bugün

Neden akp yi desteklediği bellidir

görsel
o kadar amerika ya gittim geldim, o kadar şey denedim böyle bir kafaya çıkamadım paraysa para ama işte hollywood torbacıları özel mallar çıkartıyor sanırım...
orospudur.
akplidir. içimizdeki mankurtlardan daha vatanseverdir.
Bugüne kadar ismini bile bilmediğim disneyin çocukken alıp yetiştirdiği ortalama bir or... Sonradan da islamı kullanarak yeni pazar bulmaya çalışmıştır. Söylediklerinin önemsenmesi seçim sisteminin ne kadar hatalı olduğunu gösterir.
dünya üzerinde akp ile ilgili en son açıklama yapacak kişinin akp lehine açıklama yapması. işte bunlar beni hep düşündürüyor.
kendisinden 7 yaş küçük milyarder sevgilisiyle evleniyormuş.

http://www.ntv.com.tr/gal...or,NWlRxqm0WEy474YwsLhCHg
görsel
görsel
Çok fena nerf yemiştir. reklam tabelalarına uyuşturucu kullanırsanız böyle olursunuz deseler uyuşturucu sektörü çöker sanırım.
Uyuşturucu güzelliğini bozmuştur. Yine de güzel kadın ama.
Sultanbeyli'de suriyeli mültecileri ziyaret edip, duygulanıp, ağlamış.
20 sayfa haber yapmış sabah.com.tr, her sayfada bu yazıyordu.
Sultanbeyli'de ille de suriyeli mültecileri ziyaret etmesine gerek yokmuş, herhangi bir Türk evini ziyaret etse ona da ağlayabilirmiş. üstelik ziyaret edeceği Türklerin ev kirasını ve mutfak giderini Suriyelilerinki gibi belediye de karşılamıyor.
Pr'la ilgili düşüncelerim ise; sevgili Usa, angelina iyiydi, pr ajansını değiştir bence.
ülkemizde çıktığı tekne gezintisinde neredeyse bir parmağını kaybetme riski yaşayan oyuncu. parmağını çıpanın halatına kaptırmış ve parmağının kopan parçası bulunarak yerine dikilmiş.

görsel

geçmiş olsun...
instagramda sultanbeyli hashtagiyle fotograf paylasmasinin ardindan ilcenin emlak fiyatlarinda artis bekleniyor.
Gaziantep'ten paylaşmış;

görsel
Ayrıca mülteci çocuklar için istanbul'un sultanbeyli ilçesine de gelen, yardımsever bir insandır.
estetikten artık yüzünün şeracesi kaymış bağyan.
türbanlı kategorisi baya prim yaptı lan şu anda ahahah.

amına koyim parodi gibi ülkeyiz , hollywood'un en kalite kaşarlarından biri olan lindsay lohan'a da baş örtüsü taktırmışız ya valla helal olsun.
Bana pek samimi gelmiyor yaptıkları. Eski popüleritesi kalmadığından reklam içinde yapıyor olabilir.
Bu ne amk ya bunlar ne sikim yapıyor bu coğrafya da? Kimin davetiyle kimin yönlendirmesiyle geziyorlar böyle kapı kapı?

Siktirin gidin abd ye orospu cocukları sizi. Kendi ülkenizde hala hergün 65 milyon insan aş evlerinden yemek yiyor. Neyin şekli neyin şukulu bunlar?
daha önce hiç adını duymadığım ama şöyle bir bakınca maşallahı olduğu anlaşılan kadın.
Eskisi kadar olmasa da hala güzel.
Geçen tenhada hak dinine getirmiştim bunu. .
kripto müslüman olduğunu düşündüğüm aktris. delikanlı kadın.
Hilal Kaplan'ın arkadaşıdır.
https://m.uludagsozluk.com/e/34433666/
Lohan istanbul’da gece kulübü açmanın planlarını yapıyor
--spoiler--
Sultanbeyli'de Suriyeli mültecileri ziyaret etmesi ve tespihiyle verdiği çıplak pozla son zamanlarda adından söz ettiren 'sorunlu güzel' Lindsay Lohan mekan sahibi oldu. Atina'da bir gece kulübü açan Lohan planları arasında istanbul da olduğunu söyledi.
Son zamanlarda Türkiye’deki Suriyeli mültecileri ziyaret etmesiyle geniş kitleler tarafından tanınmaya başlayan Lindsay Lohan ekonomik olarak zor durumda… Celebrity Net Worth’e göre 500 bin dolarlık bir serveti kalan ünlü oyuncu Atina’da erkek arkadaşı Dennis Papageorgiou’yla birlikte Atina’nın Gazi mahallesinde Lohan isimli bir gece kulübü açtı.
iSTANBUL, HONG KONG VE NEW YORK
Inquisitr’ın haberine göre Lohan gece kulübünün açılışında gazetecilere üç gece kulübü daha açmak istediklerini, istanbul, Hong Kong ve New York’ta yeni mekanlar açma planları olduğunu belirtti. Lohan’ın sözcüsü gece kulübünde R&B tarzı müzikler çalınacağını belirtirken dans şovları da olacağını söyledi. Lohan’ın Hollywood’dan ünlü arkadaşlarını kulübe getirerek kulübün tanıtımını yapmayı planlıyor.
BORCU VAR
Disney yapımlarında çocuk oyuncu olarak yer alan ve dünyaca büyük bir üne kavuşan Lohan 2011 yılında Playboy dergisine 1 milyon dolara çıplak poz vermesiyle ünlendi. Parasını har vurup harman savurmasıyla ünlenen Lohan hakkında 2012 yılında vergi soruşturması açılmıştı. Lohan 2013 yılında Oprah Winfrey’le yaptığı bir röportajda 2 milyon dolar civarında borcu olduğunu anlatmıştı.
--spoiler--