bugün

loser'ın önde gideni.
abim var ama erkek kardesim yok maalesef.
söyle bunun gibi bitane olsa, hergün yedi posta evire cevire dövsem,
canim su istediginde rüsvet verip mutfaga yollasam, bakkala ekmege yollayip gelince kapiyi acmasam, kizina koyacagi isimle dalga gecip havami bulsam, terlik firlatip ayak islerimi yaptirsam, arada bi basini oksayip "naber len hayta" desem, "kalk lan ordan" deyip televizyon izlerken elinden kumandayi alsam..

basina silah dayamadan ciddilesemeyen bir anten türü.
yer, oslo açıklarıdır. eski model bir arabanın için çeşitli ülke ve ırklardan 5 öğrenci vardır. bu öğrenciler o gün memleketine dönecek olan chosen'ı hava alanına götürmektedir. gırgır, şamata herzamanki gibidir. bir an şöyle bir diyalog yaşanır;

chosen: olm varya şimdi beni bırakıyosunuz, yarın zeyit'i de bırakıcaksınız. işte o zaman eve dönüş yolunda arka koltukta tek başına oturunca anlıycaksınız yalnız kalmayı. 8 kişiydik kaldınız 3 ehehe mehehe...
herkes: ....
(akabinde)
görkem: he valla lan. olm ne güzel 5 ay geçirdik di mi lan looser?
looser: .... (bi'şey düşünüyo)
chosen: ....
görkem: ....
looser: o zaman ön koltuğa otururum aq.
görkem: ahahahaha
chosen: asdfjkjkaghkjgasdfa

evet. o looser'dır. dünyanın en yüzeysel insanıdır o. ağzına sıçarım ben onun. hayvan.
hoşgeldin, selam panpa. yaşıyor musun?
her zaman kaybeden, kaybetmeye mahkum.
son entrysini 5 yıl önce giren birinci nesil yazar.
nerede olduğu merak edilen yazardır. belki fosil olmuştur.
ezik, kaybetmiş, kaybolmuş.

aslında bu sözcüğün anlamı bir amerikalı için çok derindir. güçlü olanların en ufak bir zaafiyetinde "zayıflık gösterdi" diye aralarından attığı bir insanı geçin, looser olmak en korkutucu rüyalarıdır.

bir atasözünün dediği gibi zaferlerin babası çoktur, yenilgiler hep öksüzdür.
(bkz: en zayıf halka)
'2014 yilinda ben' adli eserimin fragmani gibi yazmissin kardes.

Oluyor boyle...
ezik demek değildir.

looser değil, loser'dır o. looser olsa duramazdın.
Türkçesi Gevşek.
yaz, oytunkaran.