ben buldum, ben buldum.*

buralar hep entry dolacak. koştursun efendim düzlükte.
HOŞGELMiŞ YAZAR.
doğum günümü çok güzel bir hediye ile kutladığı için teşekkür ettiğim yazar. şuan onları yiyorum. çaylak olduğum içinde sana ulaşamadığımı tekrar belirtmek isterim umarım anlamışsındır.
çok sempatik bir yazar.
Kendisinden ovgu ile bahsettiğim yazar.
Kendisini ona buna suna övdüğüm yazar.
Şahsına küfür degil doğruyu söylemişimdir çok zoruna gitmiş belli üzgünüm ama sen o söylediğimden daha iyilerine layıksın fakat adabım izin vermez.
(#19998733) şizofreni belirtisi gösteren yazar. Ya da kuzeni yazdı*.
yurt dışında yaşadığını dusundugum yazar.
#20317264 entrysi ile kendisine yerden göğe kadar katıldığım yazar.
yüzyıl yazsam cinsiyetimden dolayı bu kadar takdir (ya da bu durumda enteresan olurdu zaten ama) yergi görmezdim.
edit: nasıl yalak adamlar varmış, farkettim de, hala anlayamadım onları, umarım hiç anlamam. hehe
sevimliliğinden dolayı yanaklarından sıkılıp havaya kaldırılıp sağa sola sallanası yazar.
kendisini yüksek müsadeleri ile blues düşmanı ilan edebileceğim bir yazardır. ciğerlerine iyi baksın bir de, lazım olacak ilerleyen yaşlarında; benden söylemesi.*

bir de çok çalışmaktan yana da pek dertlidir, yeri gelmişken bunu da belirteyim istedim.
(bkz: lisa ann)
(bkz: serbest çağrışım)
hoş sohbet anlayışlı kaliteli yazar.
sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı nı araştıran ama bir türlü bulamayan yazardır efenim.
çok çalışan tatil isteyen cigerlerini hiç iplemeyen,

yumurta topuk sivri buruna çok teşekkür eden,

cumartesi olayını anlamış bir halt olmadığı bilen kişi.
pek bir holigan olan kimsedir. yok "galatasaray emek hırsızı" falan diye edebiyat yapıyordu en son...

sevilir, varolsun...

biz kendisini böyle de kabul ettik.*

not: batmanpetrolsporluyum.
çevresince pek sevildiğini sandığım inci gibi bir fenerbahçeli yazardır. candır kendileri.
http://www.youtube.com/watch?v=OEwr9paBJLY
galiba yakbisigarayı buldugu yerde yanaklarını koparırcasına sıkıp öpücek olan yazar.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu entryleri beğeniyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.
Şuan utancından yerin dibine giren böle kelimeleri henüz haketmeyen yazar.
niye bilinmez lisa ann cagristirir zihinde.
çağrıştırmasın efenim, ilgisi olmayan yazar.