bugün

ibret-i alem cezası hakkeden yazar.
komik olmayan yazardır. bedenen ölmediğin gayet açık ama zihnen ölmüşsün güzelim.
(bkz: poser)
eminim öbür taraftan bizi seyredip 31 çekiyodur.*
akıbeti merak edilen yazardır.*
en son 3 gün önce entry girmiş yazar.

birilerinin bir şey yapma vakti değil mi?
lionel messi'nin ruhunda yaşayan kişi.
sanırım şu aralar ya ölü, ya da hastanede yatan yazar.
hakkında bu kadar entry girilince "zağar öldü bu" dediğim yazardır, ama duydum ki reenkarnasyon yaşamış.

"tebrikler, celebrity oldunuz!"
eğer bu bir dikkat çekmek isteyen ergen hareketi ise adam gibi çıkıp oyundu vs. demesi ve hemen uçurulması gereken yazar. umarım öyledir, sinirimi zıplattı fena halde.

edit: ölmedin ve bu entry i sen eksiledin dimi?
an itibariyle online yakaladığım yazar. hemde entry girmiş.

bilgilerinize.
31 lik ellerine sağlık güzel yazmışsın yazarı.
tabi tabi, morfin kullanıp acı çekmeyi engellemek aklına geliyor da kapıyı kilitlemek aklına gelmiyor diye gülünesi, çakma intihar senaryoları üretmede başarısız gereksiz yazardır. gayet klasik bir anneye yakalanma olayı ve yaşamak güzel tarzı sözler kullanıp kendini ele veren acemilik kokan hareketler. yaşın muhtemelen 15-17 arası. git bebeliğini arkadaşlarına yap.
(bkz: bira da verin)
gerçekten ölseydi ulu sözlükte yazan herkesin götünü soğuturdu yazarı. hayatta olduğu için mutluyum, nasıl bir ruh haliyle olursa olsun...
kendine morfin enjekte etmiş bir genç. sonrasında olaylar şöyle gelişiyor:

annesi lan bizim oğlan kendini kesiyor olmasın diye odaya girer. anne işte, hissediyor. "jilet ile tam doğrayacakken annemin odaya girmesi"
buna bir tokat atar. "bir tokat yiyerek vazgeçirildim"
sonra baba aranır ve şöyle denir: akrabaları da topla gel. "annemin babamı araması sonucu tüm akrabalar eve doluştu"
sonra tarihe "ikinci ikna çabaları" diye geçen olay yaşanır. "yapma etmelerden sonra"
ve bunca yaygarayı gencimiz özetler. "acil olarak hastaneye kaldırıldım"
bu ne hız. eteklerimiz uçuştu.
sonra amerikan filmleri izlenimi uyandırılır, genç adam suyuna gitmek lazım: "18.00 sularında taburcu edildim"
sıra mesaj kaygısı güttüğümüz yere gelir: "yaşamak güzel şey."
finalde hayatın sırrı verilir: "sevgili gider, başkası gelir"

(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
memleket meselelerini mevcut iktidara küfür ederek çözebileceğini zanneden (büyük ihtimalle ergen) kemalist.