1. 1.
    internetten lens satan bir web sitesi. yerleri sanıyorum mecidiyeköyde.
    http://www.lensmarket.com
    ... timsah48
  2. 2.
    saat 15.51'de verilen siparişi, saat 17.16'da kargoya veren, ucuzluğu ve müşteri memnuniyetiyle göz dolduran lens marketi.

siparişini verdiğim Acuvue OASYS marka lensi gözlükçülerde araştırmaya gittiğimde ne kadar doğru seçim yaptığımı bir kez daha anladım. kdv dahil 59 tl olan (4 taksitli fiyatı 64,10 tl) lensi dışarıda utanmadan 90 tl'ye satıyorlar.
    1 ... sen de mi brutus
  3. 3.
    şu anda sipariş vermiş bulunduğum sitedir kendileri. bakalım ne zaman elime geçecek lensler yazacam buraya.

edit: 25/11/2010 15:30 sularında elime geçmiştir.
    ... ehad
  4. 4.
    dün aklımda olan siteydi. haklarında bir şeyler yazıp internetten lens alanları, çok uygun fiyatlı ve çok hızlı yer olan buraya yöneltmek niyetindeyim çünkü. akşam 6da verdiğim siparişi, 8 dakika sonra onayladılar ve 20 dakika sonra kargolandığını haber verdiler. saat 9da telefonuma kargoya verdiliğine dair bir mesaj geldi ve ertesi gün de eve gelmiş. ben bu kadar hızlı bir işleyiş görmedim daha evvel, takdir ediyorum efendim.
    ... peder
  5. 5.
    sipariş verildikten sonra sizi mesajla bilgilendiren, ürünü de bu mesajdan sonra 24 saat içinde elinize ulaştıran süper online şirket.
    ... k a t r e
  6. 6.
    hızına hız katmış firma. 16:43 te verdiğim sipariş için 16:45 te kargoya verildi bilgisini attılar mailime.
    ... peder
  7. 7.
    hızlı,güvenilir,ucuz ve müşteri memnuniyetini esas alan online alışveriş sitesi.açıkçası ilk önce internetten lens sipariş etmek pek güvenli gelmemişti fakat kullanıcı yorumlarından etkilenip ilk siparişimi verdiğimde ne kadar yanıldığımı gördüm ve yıllardır optikçilere verdiğim paralara üzüldüm.neredeyse yarı fiyatına ama aynı kalitede.düşünmeden sipariş edin derim.
    1 ... merveilleux
  8. 8.
    guvenilir, hizli, ucuz online lens satis sitesi. turkiye icin dogru olamayacak kadar durustler ve musteri memnuniyetini on planda tutuyorlar. tebrik ediyorum. 4 al 3 ode kampanyasiyla abim ve kendime airoptix marka torik lens siparis ettik. 1 gun icinde siparisimiz ulasti. diger alternatifleri degerlendirmeden buradan siparis verebilirsiniz bence.
    1 ... kuehles blondes
  9. 9.
    fiyatları piyasaya göre neredeyse yarı yarıya ve kargo parası almayan bir firma. 3 yıldır lenslerimi siperiş ettiğim yerdir. tedarik süreçleri gün gün maille veya mesajla size bildiriliyor. ayrıca her lenslerin yanında solisyon hediyeleri vardır.
    1 ... herasmus
  10. 10.
    acayip ilgili insanlar. adeta zorla lens satıyorlar. geçen günlerde sitede dolaşırken 2 kutu acuve oasis lensi sepetime atmışım. sonra da unuttum gitti tabi. hemen ertesi gün aradılar. Unuttunuz mu acaba, almak istemediğinize emin misiniz gibi soru sordular. bu kadar ilginin üstüne 1 hafta sonra siparişimi verdim.

Bir de şöyle bir şey denemişler ama daha hediye alamadım ben.
    http://www.zamistemesanati.com/
    ... canimi