bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    canım. *

not: bu alttaki entry ne anlatmaya çalışıyor yıllardır anlamadım amına koyim.
    16 -3 ... chosen
  2. 2.
    ing.gevsek
    1 -1 ... zzg
  3. 3.
    gevşek, rahat ve serbest olan adam demektir.
    2 -2 ... hec
  4. 4.
    kendisi aslında bill gatestir. özel bi konferans vermek için geldiği türkiye de uludağ sözlüğü görmesiyle türkiyeye yerleşme kararı almıştır. ufo gören masum köylü koçum benim
    1 -2 ... bleufonce
  5. 5.
    kemik dergisi takip ettigi bugunki hareketlerinden sonra kesinlesmiş olan yazardır.
    1 ... hempankımhemtikiyim
  6. 6.
    kardesim olması gerekirken bi hata sonucu başka anne babalar tarafından dogurulduguma inandigm can parçası yazar.
    1 ... chosen
  7. 7.
    kendisini şahsen tanımasamda girdiği entrylerle mantıklı ve zeki bir insan olduğuna inandığım, inceden muzip bir kişiliğe sahip uludağsözlük yazarıdır.
    ... dirty
  8. 8.
    kendi basligina ilk entrysini ayrilirken giren yazardir.tum sozlukculeri seven yazardir.

edit: yok lan şaka, valla bak. *
    ... looser
  9. 9.
    bu alemde kendine saygın bir yer edinme çabasında olup bu çabasını hemen hemen başarmıştır.Kendisi sıkı bi duman dinleyicisi ve galatasaray taraftarı olup benim kardeşim olan sözlük yazarıdır.
    ... uuur
  10. 10.
    kendi başlığına ikinci entrysini dönerken girer yazardır. entry girmeye hayvanlar gibi susamış bünyedir.

(bkz: sözlük gel hele öpücem)
    1 ... looser