bugün

canım. *

not: bu alttaki entry ne anlatmaya çalışıyor yıllardır anlamadım amına koyim.
ing.gevsek
gevşek, rahat ve serbest olan adam demektir.
kendisi aslında bill gatestir. özel bi konferans vermek için geldiği türkiye de uludağ sözlüğü görmesiyle türkiyeye yerleşme kararı almıştır. ufo gören masum köylü koçum benim
kemik dergisi takip ettigi bugunki hareketlerinden sonra kesinlesmiş olan yazardır.
kardesim olması gerekirken bi hata sonucu başka anne babalar tarafından dogurulduguma inandigm can parçası yazar.
kendisini şahsen tanımasamda girdiği entrylerle mantıklı ve zeki bir insan olduğuna inandığım, inceden muzip bir kişiliğe sahip uludağsözlük yazarıdır.
kendi basligina ilk entrysini ayrilirken giren yazardir.tum sozlukculeri seven yazardir.

edit: yok lan şaka, valla bak. *
bu alemde kendine saygın bir yer edinme çabasında olup bu çabasını hemen hemen başarmıştır.Kendisi sıkı bi duman dinleyicisi ve galatasaray taraftarı olup benim kardeşim olan sözlük yazarıdır.
kendi başlığına ikinci entrysini dönerken girer yazardır. entry girmeye hayvanlar gibi susamış bünyedir.

(bkz: sözlük gel hele öpücem)
gidişi suskun olan ama dönüşünün muhteşem olacağını iddaa eden yazardır.
uzun bir aradan sonra yeniden sözlüğe gelmiş olan, ekürisi * ile güçlerini birleştirip voltranı oluşturmalarını beklediğim, tespitleri ve ince esprileri ile her zaman beğenimi kazanmış yazardır. hoşgelmiştir yeniden.
"vay birader hoşgeldin ya, yeter anasını satayım kaç aydır gelcem gelcem diyodun, iyi oldu. hade bakiim bakma mal mal da entry gir" denilesi, formatın ırzına geçilesi yazardır.
başarılar dilediğimiz yazarlardan o da.. *
an itibariyle online olmadığını görüp, herhalde artık sınava çalışmaya başladı dediğim yazardır. * umuyorum başarılı olacaktır.
(bkz: basarılar)
(bkz: başarılar dilerim)
başarılar dilediğim yazardır, ama kazanamaz bu ben size söyleyeyim. koca sene sözlükte takıl, okuldan kaç, "okul var abi kasar beni" deyip dershaneye gitme... hadi bunları geçtim arada kitap aç bir iki soru çöz be kardeşim. yok, onu da yapmaz, e n'oldu şimdi? stres mi yaptın? ne stres yapıyon kardeşim alla alla yaa. de get kaybol gözüm görmesin.
geceleri uykumdansa sözlügü tercih etmemin iki sebebinden biri..
digeri icin (bkz: chosen)
birlikte eintracht frankfurt macina gidip ordanda mönşenglatbah, gelzenkirşen zirvesi düzenliyecegimiz yazar, sonrada norvec´e geceriz..
yaslaninca yerlesicekmis mönşenglatbah´a, torun torba artik dedemizin elini öpmeye gideriz..*
yesil uzun govdeli 4 kanatli antenli bocek başlığına

"ne güzel böcektir o" şeklinde yazarak beni gece gece kırıp geçirmiştir...

süpersin,lan hala gülüyorum yaaa....

arızalı yazar.
arizali yazar,
hin bi insan.
emesen listemde bu vakitte saklambaç oynayan eflatun uç uç böceği.
"abi sen ne zaman çözdün hayatı bea..." insanı * sözlüğümüzün 1. yaşını kutluyorum *
en güzelinden, orta şekerli bir türk kahvesi içtim az önce... "neyse looser'in hali o çıksın fali" diyerek en edalı falcılar gibi sallaya sallaya kapattım fincanı.

10 dakika sonra açtım falı... amanııın ne göreyim??!! yol var... çok uzun bir yol... 3 vakte kadar gidecekmiş.. 3 dakika mı desem, 3 saat mi?? yok ben en iyisi 3 gün diyeyim... bir müddet buralarda olmayacakmış... 4 gün mü desem yoksa 4 hafta mı? 4 ay daha iyi olacak sanırım... pcyi de yanında götürecekmiş... hem de kalacağı evde wireless'de olacakmış. bu sayede kendisinden haber alabilecekmişim...

gerisi net çıkmamış. yorum yapamadım. sayılı gün çabuk geçer dedim kendi kendime. "iyi yolculuklar denmesi gereken birinci nesil yazar." kısmını gördüm fincanın kapağında. tanım olması açısından... "güle güle git güle güle gel"... *
her şeyin tıkırında gitmesini dileyerekten uğurladığım yazar.
hem siz, ikiniz beraber ve omuz omuzayken hiçbir şeycikler olmaz.
etrafınızdakiler korksun anacım. *
türk'ün gücünü göstermeniz adına, dualarımız sizinle. *