bugün

2016 yılının eylül ayında yapılacak olan kpss sınavına lise düzeyinden gireceğim ama tercih edebileceğim meslekler hakkında kesin bilgilere ulaşamadım(internetten uzun uzun araştırmama rağmen ve cevredeki çokbilmiş eş dosta rağmen) bu konuda beni bilgilendirecek abi ve ablalarımın olacağını düşünüyorum bu konu hakkında beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.
Girecegim sinavdir hemsirelik on lisans olarak.
kayıtlar başlamış diyen yok arkadaş.

ayrıca,

sınavı Eylül değil ekim ayındadır.
98 alıp hizmetçi olunan sınav.
Bu hafta sonu gireceğimiz sınav.

Bakalım belki uludağ sözlüğe çaycı olurum*.
kpss lerin en keki. şu sınavdan 90 alamıyorsan hiç yaşama.
Yarın saat 10.15'te yapılacak sınav.

Umarım hademelik, çaycılık ne gelir de gideriz*.

Sınava girecek olan herkese şimdiden başarılar dilerim.
sınava girecek herkese başarılar diliyorum.
Yarın gireceğim sınav. Eğer atanır da memur olursam ilk maaşımla bir sözlük kızıyla kır düğünü yapıcam. Gerçi borç almadan zor ama olsun. Biz birlikte bunun üstesinden geliriz.
geçen sene 0 çalışmayla 73 almıştım ya da ondan önceki sene tam hatırlamıyorum 2 senede bir yapılıyor olması lazım düzen değiştimi bilmem basit sorular gerçi liselere basit soruyorlar oda ayrı bir mesele. başarılar dilerim kolay gelsin.

edit: geçen sene
Özellikle hemsirelikten girecek arkadaslar varsa yazsin bi kafa dagitalim.
90 altında puan alanların fazla hayal kurmaması gereken sınav. 90 üstü alanlar da hayal kurmasa iyi olur aslında. Malum burası bir ortadoğu ülkesi ve hiç Bir şey kurallara göre icra edilmez.
girenlerin boş yere gireceği sınav..
ulan 1.5 milyon 2 milyon kişi giriyor en fazla yerleşen sayısı 10.000-20.000

onlarda aylar öncesinden belliydi
yani o kitaplara ve giriş ücretine verdiğiniz paralar boşa gitti

hani o parayla bira rakı alsanız daha karlı çıkardiniz..
TEOG dan daha kolay bir sınav amk. Hee kolay olması bir şeyi değiştirecek mi orası da hayır. Çok bir alım olmayacak, ama şu sınavdan da 90 puan altı alan zaten atanamasın. Herkese başarılar...
Türkçe ve matematik kolaydı.

Tarih her zamanki gibi bilgi istiyor ve bilenin şak diye işaretleyeceği cinstendi.

Coğrafya her zamanki gibi belirleyici sorular vardı.

Vatandaşlık yorum yapamıyorum bilgim 0.
Açıklanmıştır.

Hadi bakalım hayırlısı.