bugün

Vasat bir film ama. Bebenin anasi guzellik icin izlenir. Dunyada ne insanlar var moruk.
1997 yapım komedi filmi. ailesine ve çevresine sürekli yalan söyleyen bir avukat oğlunun doğum gününde babam bir gün yalan söyleyemesin dileği yüzünden yalan söyleyemiyor. bu onun başına türlü belalar açıyor.

krista allen'i figüran olarak oynatmışlar. bunu gereksiz buldum, boş yere filmin masrafını yükseltmişler. birkaç kısa cinsel sahne ve cinsel mizah olmasaymış tam aile filmi olurmuş. başrol
deki jim carrey tam bir mimik ustası. arada da güldürüyor film. onun dışında çok da bir numarası yok bu filmin. mimikler için 4,5/10 veriyorum.
Başyapıt.

Yalnız böyle bir mimik kullanma yok, benim yüzüm acımıştı filmi izlerken.

Filmin sonundaki kamera arkası kısımlar da oldukça iyidir.
jim carrey in en anlamlı filmlerinden birisidir.
görsel
bir iki repliğin dışında pekte beğenilecek bir yanı olmayan jim carey filmi.
Jim Carrey'nin en güzel 3 filminden birisi kesinlikle. 100 kere izlesem yine kahkaha atarım.
Çekirdek aile olarak, 4 kişi sinemada izlediğimiz ilk film. O yüzden hep mutlu bir anı olarak hatırlamaya devam edeceğim.
yıllar sonra dahi aynı tadı verebilen nadir filmlerdendir.
Telefon zil sesimdir. Cris Cab küçük aşkım.*
Mükemmel cris cab şarkısı. Bunu her dinlediğim de aklıma yalancının biri geliyor.
ne kadar tatlı ne kadar güzel bir şarkı bu dinlemeye doyamıyorum.söylemesi de gayet keyifli.4

https://www.youtube.com/watch?v=u-qYMl9T9wQ
olum çok iyi film lan. yıllar sonra tekrar izlenip, bundan yine yıllarca sonra tekrar izleme kararı aldırıyor insana.
müthiş bir cris cab ve pharrell williams şarkısıdır. müzik ve sözler gaza getirir birde eski sevgiliyi hatırlatmasa iyi olurdu..
She's on fire!
She's waiting there
Around the corner
Just a little air
And she'll jump on ya!
dünyanın en güzel 3 şarkısından biri gibi ama değil gibi de.

sanırım biri gibi.
dile dolanan ve bir süre sonra farkında olmadan ya dans ettiğiniz ya da ritim tuttuğunuz harika şarkıdır.
son zamanlarda dinlediğim 100/100'lük şarkı pharrel williams'ın düetiyle dahada bir zevk katmış şarkıya ama itiraf etmem gerekirki klip saçma ve klipteki kız full kezban .
mükemmel cris cab şarkısıdır.
(bkz: nayır nayıra)
Adam layır fayır falan derken Nayır deme isteği uyandıran sanki eski bilindik bir şarkıya yeni sözler gibi hissettiren hoş şarkı.
hiç de 93 doğumlu bir gencin elinden geçmiş gibi durmayan harika cris cab parçası. melodisi tanıdık birşeyleri çağrıştırıyor ama henüz çözemedim.
eğlenceli film. dilenciye para verdikten sonra bunlar seni mutlu etmeyecek demesi aklımda kalan sahne.
jim carrey'in mimiklerini en cok kullandıgı film olmakla birlikte, kendini dövdüğü sahne harikadır.
Güldürürken aynı oranda da düşündürüyor. Jim Carrey'nin mimiklerini bu kadar etkili kullandığı bir filmi daha yok. Oyunculuk dersi veriyordu adeta.. Yalan olmadan da iyiliğe ulaşılabildiği alt teması benim hoşuma gitti. Tavsiye ederim, seveceğiniz türden.