bugün

Ne güzel dertler var be.
tamamen gerçektir.

250 gram neye kadir.
(bkz: dolu dolu entrylerin olacağına kızlı nickin olsun)

sözlük özlü sözü yazdım lan.
aynısını bende denedim. sonra kadın yazarla iddiaya girdik. onun entrisi 72 artı aldı benimki 6.
sonuçta ne oldu iddiayı o kazandı, çünkü ben en fazla 3 artı alırım aynı entri ile demiştim ve özür başlığı açtım adına.

(bkz: tekzip yazısı)
amı olanın gamı olmaz.
Evet çok oyluyorlar durduramıyoruz.
Biraz da fav atın yav ehehe.
bir sözlük kızının yorulması ile bizim yorulmamız eş değer değil. kabullendik artık.
Yoo ben direk eksiliyorum.
ne bekliyordun amk. seks diye bir şey var.
sahte hesabı çok olanın karması da çok olur...
hatun kişi hesaplarının çok oy almasının tek derdi fingirdek erkek yazarlardır.
burada da kadın olmak pozitif ayrımcılık yaratır.
bizim de mememiz var ama kimse oy atmıyor...
Artı oy alıp karma arşı alaya cıksa ne olur arkadaşlar, oylanmak okunduğunuzu gösterir eksi yada artı oy farketmez. Düsünceniz kaale alınıp bir tepki verilmiştir. Burda kimisi eksi kimisi artı karma derdinde, sonucunda madalya takılmıyor kimse kimsenin karmasını da takip etmiyor.
sakin kafayla düşününce mantıklı bulduğum eylem. zaten bir erkek bir başka erkeği neden açık oylasın ki abi? bizim zamanımızda erkek erkeğe selamlaşmak bile ayıp sayılırdı, eşimizi dostumuzu görünce gey sanmasınlar diye selam vermez, görmemezlikten gelirdik. şimdi siz maşallah artı oylar favlar erkek erkeğe nik altı girmeler falan havada uçuşuyor. yazık.
görsel
Olmayan durum. Her gün her an eksileniyorum.
yanlış tespit. yazar yazmaz eksilendiğim çok oluyor. zaten sırf kadın olduğum için artılanmak istemem.
maalesef var olan sorunsal. bakıyorsun hemen hemen aynı şeyleri yazan bir erkek ve kadın yazara, erkek yazarı kimse iplememişken kadın yazar artıya boğuluyor.

insan başta sinirleniyor bu duruma ama sonra sakin kafayla düşününce de hak veriyorsun. kim, niye oylasın elin kıllı tüylü adamını.
Bi şey sorucam da bu oy meselesi ne ya niye bu kadar abartılıyor anlamıyorum.
Kız olduğumuzu nereden bilebilirler ki. hayret verici bir durum.
ben bileğimin hakkıyla alıyorum aldığım o azıcık artı oyu.
o yüzden üstüme hiç alınmıyorum.
Akıllara bir atasözünü getirmiştir...

(bkz: baston kadar yaprağın olacağına fındık kadar kukun olsun)
doğrudur. ne istediniz lan erkeklerden. hepiniz kötüsünüz ağlamaya gidiyorum.
tek sözlükle alakalı bir durum değil. sosyal medya'nın tamamında bu olay mevcut. ülkede milyonlarca abazan var.
Kalemleri güçlü...
keşke kalemleri yerine.. neyse iftara az kaldı okuyup orucunuz zedelenmesin.