bugün

vestel manisasporda top koşturmakta olan futbolcu
şu anda ligimizde bulunan sayılı oyunculardan.ofansa yönelik orta saha oyuncusudur.sparta prag da birçok şampiyonlar ligi maçına çıkmıştır.şu an vestel manisasporda çılgın atmaktadır.zaten denilson fiyaskosundan sonra böyle bir oyuncu yakışırdı vestel manisasporumuza.go zelenka go.
bahis oyunlarında kendimi vestel manisaya oynamaya iten en büyük faktör.
1979 doğumlu, türkiye'ye gelen en kaliteli yabancı futbolculardan biri olan çek yıldız. bugün * hat trick yaparak yıldızlaşmıştır.
zelena rusçada ve diğer slav dillerinde yeşil manasına gelmektedir, zelenka da "ka" küçültme eki alması sebebiyle yeşilcik manasındadır...
tam adı lukas zelenka olan çek yıldız.
ilk olarak sparta prag'ta gordugum daha sonradan vestel manisasporun aldıgı ve hepimizi sasırttıgı gayet kaliteli vestel'e yakısan bir futbolcu.
Vestel manisa ya transfer olmuş en başarılı topçudur. 40 yıllık manisalı gibi oynar. profesyoneldir, örnek alınasıdır.
istanbul a geldiğinde tanışma fırsatı bulduğum, canayakın, sempatik amc .manisa yı bilmiyorum ama evka 3 adlı bir yerde oturuyormuş, ve hemen hemen hergün izmir e takılıyormuş.
ersun yanal la ilgili çek gazetelerine ' böyle bir idman yaptıran hoca daha görmedim, pestilimiz çıkıyor' diye açıklama yapınca ersun yanal ın iplerini kopardığı ve idmana almadığı oyuncu. arkadaşları arasında pek sevilmesede zelenka nın tarafında olup o yoksa bizde yokuz şeklinde protestosu üzerine yanal geri adım atar ve herkes idmana, zelenka da diyerek ortamı yumuşatmaya çalışır.
çıkaracağımız ders: birlik ve beraberlik önemlidir, her idareci ve yönetici eleştirilere açık olmalıdır.
vestel manisaspor kulübünden dün gece apar topar kaçan çek futbolcu. yaşananları bir önceki yazımda belirtmiştim. yabancılardan verim alamayan trabzonspor ve galatasaray kulüplerinin acele etmesi gereklidir. zira turkcell süper ligde onun ayarında futbolcuların nesli tükenmektedir.
fotomaç gazetesinin haberine göre galatasaray'la anlaşmış olan futbolcu. *
vestel manisaspor'la yeniden anlaşıp takıma dönen çek futbolcu. sanırım bir sonraki sezon büyük takımlar tarafından transfer edilebilme ihtimali onu bu kararı almaya yöneltti.
14 haftadan sonra galip gelen takımının galibiyet golünü 80 küsürde atan ve büyük mutluluk yaşayan oyuncu. *
manisaspor'la ilk anlaştığında herkesin birbirine 'aaa biliyor musun? zelenka'yı manisa almış...' dedirten oyuncu.
14 hafta sonunda attığı gol ile tüm manisa lıları sevindirmiş, bunca uluslararası maç deneyimine sahip olduğu halde, adeta bir akdenizli gibi sevinmiş, sahanın içinde 50 metre depar atarak bu golü kutlamıştır.
şu sıralar belçikanın westerlo kulübünde forma giyen sağ açıktır.
bir zamanlar ne futbolcuydu be. evet.
manisaya gelmiş geçmiş en iyi oyuncudur. evet.
manisaspor'a gelişi olay olmuştu.
Çek futbolcudur. Sparta Prag'da yıldızı parlayan oyuncu RSC Anderlecht ve KVC Westerlo, Manisaspor forması giyen oyuncu, 2011-2012 sezonundan itibaren Macaristan'ın Budapeşte Honvéd FC takımında futbol yaşantısını sürdürmektedir. Kariyerindeki Tek Şampiyonluğunu Sparta Prag'da yaşamıştır.