bugün

entry'ler (14)

sozluge oylama ozelliginin eklenmesi

kesinlikle berbat bir hareket olmustur. bu ozelliğin olmayısının bize sagladıgı rahatlık artık ortadan kalkmıstır. bunun nedeni insandaki onleemez kendini baskalarına begendirme içgudusudur ayrıca zaten istatistiklerle ilgili bi fasilitede yok * ne işe yaradıgıda muallaktır. bence derhal kaldırılmalıdır.

looser

kemik dergisi takip ettigi bugunki hareketlerinden sonra kesinlesmiş olan yazardır.

sayko usta

(bkz: kemikten okuyup okuyup entry kasmak)

hakkında önyargılar bulunan meslekler

(bkz: sütçü)* * * * * * *

mahlas

nicktir o nick hiç baska anlam arama

sozlugu sarki sozu sitesi zannetmek

gayet mantıklı gayet dogru gayet yerinde davranıstır. insanların aradıgı bilgiyi bulması amaclandıgına gore bu da olması gereken bi hadisedir. aksini iddia etmenin ne anlamı ne de haklılıgı vardır. bu * durumun kime ne zararı vardır anlamak imkansız . tek acıklaması var insanlar entry girmesin sadece ben yazayım. bırakalım insanlar muzik konusuna ilgi dutyuyorlarsa burada bunu aktarmak istiyorlarsa yapsınlar. copy-paste yapıyolarsa bırakalım onu da yapsınlar bizi bu neden mutsuz etsin ki. zaten bi insan hic ilgilenmedigi halde bir sarkı sozunu copy-paste etmeyecekti. dolayısıyla da sırf entrym olsun diye yapmıyo demektir bunu. bize de bi zararı olmaz bunun.
ayrıca ve daha onemlisi şu eger bir yazar tarafından bir sarkı sozu girilmişse bu yazar burada yazdıgı bircaok kelimeye yada deyime bakınızlar vererek sozluge bircok yeni entry ve baslık katacaktır. boylece sozluk saglıklı bir genişleme yasayacaktır .bu acılardan da baktıgımız zaman sarkı sozu yazımının bir zarar getirmeyeceni gormus oluruz
tabi ki link verip sozleri bize boyle gosterecek olana sozumuz olmaz. bu ayrı bir durumdur.

olmadı yar

günler sessiz
mahsun sensiz
günler her zaman telaşlı
yanlış nerde
aklım sende
suçum neydi sormadım

çektin gittin dinlemeden
bana bir şey söylemeden
yıllar sonra dönsen de boş

son pişmanlık neye yarar
her şeyin bedeli var olmadı yar
son pişmanlık neye yarar
her şeyin bedeli var buraya kadar

firar eder aklım başımdan uçar gider
ziyan olmuş yıllarım varsın olsun yeter

yurt şakaları

(bkz: yurt sakalları)

borsa

(bkz: imkb)

ben annemin evine gidiyorum

babasıyla yasayan ayrılık maduru cocuk repliğidir

mizah dergilerinde kullanilan kufurler

toynagını s.kiyim gibi halka varolmus versiyonlarıda vardır.

tüm zamanların en iyi yerli dizileri

anket bu biliyorum ama kendimi alamıyorum
şöyleki:
(bkz: tatlı hayat)
(bkz: biz size aşık olduk)

kızmış anne söylemleri

bende sizin cocuklarınıza bakarsam ne olayım. * * * *

bfl

ks. (bkz: bursa fen lisesi)