bugün

entry'ler (730)

ahmet yesevi üniversitesi

bir insan evladı yazmamış öğrenci çekmek amaçlı burs veren her yıl iki kere uçak parasını karşılayan üniversite. he içinde bilim var mı eğitim var mı diye soracak olursan para ile bir yerlere gelmiş kazak öğretmenlerden ve saçma ders programları bölümünüz ile alakasız 5 yıllık bir kayıp üniversitesi. aklı olan gitmez bu üniversiteye. türkiye'de 5 şehirde 5 tane farklı kyk yurdunda kaldım hepsi çok iyidi ama kazakistandaki yurtlar 7 kişi bir tuvaleti banyoyu kullandığı yerlerden böceklerin çıktığı yattığın yatağın kapkara yastığın sapsarı olduğu bir yurt hayal edin. kimi odalarda dolapların kapağı yok yemek yapınca bütün her yer kokuyor evet evet havalandırma da yok... ama üniversiteye ciddi bir para akışı var türkiye'den ama gelin görün ki kazak yönetimi bu parayı çatır çatır yiyip cebini dolduruyor. bizim türk tarafıda aldığı 5 bin dolarlık maaşını 2 katlı bahçeli müstakil evinden yapacağımız bir şey yok çocuklar her şey gayet iyi rolü oynuyor. 5 yıllık koca bir kayıp burası. her öğrenci okulunu kötüler biliyorum ben kötülemiyorum ben olanı söylüyorum.
Özelden soru sorabilirsiniz.

kazakistan da arap linçi

https://2ch.hk/news/src/5440536/15618150238220.mp4
alan veren memnun amk araplari günahım kadar sevmem ama bu kazaklarda az orosby çocuğu degil

kazakistan da arap linçi

Olay görüldüğü gibi değil kız kendi isteğiyle yapıyor ve kız bunu yaparken canlı yayında olduğunun farkında ve devam ediyor bu. Bunların yaptığı alenan o.cocuklugu tamam arapda haklı değil ama bu bildigin serefsizliktir ve bunu yapan adam sapa sağlam ama diğer arap işçileri linç etmişler 40 60 kişi bu kazaklar kadar salak ve köylü bir millet yok yarısı yorumlarda yazıyor kazaklar uyandı kazaklar uyandı diye ama bunu yazarken rusça yazıyorlar. O canlı yayını izledim 1 dakika falan kazak kızı gayet memnun ve mutlu zorla olan bir şey yok ortada

matematiği iyi olan yazarlar

ilkokul 3 den ortaokul sona kadar 2 lisede full 1 amk ama fenim iyidir baya .

tanrıya inanmayıp bilime inanmak

lan olm inanın lan ya varsa en azından ibadet etmeyin ama var diyin belki af çıkar .

ahmet kaya vs rihanna

rihanna bebek katilini özlemediği için rihanna.

kadın erkek eşitse

onlarda nafaka ödesin eşitsek.

joffrey lannister

nasıl uçurdu kuzey baş çomarının kellesini ama.

beyine çay pişiren prof hanım

mutfak robotudur der bazıları ama halbuki eşini seven bir kadındır.

hırsızlık yapan orospu çocuğu

(bkz: barbara palvin) kalbimi çaldı namussuz.

abdülhamit han havalimanı

Şah ismail koyulup alevi gardaşların oyu alınması lazım bence.

muavinden su istemeyip kendi dolaptan alan dayı

koca göbeğiyle dağı taşı yıkarak uyurken öküz gibi koltuğuma eliyle destek alması kalkıp orda oracıkta o dayının ......... yapılması gerekir ama işte malum yol uzun gerek yok .

1996 doğumluyum yeni nesilden cok farkliyim

yaş kaç bilmiyorum ama herhangi bir lise ortaokul çıkışlarına git veya okula gir birininin velisiyim de dolaş çık yeni nesi çok farklı bir acayipler fiziksel olarak büyükler büyük gösteriyorlar ama kafa yapısı olarak çocuk gibiler beyin gelişmemiş.

edit: lise hocamızın yanına gittik baya uzun bir zaman olmuştu ben orda tecrübe ettim bu söylediklerimi.

fenerbahçe

Aziz yönetimindeki fenerbahçe çok futbolcunun ahını almıştır onların bedduası üzerimizde amk .

edit: bir de aziz den şüpheleniyorum hala para basıtırıp el altından futbolculara oynamayın mı diyor yaparmı yapar dicem ama fazla uçuk bir teori.

en çok silinmesi istenen yazar

bir aralar ruskekosu vardı o öldü galiba.
(bkz: maskulist) silinmesi gerekenlerden biri .

cengiz han

cengizhan mı anlattı sana yoksa düşmanları mı ?

acil toplanın

edit: hafta sonu eft yapmayan bankaların anasını avradını silkeyim o çocukları .

kitap okurken aniden altına sicmak

büyük ihtimalle klozet üstünde kitap okuyorsunuzdur en sevdiğim aktiviteler arasında yer alır.

evreni siz var etseydiniz

dedelerime para verirdim.

yazarların hayat felsefeleri

pişman olma . olursan da belli etme kendine bile .