bugün

fenerbahçe nin ciddi anlamda ilgilendiği bir çok haber gazetesinde yer alan güçlü siyahi futbolcu.

real madridde yedek kalması garanti haline gelmiştir. fenerbahçe de yüklü bir paraya kendisini alırsa orta sahada emrenin yanında süper olur. selçuk ve baroniden kurtuluruz en azından.
spor gazetelerinin son günlerde fenebahçe ye getirmeye çalıştıkları futbolcu.
bir fenerbahçeli olarak, takımın dengesini bozma ihtimalinin yüksekliği ve "ben realden geldim ulan" şımarıklığı olasılığı yüzünden fenerbahçe'ye gelmesini istemediğim futbolcu.
iyi adamdır. ama şahsi fikrim bir ön libero için çok kısadır. yoksa çatır çatır oynar. şöyle fidan gibi iyi fiziği olan bir ön libero tercihimdir. yoksa lass denilen adam profesyonel çerçevede asla triplere girecek bir adam gürüntüsünde değil.
kalitesine %100 kefil olacağım başka bir isim için: (bkz: etienne capoue)
lassana diarra'nın yerine daha genç ve daha güçlü olan etienne capoue,moussa sissoko ve blaise matuidi tercihimdir.
fenerbahçe'ye gelmeyeceği kesin olan futbolcu. o yüzden boşuna ümitlenmenin anlamı yok diyip sözü birand'a bırakıyorum. *
real madrid'den 2.2 milyon euro alırken fenerbahçe'den 6 milyon euro isteyerek kibarca beni almayın demiş dmc.
pes 2011 de güçlü fiziği ve hızıyla yakalayamayacağı forvet yok gibidir.
şikeci bir takıma gitmeyecek kadar şerefli zenci.
ercan taner'in inatla "leeeeeeaaaaaaassssssss" diye telaffuz ettiği futbolcudur. *
bazı ibnelerin hayalini kurduğu futbolcu. bonservisini eline almasını bekleyecekler.
edit: eksilerden anlaşıldığı üzere o ibneler kendilerini biliyor.
real madridden gitmesiyle 10 numaralı formasını mesut özile bırakmış futbolcu...
galatasaraya gelme ihtimali söz konusu olan futbolcu, fatih terim telegolde ilgileniyoruz demiş.
Cimbom'a yakın
http://skormedya.com/gene...na-diarra-ocakta-cimbomda
galatasaray'a veya fenerbahçe'ye gelseydi orta sahanın dinamosu olurdu. real madrid'de pek dikkat çekmiyor ama çok verimli oynadığı kesin. arkadaşları ona yeni makalele diyor. özellikle fener'de etkili olurdu. emre-topuz-lass orta sahası. düşünmesi bile mükemmel yani.
fenerbahçe ile adı geçen futbolcu. aynı zamanda dün fenerbahçe maçını izlemiştir statta.

edit: bu gün izleyecekmiş. *
her transfer döneminde fotomaç tarafından üç büyüklere transfer edilen, melo örneğindeki real madrid'te gibi sıradan bir futbolcuyken türkiye'ye gelirse yıldız olacak yetenekli futbolcu.
yıllardır baroni selçuk şahin ikilisine emanet ortasaha izleyen fenerbahçe taraftarını ismini duyması bile heyecanlandıran futbolcu.
bi umut bekliyorum hadi bakalım gelirse çok yararlı olur fenerbahçeye.
istanbul a fenerbahçe için değil dia için gelmiş futbolcuymuş. dia eskiden onun ümit milli takımında en yakın arkadaşıymış.
Ercan taner vari telaffuzu
(bkz: Leaass) olan futbolcu diğer telaffuzlar için
(bkz: Ra ul ve fa ul)
3 ekim 1985 doğumlu futbolcu. bu aralar fenerbahçe ile anılıyor. gelirse eğer, selçuk+baroni+emre'nin şimdiden gönderilmesine razıyım. ayrıca, geçen hafta* dia'yı izlemek için geldiği antalyaspor maçından sonra stadı ve tesisleri gezdiği söyleniyor.
gelse de şu aptal orta saha hattımıza bir kalite katsa dediğim futbolcu. ancak hiç ümidim yok. malum bizim transfer politikamızda faydalı oyunculara yer yok. yaşasın selçuk - baroni ikilisi !
türkiye'ye gelmesi durumunda gazetelerde yazılacak başlıkları hayal bile etmek istemiyorum. ismine rağmen fenerbahçe'nin tam aradığı, orta saha yükünü kaldırabilecek, topu oyuna hızlı ve etkili sokabilecek ve yaşı ilerlememiş zenji futbolcu.
3 ay boyunca yine fenere gidecek diye yazılır transferin son ayı
avrupada bir takıma imza atar diyor ve ekliyorum selçuk şahin > diarra.
görsel

istanbul'a Dia için gelmişmiş olan futbolcuymuş...

görsel

Fenerbahçe Ülker Arena'yı da Dia için geziyordu zaten.