bugün

dustin hoffman'ın bu sezon başlayacak dizisi.at yarışı dünyasını konu alacak dizi bu sezonun boardwalk empire'ı olabilir.
at yarışına özendiren dizi.özellikle 18 yaşı altı izleyici kitlesi için sakıncalı olduğunu düşünüyorum.
yanlış anlaşılmasın;dizi bu yılın en iyisi diyebilirim.uyarım da bunun yüzünden.

not:müzikleri de şahane lan!
ingilizce şans.

şimdi diziye geçeyim;
efendim öncelikle dustin hoffman'ın olması dizi için en büyük reklam kaynağı.
ama çok da güzel bir dizi. dustin hoffman olmasa kimse ''ya dandik bu dizi.'' demez. öyle güzel bir dizi.

şimdilik söyleyeceklerim bunlar.
karakterleri iyice tahlil ettikten sonra bu entry'yi editlerim.

ama izleyin,
izlettirin.

imza: trapper'ları, bold pilot'ları, yavuzhan'ları, jonny guitar'ları, islambol'ları hatırlayan bir yazar.

edit: lan o zamanlar da yanlış yazardım şu coni gitar'ın ismini. hala öğrenemedim.
cnbce'de yayınlanmaya başlayacak dizi. Ne zamandır aklında olup da izlemeye başlamayan ben gibilere duyrulur.
gerek konusu gerek oyuncu kadrosu gerek müzikleriyle mükemmel bir dizidir.
hayatımda hiç at yarışı izlememe rağmen, kalitesiyle beni kendisine çekmiş olan dizidir. daha pilot bölümden 2. sezon onayını almış ender dizilerden bir tanesi. türkiye'de çok fazla ses getirmemesi biraz şaşırtsa da amerika'da izleniyor ki bu kadar çabuk 2. sezon onayını aldı. karakter olarak her türden insanı ele almış, zengin kadrosuyla izlemeye devam ettirecek dizidir. her bölümde dustin hoffman ve yaveri Dennis Farina bölüm sonu konuşmalarında ana fikiri dayıyorlar. izleyin, izlettirin.
dustin hoffman'ı her hafta izleme şansını bize sunan dizidir.*
önce 3 atın ölümünden sonra birkaç bölüm at kullanılmayacak açıklaması yapılan ama sonrasında iptal edilen dizi. tamam atlara da yazık olmuş ama iptal edilmeyeydi iyiydi.

(bkz: unlucky)
yom. lucky; talihli, şanslı. luckily; talihin fazla olsun.
3 atın ölümü sebebiyle sezon devamı iptal olmuş dizi. hiç başlamayın derim.
sadece dustin hoffman için bile izlenebilecek dizi.
Dustin hoffman için bile izlenemeyecek dizi. Sadece 1. bölümünü izledim, oda yetti. iptal olması isabet olmuş.
birincisi massive attack tan aldıkları müzikler müthiş
ikncisi daha yarım saat izledim ama pek sarmadı fakat sadece atların o heybetli yarışları için bile izlerim sanırım babamda ki kovboy filmi hastalığı bende başka bir şekilde cereyan ediyor ilk yarışta kazanan atın belirlendiği şu sahne çok etkiledi beni..
görsel

ben durdurmadım bu kareyi dizide kendisi duruyor görüntü..
umarım devamı da iyidir..
Dustin hoffmanın oynadığı müthiş dizi. Ama 2 sezondan sonra atların ölümü üzerine bitirilen dizi.
E2'nin de yayınlayacağı yeni bir amerikan menşeyli dizi.
'some people lies like breathing' repliğiyle düşündürmüştür.
topu topu 9 bölüm muhteşemliğine şahit olduğumuz işin içinde HBO olmasından mütevellit damaklarda tat bırakan , böyle bitmesin diye haykırılan ama malum sebeplerden dolayı da bitmesine bişey denilemeyen aşmış dizi. Finalinde var olan o muhteşem yarış sahnesi ile Halis Karataş'ın kulaklarını çınlatmamıza vesile olmuş , burun farkıyla yarışı kazanmama sebebiyet vermiştir.
ingilizce; şans, talih anlamını taşır.
(bkz: avon) un en iyi kadın parfümlerinden biri.
ingilizce şans demektir.
güncel Önemli Başlıklar