bugün

''zaten ingilizlerin erkekleri gay,bayanlarıda kaşar oluyo'' tezinin amy winehouse dan sonraki çözümlü örneğidir.aslında çok şirin ve çok yumuşak bir sesi vardır,ayrıca kelimelerin son hecelerini tonlamalarla çıkardığı ingiliz aksağanı,insanı pek bi mest etmektedir.özellikle özel hayatında 2 rekat insan olsa,ingilizler bunu yerlere göklere sığdıramayacaktır lakin o taraftan azcık şımarık bir hanım abladır.çözüm olarak ingilizlere tavsiyem:3-6 aylık,budaklı gürgen odunuyla haydarlama terapisi yahud kızını dövmeyen dizini döver mantalitesine sahip bir baba profiliyle kıvama gelene kadar ağız burun dalmak.başka türlü bu ingiliz kısmısı adam olmaz.
bir şarkısıyla beni kendine hayran bırakmış şarkıcıdır. (bkz: fuck you)*
fuck you very much ile güldüren, alfie ile bıcırıklaştıran şarkıcıdır.
yaramaz kız çocuğu olmaktan asla vazgeçmeyişiyle kendini ayrı bir sevdiren ingiliz. not fair adlı şarkısından her sabah bir doz almak günü keyifli kılan küçük detaylardan yalnızca bir tanesi.
* *
sevimli hatun.
ya peki aldatan sevgilisinden intikam almak için onun tüm arkadaşlarına vermesi???
bu arada ne pis arkadaşlarmış lan onlarda.olm ne bafilionuz kankanızın sevgilinizi?yenge lan o ayı yenge
(bkz: abi yenge de erik gibiymiş kütür kütür)
''fuck you'' şarkısını her dinlediğimde manyakça triplere girerek gülümsediğim
cici bayan.
--spoiler--
Do you, do you really enjoy,
Living a life that's so hateful?
--spoiler--
son zamanlarda sık sık soyunup poz vererek "the fear"'daki "and i'll take my clothes off and it will be shameless, 'cuz everyone knows that's how you get famous" sözlerini ilk elden doğrulayan tombik güzel.
o kadar müzik dinledim bunun kadar güzel aksanlısına rastlamadım be.
Özgür olduğunu kanıtlamak için küçücük göğüslerini açarak çıplak poz vermeye çalışan ve kendini müzisyen sanan kişi.
kendisine benzediğimi söylerler o yüzden seviyorum. gerçi fuck you isimli şarkısına bi sempatim var. seside ve imajıda iyi. bi lily bi de amy macdonald yeter.
(bkz: alfie allen/#9729185)
birkaç gün önce bebeğini düşürmüştür. 6 aylıkmış.

http://uk.reuters.com/article/iduktre6a022r20101101

(bkz: not fair)
"The Fear" ile 25 milyon tıklanan hoş bayandır.
görsel
who'd have known adlı şarkısı da smile ve not fair ve diğerleri gibi güzel olan sempatik, ingiliz şarkıcı.
Smile ile ona yamuk yapan sevgilisine neler yaptığını anlatıp hepimizin yüzünü güldürmüş sevimli ingiliz şarkıcı.
littlest things, smile, not fair, gibi hitlerle kalpleri çalan şarkıcı. ingiliz olması şarkılara ayrı bir güzellik katmaktadır.
evlenmiştir. kendisine mutluluklar dilerim. damadın adı sam cooper.

http://3.bp.blogspot.com/-eKBhk0jyUhg/TfZW1Edqk3I/AAAAAAAAAlA/16RA0pfakR4/s1600/lily-allen-sam-cooper-wedding-10.jpg

salaklık etti onun yerinde olsam mark ronson'ı çoktan kafeslemiştim. *
dünyanın en güzel memeleri bu kadında. amk böyle bir manitamız olmadı yav. neyse hayatta başarılar.
fuck you demeyi sevimli yapabilen nadide kişiliktir.

--spoiler--
fuck you fuck you very very much
--spoiler--
kilo bir insana ne kadar yakışır, bu kadar yakışır işte.. bu kadar şirin olur ancak.
o kadar güzel fuck you diyor ki şarkıyı çevirip çevirip dinliyorum. hatta o kadar dinledim ki ezberledim şarkıyı be.
balık etli, şirin, sevimli, evlenilecek kadın kategorisine dahil olan şarkıcı. böyle bir karım olsa da tüm gün fuck you diye bağırsa evin içinde dedirten. ayrıca (bkz: very big cat you) (bkz: lily sen dev bir kedisin)
Who'd have known şarkısıyla bendeki sempatisine 3 5 e katlayan şarkıcı. ingiliz aksanını iyi kulanır ayrıca.
Dünyanın en tatlı fuck you diyen hatunu. *
güncel Önemli Başlıklar