1. 1.
  google ı larry page ile birlikte kuran ,doktorasını stanford da yapan,aynı zamanda da kısa sürede zengin olan özenilen şahsiyet.
  1 ... kadıköy
 2. 2.
  Bir Moskova yerlisi olan Sergey Brin, College Park'taki Maryland Üniversitesinden bilgisayar bilimi ve matematik dallarında onur ve bakalorya denkliğini almıştır. Şu anda bilgisayar bilimi dalında master derecesini aldığı Stanford Üniversitesi'nde doktora çalışması yapmaktadır. 30 yaşındaki Sergey aynı zamanda, Ulusal Bilim Geliştirme Eğitim Birliği üyesidir. Larry Page ile Stanford'da tanıştılar ve sonucunda Google'ı doğuracak proje için çalıştılar. Beraberce 1998 yılında Google, Inc.'i kurdular.

  Brin'in araştırma ilgisi ara motorları, yapılandırılmamış kaynaklardan veri elde edilmesi ve büyük text kolleksiyonlarında ve bilimsel verilerde data mining çalışmalarını içerir. Şu gibi lider akademik yayınlarda düzinelerce yayını vardır; World Wide Web'den Desenleri ve ilişkileri Elde Etmek; Dinamik Data Mining: Veri ve Yüksek Boyutluluk için Yeni Bir Yapı, Larry Page ile yayınladığı; Sağlam Veri Yapılarında Boyutlandırılabilir Teknikler,Dinamik Nesene Setleri Sayımı ve Market Sepet Verileri Geliştirme; ve Market Sepetleri Ötesinde: Korelasyonların, ilişkilendirilme Kurallarının Genelleştirilmesi.

  Brin, Amerikan Ulaşma Akademisi, Avrupa Teknlolji Forumu, Teknoloji, Eğlence ve Tasarım ve Silicon Alley 2001 gibi bir çok ulusal ve uluslararası akademik, iş ve teknoloji forumuna konuşmacı olarak katılmıştır. Firma başkanı olarak çalışmadığı zamanlarda, trapez, scuba diving ve giğer Google'cılar ile roller-hockey oyunları oynar.

  kaynak: http://www.google.com.tr/management.html
  ... aby
 3. 3.
  dunyada sadece kendi cabasiyla milyarder olan 4 kisiden biridir. asil adi sergey mihailovic brin'dir. dunyanin en zengin 100 insanindan biri olmasina ragmen halen 2 odali bir evde kiraci olarak yasadigi, toyota marka luks olmayan bir araba kullandigi ve ise patenle gidip geldigi rivayet edilir.
  ... evvesa
 4. 4.
  "dünyanın en zengin 100 insanından biridir ama buna rağmen hâlâ iki odalı bir evde kiracı olarak yaşamakta, lüks olmayan toyota marka bir araba kullanmakta ve işe ise patenle gidip gelmektedir." kısmı ibretliktir.
  2 ... hicbiseyhakkindahersey
 5. 5.
  nedense hep larry'den daha ezik sosyopat kalır.

  http://www.googlefight.co...brin&word2=larry+page
  ... masterbull
 6. 6.
  sergey brin
  ... recomax