bugün

nirvanaya ulaşmış insan şahaserleri..

https://www.youtube.com/watch?v=sfR_HWMzgyc
Hemen açıp dinlenilesidir.

(bkz: stairway to heaven)
Hiiiç dinlemediğimdir.

Arkadaşlar bunu dinleyeceğinize açın sinan Akçıl dinleyin. Led zeppelin ne yaa.
rock tarihinin temel taşlarındandır. Parçaları ders olarak verilmelidir.
Yıllar geçmesine rağmen hala yeni çıkan çoğu isimden kat kat kat kat iyi olan rock grubudur, bunların yaptığı müzikse beyonce rihanna nedir dedirtir. Black dog stairway to heaven whole gotta love favorilerimdir.
Tüm zamanların en iyi gruplarından biridir. Elemanlarının hepsi müthiştir.
Dinlerken ruhunuza kutsal bir ilahi eşliğinde masaj yapılıyormuş gibi hissedersiniz.
Queen'den sonra en sevdiğim müzik grubu. Efsane adamlardır.
Tüm zamanların en iyi grubu listesinde ilk 3'te yeri kesin olan grup.
en iyi klasik rock grubudur. yanına yaklasabilecek grup yok.
Iyi gruptur azizim.
kendilerini ilk olarak 'thank you' şarkısıyla tanıdığım daha sonra 'stairway to heaven' ile hafızamda bambaşka yer edinen güzide bir gruptur.
The yardbirds grubundan ayrılan jimmy page led zeppelin'i kurmak için vokalist olarak ilk önce terry reid'e teklifte bulunmuştur lakin reid teklifi reddedip yerine robert plant'I önermiş ve plant'in dahil olmasıyla led zeppelin oluşmaya başlamıştır.

Grup en son 2007'de ahmet ertegün'ün anısına düzenlenen ahmet ertegün tribute ve yine ahmet ertegün'ün anısına 2012'de düzenlenen celebration day adıyla bir konser vermiştir. 2007'deki konserde 1980'de ölen grubun davulcusu john bonham'ın oğlu jason bonham davul çalmıştır.

Geçtiğimiz senelerde koyu bir led zeppelin fanı bir ingiliz iş adamı 500 milyon sterlin karşılığında gruba son bir konser turnesi teklif etmiştir bir tek vokal robert plant teklifi kabul etmemiştir.

http://www.cnnturk.com/ha...niden-bir-araya-gelemiyor
henüz "beatlessss !!" diye hömküren fakat gerçekte demet akalın dinleyen ergen gerisi varlıkların keşfedemediği grup . umarım keşfedemezlerde . çünkü led zeppelin kaliteli müziğin adıdır .
hayatımın grubu.

evet, led zeppelin 60ların sonlarından gelen aşmış bir ingiliz rock grubudur. headbang yaptırır şarkıları bazen...
babalar diyoruz ya, işte o sıfat bu adamlara yakışır.

ben ne zaman çok önemli, çok üzücü, çok mutlu edici bir olay yaşadıysam arkada hep led zep açıktı.
her anıma tanıklık ve eşlik etti.
onlarla oturdum aylarca bir merdivende, onlarla yürüdüm yıllarca bir yolu.
onlarla bir şehre geldim, onlarla yeni bir şehre daha geldim.
en tek başına hissettiğim zamanlarda kendimi, plant ile şarkı söyledik biz. beraber, sadece ikimiz.

bana çoğu zaman birkaç şehri anımsatan canımın içi grup.
Messi mi ronaldo mu sorusu gibi zeplin mi - pink Floyd mu sorusuyla kafamızın bulanmasına neden olan grup. Benim oyum pink Floyd'a.
Kashmir, Stairway to heaven, ve whole Lotta love gibi muhteşem şarkılara imza atmış tarihin en uzun soluklu grubu.
Robert Plant gibi muhteşem bir sese ve Jimmy page gibi efsane bir gitariste sahiptir.
Gun gectikce bu adamlar gibi calmaya basliyorum. Calmak o kadar zor degil bunu anladim. Ama bukadar guzel seyleri bestelemek... iste bunu asla anlayamiycam.
https://www.youtube.com/watch?v=ZDwotNLyz10
uzaylıların oluşturduğu evrenin en iyi grubudur ve insan olduklarına inanmıyorum normal insanların böyle şarkılar yapabilmesi ütopyadan öteye gidemez.
https://youtu.be/Zcu73u-EzK4 linkinden jimmy page ve john paul jonesin esrarengiz studyo kayitlarina ulasilabilir. Seytana ruhlarini sattiklari ve seytana ayin yaptiklari bu videoda acikca goruluyor swh. Bu arada jimmy pagenin gitari DADGAD seklinde akorlu. Kulaktan cikardim ve caliyorum suan. Odada esyalar kendi kendine oynuyo cok korkuyorum sozluk swh.
Videonun ortalarinda john paul jones dijital klavyesi ile mukemmeel harmoniler icra ediyor dinlemekte fayda var.
benim için stairway to heaven dan başka bir anlamı olmayan grup. bu durum onları çok uzecektir ama durum böyle.
Rock tarihinin en tepesinde bulunan 70 lerin efsane ingiliz grubu. hakkında çok şey yazılmış olması başka tanıma gerek bırakmıyor.
gelmiş geçmiş en iyi şarkıyı yapmalarıyla bilinen, bilinmesi gereken harika rock grubu. (bkz: stairway to heaven)
country (çomar müziği) yapar.