bugün

emmanuel serisinde oynayan süper hatun.milleti hasta etmişti kendine,onun uğruna üç boyutlu gözlük takıyordu millet.emmanuel'den sonra fazla gözükmedi,bazı filmlerde yan rollerde grev aldı.
portekizli bir anne ve irlandalı bir babanın nelere kadir olabileceğinin göstergesi, dudaklarının açılması bile insanı ayaklandıran güzel kadın. isteyince çok da şehvetli bakıyormuş (filminden anladık).

http://nude-celebrities.h.../krista-allen-nude-10.jpg

(sevgilimin eline su dökemez tabi. hele hele o yakındayken, allen neymiş be kardeşim. dudak dersen dudak, ağız dersen ağız, k. dersen k.)
--spoiler--
smallville ikinci sezon ikinci bölüm olan heat te lex luthor başta olmak üzere çoğu erkeği baştan çıkaran hatun rolünde oynuyor.
--spoiler--
son durak 4'ün oyuncu kadrosundadır. muhtemelen bir eleman bu hanım ablamızı izlerken hık diye gidecek.
(bkz: alen sahaya üçlü çektir kartala)*
dünyanın en güzel kadınını photoshop ta çiz deseler çizeceğim hatun kendisinden güzel olamaz. insanın bi kusuru olur yaww, gerçektende galaksinin kraliçesi.
muhteşem bir güzelliğe sahip , ergenlik dönemimizin en büyük yıldızı olan harika erotik film yıldızı .

not : 3000 . entry'imi kendisine adamış bulunmaktayım , mutluyum . *
mutant x in bir bölümünde yer almıştır.
olarak söylüyorum ki: ben ekseriyetle, erkeklerin: vücudunu meta gibi görmesine izin veren kadınlara çok kızarım.
ayrıca allah'ın onların yüzlerindeki nuru aldığına inanırım. benim inancıma göre allah her insana nur vermiştir. bebekken herkes masumdur. fakat insan kötülük yaptıkça o nur giderek silinir. hah! insan kendi bedenini cinsel doyum vermek için kullandırınca o nur silinir. bu yüzden bedenini kullanarak bir yerlere gelmeye çalışan hiç bir kadını güzel bulmam...
ayrıca bence güzellik anlayışımız kapitalist dünyanın bize göstermek istediği güzellik anlayışına dönüşüyor...

ama bu kadın... off bee... samimiyetimle söylüyorum ki: hakikaten "güzel kadın" kelimesinin karşılığıdır. hani rüyanda çok güzel bir kadın görürsün ama o güzelliği tarif edemezsin. hah! benim için o'dur krista allen. kapitalist dünyanın size verebileceği en güzel kadın modelidir bence...

tabii gençliğinde, şimdi ise yüzündeki nur neredeyse tamamen gitmiş... o ayrı.
ısırılarak ve yalanarak yenen tek gıda olan, dondurma gibi hatundur. (bkz: ohş)
maalesef vefat etmiştir.

(bkz: rip emmanuelle)
krista allen yaşamaktadır. ilk emmanuelle filmlerinde oynayan Sylvia Kristel geçen sene vefat etmiştir.
raven filmindeki sevişme sahnesinde görülen o dimdik büyük memeleri beni benden almıştır. Öyle bir şey olamaz herkesin izlemesi şiddetle tavsiye edilir.
hökümat gibi garı.
Üzerimiz çok emeği vardır. (O farkında değil ama bunun ) .