üniversite matematiği sormak ne? bizim karşı komşumuz fizik okuyordu benim fizik sorularımı çözemiyordu lise ikideyken. istanbulda bunu yapan okullar şunlardır: (bkz: galatasaray lisesi) (bkz: cağaloğlu anadolu lisesi) (bkz: kabataş erkek lisesi) (bkz: atatürk fen lisesi) (bkz: kadıköy anadolu lisesi) (bkz: istanbul erkek lisesi) (bkz: köy hizmetleri anadolu lisesi) (bkz: hüseyin avni sözen anadolu lisesi) ve bir zamanlar (bkz: burak bora anadolu lisesi) (bkz: haydarpaşa lisesi) . bu son ikisi artık eğitim olayını batırmış diyolar.