bugün

kendisi ile aynı local networkte olduğumuz için oyun oynama gibi bağzı atraksiyonları yapabildiğim uuser. ayrıca beni fifa2005 de asla yenemez.***
edit1: bu entryi girdikten sonra acaip gaza gelen lock beni yeneceğini idia etmiştir lakin yenilerek tekrar bana boyun eğmiştir.
edit2: bunca yenilgiden sonra beni yenmesi onun benim karşımdaki ortalmasını bi nebzede olsa yükseltmiştir. tebrik edip başarılarının devamını diliyorum.
edit3:ve yine ben yine ben.*
hayatımda tanıdığım en centilmen arkadaşlardan biri. beşiktaş zirvesi'nde tanımış olduğum, hoş sohbet ,eğlenceli, saygılı yazar. entrylerini beğenerek takip ettiğim ve tanıdığıma çok memnun olduğum yazarlardandır. kendisi hala bana tanıdık gelmekte fakat bir türlü çıkaramamaktayımdır. umarım bir gün çıkarıcazdır. ** *
yeni msn adresimi kıskanmış yazar. hıh. * kendisi koyu beşiktaşlı.
(bkz: siyah beyaz beşiktaşk)
koyu beşiktaşklı. sırf onun için dağları deler affetmez. * son olarak;
(bkz: siyah ulan beyaz ulan beşiktaşk ulan)*
(#479785) nolu entry de söz konusu zat.

(bkz: armyy and lock)
bu aralar pek sesi soluğu çıkmayan uuser, yoksa benim mi çıkmıyordu yaff karıştı her neyse kendilerini 25 kasım mecidiyeköy çay simit zirvesi ne beklediğim uuser gelse de kaynatsak şöyle bir insanı *
zirvede bana naber faşist dedi, ben de ona iyilik komünist dedim. elimi beline attım; nerede orak-çekiç'in dedim; kalbimde dedi. sevdim ulan ben bu adamı. zaten de seviyordum. hemşehri sayılır ayrıca.
25 kasim 2006 mecidiyekoy cay simit zirvesi'nde varlığını bile farketmediğim yazar, oha bana. acep ben ayrıldıktan sonra mı gelmiştir bilinmez. 2 çift kelâm ederdik.
zirvede tanıştığım foto çekilirken üstüne devrildiğim yazar.
zirve de oldukça fazla kaynaştığım insan, ayak üstü sinsice armyy i yanına çekmiş fısır fısır birşeyler konusurken kacak kelebek ile ortamına limon sıktığım uuser .
(bkz: ikinci nesil caylak)
ikinci nesil yazar.* *
kabul ederse yumiş demek istediğim yazar.
kabul ederse kandaş demek istediğim yazar.
kabul ederse adaş demek istediğim yazar.

edit: kabul etmedi, isimlerimiz çok farklıymış!!!
(#1000509) nolu entrysinden sebep, tartaklanmayı hak eden kişi.

edit: 51. entryin ben olayım dedim. **
vicdanlarımızı kaşıyan yazar .
fikret kızılok dinlerken görüp "aa..ben de dinliim epeydir dinlemedimm ki " tepkisini vermemle epeydir dinlemediğim güzel şeyleri dinlemeye beni sevk eden insan. ayrıca sağlam bir muhabbeti var bu adamın..
(bkz: vurmayın lan)
(bkz: ironiden anlamayan nesle asina degiliz)
karşıt görüşlerini bile haz alarak okuduğum sözlüğün kalitesini muazzam bir biçimde arttıran, saygı duyulası, bilgi birikim sahibi kaliteli yazar.
tam da bugün
herkes gibi olmamak ve herkesten farklı olmamakla
beni bir çıkmaza sürükleyen,
kendisinde felsefi bir yan olduğunu hissettiğim kişidir.
fikirsel olarak saygı uyandıran, sözünü açıkça çekinmeden ortaya koyması, doğru, cesur ve ahlaklı bir politik anlayışa sahip olması sebebiyle beğenimi kazanan, demokratik anlayış nedir ne değildir sorunsalının cevabını bularak bunu en iyi şekilde entrylerinde gösteren usta yazardır. *
birinci yılı kutlu olasıca, mutlu olasıca, hep burda hep bizimle kalasıca yazar insan..istanbula gelince karşılıklı çay içmek dileğiyle..
1. yılın kutlu olsun yazarı.
KiLiT YANi...BiR KERESiNDE BiR BEYANIMA ARTI VERMiŞLiĞi MEVCUT...