bugün

Geçen Kasım MySpace.Com'da belirdiği andan itibaren gerçek bir internet fenomenine dönüşen Lily Allen, geçen ay peşpeşe yayınladığı 'Smile' single'ı ve "Alright, Still" albümüyle de pop dünyasının adından en çok bahsettiren kızı oldu.Mike Skinner'ın dişi versiyonu olarak anılan allen 21 yaşında.blues ezgileride tasıyor sarkıları..
klibinde şarkının temposunu görsel olarak ta beyinlere işlemek için, kahvesini şarkıyla aynı ritm de karıştırmaktadır. sakin ve muzurca.
internet meşhuru.
güzel gözlü, billur sesli şarkıcı.
gencecik bir yetenek. şarkıları muhteşem, kliplerde çok şirin görünüyo, ingiliz olması korkutsa da dinlenesi, izlenesi, takip edilesi sanatçı.
(bkz: lili marlen turkusu)
the kooks un naive şarkısının cover ını gayet başarılı bir şekilde yapmış olan bebek yüzlü yumuşacık sesli ingiliz şarkıcı...
(bkz: littlest things)
"littlest things" şarkısı çok hoşuma giden sesi de kendi de güzel olan biri..

13 kere okul değiştirmiştir kendileri..
85 doğumlu, ingiliz şarkıcı.
çıtır şarkıcı. yumuşak, harika bir sese sahip.

(bkz: beğenerek dinliyoruz)
sivri dilli, gençliğinde uyuşturucudan babası yaşındaki adamlarla ilişkiye girmeye kadar birçok şey yapmış, kate nash adlı genç müzisyene -kendisi de genç biliyoruz ama- kol kanat germiş hatun.
ileriki zamanlarda sıkça görülebilecek potansiyeli bünyesinde barındıran, güzel gözlü şarkıcı..
blue jean , hey girl familyasına ait olan ve keşke hiç olmasa dedirten dergilere yeni malzeme olabilecek piyasaya yeni kazandırılmış kaşarlardan.
pıtı pıtı bir kız..
eline lolipop verirsin, sevinir ya o türlerden..
(bkz: ailecek seyrediyoruz)*
little things adlı parçasıyla bu ayki yani şubat ayının billboard dergisinde türkiyede en çok dinlenen yabancı şarkılar platformunda ikinci sırayı alarak beni şaşkınlığa uğratmış şarkıcıdır.
"smile" isimli inanılmaz eğlenceli şarkının sahibi. klip de bir başka dünyadır.
pek bir güzel, çok farklı bir sese sahip kişi.
klipleri pek hoştur.
''farklı olmak istiyorum farklıııı!''düşüncesini içinden söylerken ne yazık ki duyduğumuz şarkıcıdır.
yüzünün ifadesini hafif salakça bulduğum, tanımadığım ancak mark ronson ile birlikte çalıştığı "oh my god" şarkısını duyunca iyi vokali varmış dediğim hatun.
şarkıları kadar hoş güzel bi insan kendisi.
son derece güzel bir hatun. bu duyguyu en son avril lavigne de yaşadık dedirtmiştir. sürekli elbise giydiği gözlerden kaçmamakla birlikte bu eylemini "kocaman kıçım var napıyım" diye açıklayacak kadar da hanimiş hanimiştir.
ingiliz aksanını amerikan aksanından ayırt etmenin verdiği dayanılmaz hafifliği yaşamak isteyenler için bir fikir oluşturabilir.

değişik bir tarza, dinlenesi şarkılara, sevimli bir yüze sahip lily allen kesinlikle yeni bişeler başlattı.

bizzat kendisi:

http://images.contactmusi...03219_0_0_7001440_300.jpg
saçını sarıya boyamış ve sanki kilo almış şarkıcı. bu hali pek olmamış.
little things adlı şarkıyı seslendiren hatun.