bugün

sesi güzeldirde tip yok sanki...üzgünüm.
40 yaşındaki seksi popçu.

görsel
Ben dinliyorum güzel şarkıları var.
örovizyon 2023'de birinci olmuş isveçli güzel.
görsel
under ytan isimli uno svenningsson sarkisini cok farkli bir sekilde cover'layip seslendirmis ve gunlerdir o sarkiyla beni benden almis isvecli sanatcidir.
my heart is refusing me'nin neyle bütünleşmiş hali: https://www.youtube.com/watch?v=jqA_gRMYgA0
Ayrıca Crying Out Your Name'i de fazlasıyla güzeldir.
eurovision tarihindeki en etkileyici performans kendisine ait euphoria performansıdır. öyle rengarenk kıyafetlere, şatafatlı, görkemli sahne şovlarına gerek olmadığını, iyi bir sesin iyi bir şarkıyla birinciliği alabileceğini elaleme göstermiştir. solo albümündeki şarkılar da iyidir. ayrıca (bkz: burcu güneş)
euphoria adlı şarkısı ile eurovision 2012 yi kazanan şarkıcı. Şarkısı çok ses getirse de, bir we could be the same olmayacaktır.
euphoria şarkısından başka şarkısı popüler olmayan, eurovision'un sabun köpüğü gibi senelik şöhret yaptığı hanım ablamızdır.

tıpkı daha öncekiler gibi zamanla unutulacak veya tek şarkısıyla anımsanacaktır.
nihal yalçın ın ikiz kardeşi.
2011 melodifestivalen*'de yarıfinali bile geçemeyen ancak 2012 melodifestivalen'de yarıfinalden ve finalden birinci olarak çıkan değişik bağyan.
burcu güneşe hem sesi hem de fiziğiyle acayip benzeyen 2012 eurovision birincisi. hani esmer hali gibi bişey.
isveçli olmak için fazla çirkin diyecektim, fas asıllıymış. ama oldukça karizmatik bir abla. sesi de güzel.
yakın çevremden bi insan şarkısı hakkında yorum bile yapmadan yıldız tile kılıklı olduğu ve bu sebeple birinci olmaması gerektiğini söyledi. euphoria nın tamamını türkçeye aktarmaya çalışmadım lakin şarkıyı dinlerken kendime bi güvenim geliyo niyeyse. iyi şarkıdır.
şarkısının neresinin güzel olduğunu merak ettiğim 2012 eurovision'un birincisi. yarışmadan önce şarkısı bu kadar pohpohlanmasaydı zor birinci olurdu o şarkıyla. aynı şey lena'da da yapıldı ama onun şarkısı güzeldi en azından. bu sene yarışmada şöyle bir ses yarıştı, hâlâ loreen hakkıyla kazandı diyenler var: http://www.youtube.com/watch?v=1K8PB8eIy50
2012 eurovision'da seslendirdiği euphoria şarkısı, dinledikçe kulağa daha da güzel gelen, şu sıralar hemen hemen her radyoda çalan güzel sesli şarkıcı.

(bkz: (vid #34109))
Aynur Aydın'ın 12 Ways to La La albümünde vokalliğini üstlendiği, 2012 eurovision şarkı yarışmasında Euphoria adlı şarkısıyla isveç'i temsil eden tepkisizliğiyle meşhur olan sanatçıdır. Ayrıca Eurovision'u hak ettiğini düşünmekteyim.
aynur aydın'ın vokali imiş kendisi.
şarkısının bir yerini celine dion' un my heart will go on şarkısına benzettiğim şarkıcı.
burcu güneş gibi şarkı söyleyendir efenim.

ya da ben öyle farz ettim.
aynur aydının vokalistliğini yapmış isveçli şarkıcı.
sahneye çıplak ayakla çıkmıştır. bu hareketiyle sertab erener'in twitterda şu yorumu yapmasını sağlamıştır :

" Birinci oldugumda bende ciplak ayakla cikmistim sahneye birinci olarak su an cok iyi anliyorum Lorian' tebrik ederim bence hak etti bunu:) "

(bkz: lorian)
''Azerbaycan'daki insan hakları ihlalleri konusunda kimse sessiz kalmamalı'' gibi dangalakça ve gereksiz yorum yapıp direk gündem işgal etmeye çalışan kömür karası isveçli hatundur. Yeğenim hele bi soluklan daha bismillah yeni kazanmışsın bir ülkeyi terket. Sana mı kaldı mk direk siyasi konuşmak. Zaten nasıl isveçli belli değil kapkara bi hatun. Eğer isveç full böyleyse beyaz hatun fantezilerimizi çöpe atıyoruz. giderim suriye daha yakın.

edit: s for sabri uyardı isveçliler slav değilmiş. loreen'i gördük hayalimizdeki beyazlıkta da değillermiş.
örovizyon 2012'de birinci olmuş hanım kızımız. ses ve şarkı güzel olunca böyle bir tablo çıkıyor karşımıza.