1. 1.
  Calvin Klein'in 2005 yılında çıkardığı bayan parfümü. Üst notalarda nar, hurma ve taze yeşiller, orta notalarda lotus, champaca çiçeği, siyah orkide ve alt notalarda sıvı amber, siyah menekşe, krem tonu ve maun ağacı kullanılmıştır.
  4 ... gamze
 2. 2.
  ing. kendini asiri, abartili duzeyde iyi hissetme durumu.
  ozellikle mani halinde sikca gorulen bir tablodur.
  5 ... confusedy
 3. 3.
  birşeyler başardıktan sonra hissedilen duygudur. örneğin üniversite sınavını kazandıktan sonra, sonucu ögrendikten sonraki 5 dk ayakların yerden kesilir gibi olması, veya bir ödül aldıktan sonra hissedilen başarı duygusu euphoriadır. eroinin bu duyguyu bedavadan verdiği söylenir, bu kadar güzel hissettirmesinin nedeni belki d zor kazanılmasındandır veya ınsan dogası geregı nadır olan seyı yuceltır, tıpkı elmas ve altını degerlı kabul etmesı gıbı...
  3 ... plug in baby
 4. 4.
  ecstasy, kokain gibi pis uyuşturucuların insanda yarattığı duygu. ayrıca bugün kokladığım muhteşem parfüm. satıcı öve öve bitiremedi hayvani çekicilik sağlayacağını falan vaad etti, şişesi için de ayrı bir fabrika kurmuşlar falan. doğru mudur bilinmez.
  1 ... veritaserum
 5. 5.
  bir muhteşem chris cornell albümü olaraktan ve konuyla doğrudan bağlantısı dolayısı ile (bkz: euphoria morning) adresi bulamazsanız ben cebimde iki şişe şarap taksisine atlar ve yolu tarif ederim efenim.
  2 ... ditty
 6. 6.
  dünyanın en güzel parfümünü koklayın nidalarıyla çarşı, pazar tarzı yerlerde koklatılan, muhteşem şişe tasarımıyla hayran bırakan, içeriğinde nar, trabzon hurması, lotus ve champaca çiçekleri ayrıca siyah orkide (ki ilk kez bir parfümde kullanılmaktaymış),amber, siyah menekşe ve maun ağacı bulunduran muhteşem koku. tek kelime ile büyüleyici. ayrıca seksi ve modern.
  2 -1 ... takhisis
 7. 7.
  eğer sırf sevdiniz diye dozunu kaçırıp fazla sıktığınızda kısa bir süre sıkamayacağız kokudur. aslında hepsinde böyle olur ama bu bence istisnadır çünkü öyle bir parfüm ki bir iki derken insanın içinde bitirme hissi uyandırıyor. en güzeli gidip parfümerilerde sıkmak... bırakın kendi evinizdeki dursun.
  1 ... viva la fidel
 8. 8.
  (bkz: öfori)
  3 ... iset
 9. 9.
  ck in aşırı ağır kokulu parfümü. hacımisi kokmasının sebebi içinde hurma bulunmasındanmış zahir...
  2 ... ozz le grand
 10. 10.
  sabahın köründe okula giderken sıkmak üzere kapağını açıp ,"ulan bu ne ağır koku ben bunu niye aldım ki" deyip,sıkmadan kapagını tekrar kapattığınız, okulda öğle saatlerine yaklaşınca, arkadaşınızda koklayıp "ohaaa parfümün ne kadar süper yaaa,markası neeee" dediginiz,afrodizyak etkili parfüm.
  4 ... deli prenses