1. 1.
  1998 yılında kurulan google ın iki kurucusundan biri olup aynı zamanda ürün başkanıdır.
  ... kadıköy
 2. 2.
  google inc. Yardımcı-Kurucu ve Başkanıdır.

  Larry Page Ann Arbor'daki Michigan Uinversitesinden, onur nişanı ve bilim ve mühendislik dalında Bakalorya denkliği ile mezun oldu. Michigan Üniversistesinde * * * * * olduğu dönemlerde, mühendislik fakültesinin geliştirilmesindeki etkilerinden dolayı bir çok yöneticilik ödülüne layık görüldü. Page, Eta Kappa Nu Honor Birliği, Michigan Üniversitesi başkanıydı. Şu anda bir doktora adayı olduğu Stanford Üniversitesinde, Profesör Terry Winograd ile birlikte çalışmaktadır. Page, sonradan Google'a aktarılan, Stanford geliştirme projesini yaratmış ve yönetmiştir.

  Önceki çalışma tecrübeleri, Washington D.C.'deki Advanced Management Systems'de yazılım tasarımı ve Evanston'daki CogniTek'tir. Bir bilgisayar profesörü olan babasının etkisiyle Page, ilk olarak 1979 yılında bilgisayar kullanmaya başladı. 1998 yılında Sergey Brin ile birlikte Google Inc.'i kurdu.

  kaynak: http://www.google.com.tr/management.html

  (bkz: google sahibine yamuk yaptı) *
  1 ... aby
 3. 3.
  asil ismi lawrence page olan, yahudi asilli, 18.5 milyar dolarlik servetiyle dunyanin en zengin yuz insanindan birisidir.
  ... evvesa
 4. 4.
  yılların kendisinden çok şey alıp götürdüğü insan. sergey brin'in elinden tutmuştur.

  larry page
  ... trinfr
 5. 5.
  tekrar google'ın ceo'su olan dünyanın en zengin 33. kişisi.
  1 ... bsgaq
 6. 6.
  gerçek adı lawrence page imiş. lawrence'e larry demek buralarda mehmet'e memoş demek gibi bir şeymiş.
  ... masterbull
 7. 7.
  google+ profilinden paylaştığı yazıda toplamda 190 milyon android kullanıcısının aktif olarak cihazlarını kulandığını açıklamış google sahiblerinden genç kişi. bu rakama telefon ve tabletler dahil.
  ... recomax
 8. 8.
  googledan kazandığı paraları güzel kızlarla yemektedir.

  larry page
  ... malumat furus
 9. 9.
  Türkler hakkında şu açıklamayı yapan kurucudur:

  "NEDEN BÖYLE YAPIYORLAR ANLAMIYORUM ?
  Yaptıkları detaylı analiz çalışmalarının sonucuna göre, Türk kullanıcılarının Google ı araştırma yapmak ya da bir bilgiye ulaşmak yerine diğer sitelere bir geçiş aracı olarak kullandıklarını tespit ettiklerini belirten Larry Page ;Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum, Facebooka girmek için Google a Facebook yazmak, Twitter a girmek için Google a Twitter yazmak aklı başında bir insanın yapacağı iş değil. Böyle yaparak neyi amaçlıyorlar ? Derin ve detaylı analizler yapmasak Türkiye de insanların Google ı çok sık kullandılarına inanmaya devam edecektik; dedi.

  BiZi ZARARA SOKTULAR
  ilk başlarda sadece Türkiye den Google a giriş sayılarını baz aldıklarını ve bu sayılara göre kullanım oranının mükemmel olduğunu düşündüklerini belirten Page; Oysa yıllardır raporları yanlış yorumluyormuşuz, tüm istatistiklerimizi altüst ettiler, bunun hesabını kim verecek şimdi ?

  HAKKIMIZI MAHKEMEDE ARAYACAĞIZ
  Kullanıcıların Facebook a girmek için Google ı açıp, Facebook yazdıktan sonra ilk siteye tıklamalarını bile belki bir nebze anlayışla karşılayabildiklerini, ancak bir Türk kullanıcının Google a girmek için Google ı açıp Google kelimesini yazması sonucu, sistemlerinin sonsuz döngüye girdiğini ve yaklaşık 3 saat boyunca hizmet veremediklerini belirten Page O kullanıcının IP adresini tespit edip, mahkemede hesaplaşmasını biz çok iyi biliriz, diğer kullanıcılar da ayağını denk alsın dedi.

  Basın toplantısı sonucunda öfkeden ellerinin titrediği gözlenen Larry Page in , Google arama motoruna Google bana karı bul yazan Türk kullanıcılar hakkında ne tür bir önlem alacağı da merak edilen konular arasında bulunuyor. "
  -1 ... mithra
 10. 10.
  larry page
  ... recomax