bugün

normal le cola yanında pabucu dama atılan koladır. gayet acıdır, boğazınızı yüksek miktarda yakar. 1-2 dereceye yakın bir soğuklukta içildiğinde tadından içilmez adeta. fiyatıdan zaten bahsetmeme gerek yok, sudan ucuz*. yaz aylarında günde 2-3 litre tüketilmesi tavsiye olunur.***
(bkz: le cola zero)
0,60 tl den satılmaktadır. tatmaya başladığım günden beri, bir defa olsun başka bir kolaya bakmamışımdır. ilk başta yoklukta gider gibi yorumlarım oldu ama düşündüm ki muhakkak coca cola yı da ilk içtiğimizde böyle dedik. çünkü doğal bir tad değil sonuçta ve bir alışma meselesi var ortada. 2 hafta oldu yaklaşık. devam ediyoruz içmeye. tadına da alıştık ailecek. tavsiye ederim. tabi bu sözler light için geçerli. ben zaten coca cola nın normal olanını içemeyen biriyim o yüzden normal le cola hakkında bişey söylemeyeyim.
le cola'nın kendini ilerlettiğini gösteren modelidir. en yakın bim'den temin edilebilir.
her gün bir litre içiyorum gayet güzel coca cola light ile aynı tatta asiti boldur sıcak içiyorum ama alzaimer gibilerinden bir şey okudum tırsmaya başladım hafiften.
kısaca çakma coca cola.
neredeyse tüm yazarların bime atıp tutup tüm ürünleri bilmesi ironinin dibidir arkadaş kim ne derse desin.
coca cola zero yada pepsi max'ın yanında solda sıfır diyebilirsiniz tamam onu anlarım da ama cola turka'nın light kolasıyla birebir aynı lezzette olan koladır. hemde çok ucuz mesela bende dün bim'e girdim neden yazarlar sürekli bim'i eleştiriyorlar anlamış değilim bir defa burası gariban marketi falan değil ben migros'dan yada carrefour'dan veya da özdilek'ten alışveriş yapan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki bim asla kalitesiz bir market değil ürünleri de ona keza öyle. le cola light içecekseniz soğuk için şiddetle tavsiye edebilirim.
Normal le cola ne kadar başarısızsa bu da o kadar iyi. Şahsen Coco cola zero yerine bu daha güzel geliyor.
ya susamışım dolapta bir şeyler arandım elime le cola light geçti abi açtım içiyorum o nasıl bir koku bildiğin ecza dolabı gibi kokuyor, bim'e yakıştıramadım. gerçekten ecza dolabı gibi kokuyor sanırım bir şeyi fazla atmışlar içine.
gerçek koladır.
an itibarı ile içtiğim ve bana pepsi diye bir şeyi unutturan koladır.
normal le cola ne kadar kötüyse bu da o kadar iyi.
hem de 80 kuruş lan!
Birleşik islam marketlerini kola benzeri içeceği. Gerçekten de 80 kuruş.