1. 0.
  Aydın Ekürisi'ne ait olan atın 20 koşu birinciliği, 6 koşu ikinciliği, 6 koşu üçüncülüğü, 5 koşu dördüncülüğü vardır. Yarış hayatı boyunca 1 kez tabela dışına çıkmış; o yarış sonrasında da yarış hayatını bırakmıştır.
  ... nerval
 2. 1.
  manken gibi at. veliefendi'nin en karizmatik atıdır aynı zamanda.

  http://imagecache2.allpos...M/PL099~Horse-Posters.jpg
  ... cemilflower
 3. 2.
  efsane uzun mesafe atı. hem çim hem kum pistte koşabilmesinin yanı sıra çim pistte çok daha başarılıydı. genelde izmir'deki koşularında, özellikle sezonun ilk koşusuysa, kum pistte kavranhan'a geçilirdi. ayrıca ismi bana hep çok karizma gelmiştir. "tuzakçı" anlamından ziyade "avcı" anlamı vardır sanki.
  1 ... like fire
 4. 3.
  katıldığı gazi koşusunda fair tail'e geçilmişti sanırım.

  ganyancı arkadaşların mesajları ile gelen edit: 4'üncü olmuştu o koşuda.
  ... vanilla sky
 5. 3.
  Bir zamanların şampiyon atı. Bu at hakkında Selim Kaya "Süleyman abi jokeyliği aslında bırakmıştı, Trapper'e binmek için bir süre erteledi emekliliğini" demiştir. Sülo ise "Trapper aslında tam 2400 metre atı değildi ama 2000 metre'nin çok iyi bir atı idi, biz bunu rakibe hissettirmeden koşuyu kısaltıyorduk, 2400'ü öyle koşuyorduk" demiştir. Özellikle boktan pist koşullarında son düzlükte sonsuz avans verip, kafayı öne eğerek tren gibi gelirdi bu. Bir de küçük yapılı ama çok güzel bir attı.
  ... otur da dinle
 6. 4.
  üst üste üç defa başbakanlık koşusunu kazanmış, gelmiş geçmiş en kaliteli ingiliz atlarından biri.
  ... yara bandini imzalatan adam
 7. 5.
  damızlık olarak kullanıldığı için bir dönem ganyancıların amına götüne koymuştur.

  - bu kim?
  - trapper'in evladı.
  - tek attım.

  sonuç; tabelaya giremezdi.
  ... beyaz musluman
 8. 6.
  en fazla grup 1 yarış kazanan ingiliz atıdır, ingilizler arasında kupa kazanma rekoru (bkz: sabırlı) tarafından kırıldı. ilk entrylerden birinde fena sallamışlar, trapper bold pilot'la 4 kez koşup 3 ünde (bkz: bold pilot) u geçmiştir. son 20 yılın en iyi 3 - 5 ingiliz atından birisidir bu ülkede.
  ... ryono
 9. 7.
  Sen süleyman akdı ile başka birşeydin.
  ... parizyenli