1. 1.
  vestel manisasporda top koşturmakta olan futbolcu
  ... saint pierre
 2. 2.
  şu anda ligimizde bulunan sayılı oyunculardan.ofansa yönelik orta saha oyuncusudur.sparta prag da birçok şampiyonlar ligi maçına çıkmıştır.şu an vestel manisasporda çılgın atmaktadır.zaten denilson fiyaskosundan sonra böyle bir oyuncu yakışırdı vestel manisasporumuza.go zelenka go.
  ... ranger65
 3. 3.
  bahis oyunlarında kendimi vestel manisaya oynamaya iten en büyük faktör.
  ... gapkin
 4. 4.
  1979 doğumlu, türkiye'ye gelen en kaliteli yabancı futbolculardan biri olan çek yıldız. bugün * hat trick yaparak yıldızlaşmıştır.
  ... fowler
 5. 5.
  zelena rusçada ve diğer slav dillerinde yeşil manasına gelmektedir, zelenka da "ka" küçültme eki alması sebebiyle yeşilcik manasındadır...
  2 ... balyancho
 6. 6.
  tam adı lukas zelenka olan çek yıldız.
  ... fowler
 7. 7.
  ilk olarak sparta prag'ta gordugum daha sonradan vestel manisasporun aldıgı ve hepimizi sasırttıgı gayet kaliteli vestel'e yakısan bir futbolcu.
  1 ... twisted transistor
 8. 8.
  Vestel manisa ya transfer olmuş en başarılı topçudur. 40 yıllık manisalı gibi oynar. profesyoneldir, örnek alınasıdır.
  ... polivit
 9. 9.
  istanbul a geldiğinde tanışma fırsatı bulduğum, canayakın, sempatik amc .manisa yı bilmiyorum ama evka 3 adlı bir yerde oturuyormuş, ve hemen hemen hergün izmir e takılıyormuş.
  ... serander
 10. 10.
  ersun yanal la ilgili çek gazetelerine ' böyle bir idman yaptıran hoca daha görmedim, pestilimiz çıkıyor' diye açıklama yapınca ersun yanal ın iplerini kopardığı ve idmana almadığı oyuncu. arkadaşları arasında pek sevilmesede zelenka nın tarafında olup o yoksa bizde yokuz şeklinde protestosu üzerine yanal geri adım atar ve herkes idmana, zelenka da diyerek ortamı yumuşatmaya çalışır.
  çıkaracağımız ders: birlik ve beraberlik önemlidir, her idareci ve yönetici eleştirilere açık olmalıdır.
  1 ... serander